לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2005, 10:02
  sapirr sapirr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ari1818 שמתחילה ב "שאלה חשובה מאוד לגבי החיסונים ביום הגיוס!"

היום הייתי במיקרה עשיתי בדיקת דם בלי קשר לצבא,שאלתי אותה לגביי החיסונים,היא אמרה שעושים את זה בבום,יענו 10 שניות ואתה בחוץ,רק עוד דבר קטן חבר שלי אמר שעושים זה דקירה באצבע ואז משפשפים אותה קצת עם נייר וזהו.

אם אני לא טועה לקרביים זה 3 זריקות.

אני שונא לראות מחטים! והיום שלא הסתכלתי על המחט אז לא התעלפתי,חחח פעם שעברה ראיתי את המחט ניכנס ועוד הרופא ההוא,הוציא את המחט לאט וראיתי איך העור כזה נימתח בעעע...ישר התעלפתי חחחח....זהו בבאקום אני מקווה שאני לא יראה את המחטים ויהיה טוב.

תכלס אני לא מתבייש לומר שאני מפחד מיזה,יש אנשים מבוגרים ממנו ומפחדים מיזה ופגשתי הרבה כאלה היום חחח איזה מצחיק זה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 10:17
  ari1818 ari1818 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ari1818 שלח הודעה דרך AIM אל ari1818 שלח הודעה דרך MSN אל ari1818 שלח הודעה דרך Yahoo אל ari1818
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ari1818 שמתחילה ב "שאלה חשובה מאוד לגבי החיסונים ביום הגיוס!"

רק קציתי להגיד לכם איך הסתיימה איתי כל הסיפור: לקרביים בחורף יש 4 חיסונים:
-דלקת קרום המוח (אין את זה בקופ"ח, אז חייבים את זה בבקו"ם, ויש לזה תופעות לוואי).
-צהבת A (יש גם בקופ"ח, אבל זה סידרה של 2 חיסונים, השני זה חצי שנה אחרי הראשון, אין תופעות לוואי, אבל לא כדאי לעשות את הראשון בקופ"ח, כי אז זה מתערבב עם הצבא בחצי השני.. וזה מסבך.)
-טטנוס (יש בקופ"ח, ויש תופעות לוואי חזקות יותר מדלקת קרום המוח)
-שפעת (רק קרביים מקבלים, ורק בחורף, אבל מומלץ גם לאזרחים וכאלה, סתם, כי זה עוזר למנוע שפעת. יש בקופ"ח, ויש תופעות לוואי בערך כמו הטטנוס)

בקיצור, 2 החיסונים האחרונים ברשימה (טטנוס, ושפעת), עשיתי היום, כך שזה יהיה יותר מהר, ופחות דוקר בגיוס. וזה גם קשור לזה שאם מתוך 4 החיסונים, יש 3 עם תופעות לוואי, ועושים את כולם בו זמנית בבקו"ם, אז יש אנשים שבחיים שלהם לא התעלפו, ובבקו"ם מתעלפים פעם ראשונה. קראתי את הכתבה שפורסמה פה על זה שזה לא טוב. אל תבינו אותי לא נכון, כי אני לא מסכים אם זה. ואני גם לא מהסוג שמפחדים ממחטים.. אני פשוט מרגיש יותר נוח, ובריא אם אפרוש אותם כמה שיותר, כך שזה גם יחסוך לי זמן, ודקירות, וגם אם יש תופעות לוואי, אעבור אותם לפני הצבא.

תכלס, זה כדאי.

ארי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר