לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2005, 20:46
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
ניתוח... :(

אממממ בלי פתיחה או משהו אני אגש ישר לעניין...

אז ככה כנראה בשבוע הבא או השבוע הזה אמור להיות לי ניתוח קטן ברגל... משהו שלא אמור להיות מסובך אבל בכל זאת לא נראה לי ממש נעים... בכל זאת ניתוח כן?

זה ממש מלחיץ אותי... גם אני דואג בגלל כמה דברים: אחרי הניתוח אני כנראה לא אצליח ללכת כמה זמן (כמה לא ידוע... יומיים או שבוע זה לא ידוע...)

הדברים שאני פוחד זה שזה ישפיע לרעה על הנהיגה שלי שממש השתפרתי בה לאחרונה ואני פוחד שזה ידפוק לי קצת את הנהיגה או שתהיה לי הפסקה מיותרת... כמו כן לא הגעתי לצו ראשון כי אני כבר רציתי להגיע אחרי הניתוח וחשבתי שהוא יהיה קודם אבל הוא לא... הייתי אמור להגיע ב 9 ל 11 ולא הגעתי אז יש לי ל 1 ל 12 שאליו אני אנסה להגיע ואם לא אדחה עם הסבר בהחלט מוצדק אני חושב...

גם יש התלבטות כרגע אם להרדים את כולי או לעשות הרדמה רק לרגל באזור הניתוח... ואני אפילו לא יודע מה עדיף... אם זה יהיה רק לרגל אז שמים לי הרדמה שאני יכול להגיע הביתה ואם זה לכל הגוף אז אני אהיה צריך להשאר שם יום או יומיים...

בכל מקרה זה על הלב אחרי שקיבלתי טלפון בנוגע לנושא... קצת מלחיץ... אני חושב שעוד מעט הלחץ ירד אבל אני קצת מופתע שואללה זה כבר ממש בימים הקרובים... בכל זאת לא נעים...

אני נשאר אופטימי והכל... זה לא משהו רציני מהבחינה הכללית אבל בכל זאת... ויהיה טוב!

אז קדימה חברים לעודד...!

עמיתוש

נערך לאחרונה ע"י system_x בתאריך 21-11-2005 בשעה 20:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2005, 22:33
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
קבל כמה עצות מנסיון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "ניתוח... :("

- בקשר להרדמה - עדיף לך מלאה, ניתוח בהרדמה חלקית משאיר סיוטים.. =\ וגם אם הניתוח יכלול
נגיעה כלשהי של מתכת בעצם - אתה תרצה להיות מורדם כללי!
- אל תסכים לקבל את החומר הרדמה דרך הגב.. זה יכול לגרום לך כאבים בהמשך.
- די עם הפאניקה! אתה לא הראשון ולא האחרון שעובר את זה.
- רשיון יהיה לך בסוף, גם אם הדבר ידחה, וגם הגיוס לצה"ל..=\
- תבקש שלא יבואו לבקר אותך ביומיים שתשאר להסתכלות, ואת הדיסקמן/פלאפון/ כל דבר ששווה
יותר מ 50 ש"ח שתביא להעברת הזמן למרות שתישן רוב היום- תשמור קרוב אליך (גם בלילה).
- השהייה בבית חולים תהיה טובה לך אחרי הניתוח, אתה תהיה חלש והדרך הביתה תהיה מתישה מידי,
שלא נדבר על העובדה שאם משהו יפריע לך- אתה כבר בבית חולים ולא צריכים להיות בכוננות בבית.

בהצלחה ותעדכן ..

ישן 22-11-2005, 18:44
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי prgrmr שמתחילה ב "גם לי יש ניתוח שבוע הבא"

כל הכבוד לך...

אותי זה מלחיץ ולא מדאיג...

חוץ מזה העניין של הנהיגה זה סיפור בפני עצמו...

קודם כל התחלתי ללמוד אצל מורה דפוק ולאחר 3 שיעורים עברתי מורה (כבר לא ממש טוב) אחרי 3 שיעורים אצל המורה החדש הבנתי ש 2 שיעורים בשבוע זה קצת בשבילי יחד עם העומס של תחילת הלימודים... הפסקתי את הנהיגה לחודש + (עשיתי בזמן הזה גם תאוריה) ואז חזרתי לנהוג... לקח לי זמן להתרגל שוב ולהשיג בביצועים שלי את מספר השיעור שהייתי בו... כרגע אני פוחד שתהיה לי עוד הפסקה והנסיע לת''א שאמורה לעשות את רוב הרושם על המורה ולתת לו את הביסוס למתי להגיש אותי לטסט יכולה להדפק וזה ממש לא טוב בשבילי... כרגע התבזבז לי על הרשיון (כמעט 2000 ש''ח מהכסף שלי) מלא כסף וממש לא בא לי לדפוק או לעכב אפילו בקצת את כל העניין!

זהו בעצם...
ישן 22-11-2005, 19:56
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי עמית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "ניתוח... :("

קודם כל יקירי - אם מדובר על ניתוח פשוט, נסה להסיר דאגה מלבך .
אני יודעת שזה מטריד ומעורר הרבה שאלות בנוגע ל-מה יהיה בהמשך, אך לדעתי אסור לך להטריד את עצמך בספקולציות - כמה שלא תהיינה לגיטימיות; תגיע לגשר ורק אז תחצה אותו .
לגבי הרדמה מקומית/כללית, אסור לנו בתכלית האיסור להמליץ לך, הגורם היחיד הרלוונטי, המוסמך והמנוסה שיכול לייעץ/להמליץ/להחליט בנושא - הוא הרופא/המנתח שלך .

בנוגע לנהיגה - השתפרות היא לאו דווקא קשורה ליכולות פיזיות, אלא לתפיסת המרחב, רפלקסים, תגובה מהירה וכיו"ב .
אבי לדוגמה - צולע ברגל שמאל מלידה (ועבר מספר ניתוחים), אך אין הדבר שינה את כשרון הנהיגה שלו .
לאחר הניתוח עליך לנוח (וזה באופן כללי, הגוף צריך לאגור כוחות) ובטוחני ש- In No Time אתה תחזור לנהוג .

מחזיקה לך אצבעות ובטוחני שהכל יהיה בסדר ושתחזור אלינו בריא ועם כוחות מחודשים !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר