לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2005, 19:14
  אלירן ב אלירן ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.05
די כבר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מורה"ל שמתחילה ב "דבר ראשון חיפוש. דבר שני,..."

חבל שהאלה שהיו רק בגיבוש הגדנ"ע תמיד קופצים ראשונים ואומרים ששני הגיבושים זהים כדי שלא יחשבו חס וחלילה בטעות שהם עשו גיבוש קל יותר... כשתגיע לגיבוש דרך יום סיירות ( אני מאמין שתגיע.. ) אני מבטיח לך שתשנה את דעתך.
ולבחור שפתח תאשכול - אני רצתי 16 ק"מ עם משקל לפני הגיבוש ותאמין לי לא חוויתי קושי כמו שהיה במסעות בגיבוש בחיים שלי.

זה הרגשה שונה לגמריי כאשר אתה רץ על חול עם איזה 13-15 קילו עליך ונשק מציק ואלונקה שאתה תמיד חייב לדאוג לה ומדריך שמשנה כל הזמן את קצב הריצה .. פעם רץ מהר ופעם ספרינט וזה משגע אותך.. וגם אין לך מושג כמה זמן נשאר עד סיום המסע זה גם גורם משפיע...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2005, 07:35
צלמית המשתמש של שם המשתמש בשיפוץ
  שם המשתמש בשיפוץ שם המשתמש בשיפוץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שם המשתמש בשיפוץ
אתם לא חושבים שהגיעו הזמן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MFFE שמתחילה ב "גדנ"ע והגיבוש"

שיפסיקו לשאול שאלות בסגנון?
אני חושב בדוגרי שכל חדש שמגיע לפורום צריך לעשות לו הרצה כזאת מה שואלים מה לא שואלים וכאלה כי בת'כלס לא נראה לי שמישהו קורא את העוגן של חוקי הפורום
ולשאלה שלך חביבי גם אם תרוץ 50 קילומטר עם משאית על הגב על חול רך בירח זה לא משנה מה אנשים יגידו לך קושי זה דבר שמשתנה מאדם לאדם זה דבר ראשון
דבר שני גם אם באמת אתה היית מסוגל לעשות את הדבר הנ"ל תאמין לי שהמדריכים לא היו בוחלים באמצעים בשביל לפתוח לך את התחת כמו כולם
דבר שלישי ואחרון הגיבוש קשה כל גיבוש קשה ושייטת הוא אחד מהקשים אם לא הכי קשה אבל בגיבוש כמו בכל גיבוש לא משנה מה רמת הכושר שלך כולם אבל כולם מיישרים קו אחרי שעתיים בערך ופה נכנס הראש והאופי עם המנטליות לכן יקירי אל תפסיק להתאמן ותעבוד הרבה על הראש ותמיד תאמין שאתה יכול כמו שאמר רבי נחמן: "אין ייאוש בעולם כלל"!!! ככתוב:"קשה יש רק בלחם ונוח יש רק בתיבה" או כמאמר החכם:"הכאב הוא רגעי אבל הגאווה היא נצחית" תמיד טוב לעשות חיפוש אפשר למצוא שם עולם ומלואו!!!
מקווה שעזרתי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר