לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2005, 09:15
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GMovement שמתחילה ב "מתלבט בין קרבי לגובניק"

אם זה לא היה מצחיק,הייתי בוכה...
אתה רוצה להיות בקרבי כי אתה רוצה רובה...!?וואו...איזה כיף,יהיה לך רובה...תוכל להראות לכולם שאתה גבר עם רובה...נו באמת...לא בגלל זה הולכים לקרבי!
אתה רוצה מצד שני ג'ובניק בשביל שתכיר בנות...?!אחח שתהיה לי בריא.

תשמע,תשב טוב טוב עם עצמך ותחליט החלטה שתהיה החלטה נבונה שלא תסתמך על דברים שוליים כגון בנות או רובה...
זה 3 שנים שאתה הולך להעביר והרובה ביד או הבחורה שאולי אולי אולי תכיר לא זה מה שייתן לך את ההזדמנות לשירות משמעותי וטוב.
זה תלוי באמת מה אתה רוצה,האם אתה רוצה להיות לוחם,להילחם שזה כמובן,וזה לא סוד,תוך כדי סיכון חיים למענך,למען המדינה.
או שאולי אתה רוצה להיות ג'ובניק ולראות די הרבה את הבית,מה שייתן לך כמו שאתה אומר,הזדמנות להכיר בנות...אז תחליט את ההחלטות שלך!
אבל קח בחשבון,כמו שאמרתי,הרובה הוא לא זה שייתןלך שירות משמעותי.
הבחורה שתכיר היא לא זו שתעניק לך שירות משמעותי.
זה הכל תלוי בך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2005, 12:31
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GMovement שמתחילה ב "מתלבט בין קרבי לגובניק"

זה רק אני או שיותר קל להכיר בנות בתור קרבי?

תחשוב על זה ככה, שאתה ג'ובניק, אתה תראה בנות כל יום, כמו בבית הספר, עדיין תתבייש ולא ישתנה הרבה.

שתהיה קרבי, תראה בנות פעם בהרבה זמן, יהיו לך סיפורי גאווה על החרא של אתה אוכל, תראה משו משו עם מדים קרביים והכל, ושאתה רואה בנות פעם בהרבה זמן, שאתה כל כך חרמן ולא רואה בנות שבועיים אתה שם זין על הביישנות ומתחיל עם בנות באוטובוס ברחוב מה לא...

לדעתי לך לקרבי, אין מה להשוות, אתה פשוט יוצא בנאדם אדם אחר מהשירות הצבאי, בוגר, שקול, פשוט בן- אדם. שלא נדבר שאתה רוכש חברים לכל החיים.

אני אומר אם אתה לא מסוגל להחליט, פשוט תזרום עם מה שהצבא יחליט, אם יש לך סעיפים רפואיים שיורידו לך פרופיל, תהיה גו'בניק, אם אתה בריא לגמרי תהיה קרבי.

תזרום.
ישן 06-11-2005, 18:44
  ~Zeus~ ~Zeus~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
אתה אדיוט (בלי להעליב)
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי unqiue שמתחילה ב "מסכים איתך 100% אחי."

לפי הדברים שלך אני רואה שאתה הולך להיות ממש שוקיסט בתחילת השירות שלך, ובטח אתה גם לא יודע ממש על מה אני מדבר עכשיו. לא משנה, המבין יבין!
בקיצור אחי בהתלבטות שלך יש שיקולים של ילד בן 13. בן-אדם שמתלבט בין ג'ובניק לקרבי חושב על דברים יותר חשובים מלהיראות סוס עם נשק או להכיר בחורות בבסיס. צריכים להיות לך שיקולים יותר בוגרים כגון: האם אתה מסוגל להישאר זמן רב מחוץ לבית (בלי קשר לבחורות), האם אתה מסוגל לציית למשמעת גבוהה, האם אתה מסוגל לישון 4-5 שעות כל לילה, האם אתה מסוגל לקרוע ת'תחת 3 שנים בשביל גאווה וכבוד, האם אתה מוכן לעבור אתגרים פיזים ונפשיים עם עוד אנשים אשר הופכים להיות חבריך לחיים, האם אתה מסוגל לעמוד במגדל כל יום 4 שעות- זה לגביי קרבי.
האם שווה לך לעשות שכונה בתפקיד משרדי ליד הבית ולחזור כל יום הביתה אבל להרגיש ריקנות, האם משתלם לך לעשות שירות משעמם של ג'ובניק ובתמורה לכך לא לעבוד קשה ושיהיה לך יותר זמן לחברים ולעצמך, האם כדאי לך לוותר על האקשן והכבוד בשביל שירות הרבה יותר קל ונוח- זה לגביי ג'ובניק.
רואים שלא השקעת מספיק מחשבה בשירות צבאי. אחי צבא זה לא בית-זונות, תהיה רציני או שאתה תידפק.
תחשוב טוב על האופי שלך ולמה אתה מסוגל. שיקול לא נכון ממש ממש עלול לעשות לך רע, ותאמין לי הצבא יודע להביא אותך לדיכאונות שבחיים שלך לא הכרת. לדוגמא: אם אתה אדם שלא מתאים לקרבי אבל לפני שהתגייסת חשבת שאתה מתאים- אז חשבת! ובגלל הטעות הזו אתה יכול לסבול 3 שנים. אז תחשוב טוב!
אני לא יורד עליך, אני פשוט רוצה להעיר אותך. אני מקווה שהבנת אותי.

נערך לאחרונה ע"י ~Zeus~ בתאריך 06-11-2005 בשעה 18:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר