לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2005, 16:26
  מת כבר להתגייסססס מת כבר להתגייסססס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
בואו תשמעו קצת אמת על חיל התותחנים

אני ראיתי שיש הרבה חכמים גדולים שאוהבים להשמיץ את חיל התותחנים ואומרים שזה חייל של ג'ובניקים כי הם לא נלחמים ותמיד נמצאים מאחורה. אז זהו- שלא!
חיל התותחנים הוא חיל חי"ר לכל דבר, הם מסתכנים כמו חיילי חי"ר, הם נמצאים בכל מקום בו יש חיילי חי"ר, הם מבצעים מעצרים, ובנוסף לכל זה הם גם מוכשרים לעבוד בכלים אדירים!
יש שם בחיל התותחנים כלים מטורפים כמו mlrs.יש שם את יחידת מיתר שזו יחידה מובחרת והלוואי עלי ורק הייתי מגיע אליה.
רק לפני כמה ימים ראינו את הביצועים המדהימים של תותחני צה"ל בקרבות מול החיזבאלה.
אתם מבינים? גם חיילי חי"ר כמו כל חי"ר אחר וגם יש להם כלים מטורפים.
האנשים שם הם אחלה ובעלי קב"א גבוהה מאוד ומי שנהיה קצין עושה את זה תוך שנה ו-8 חודשים!
לי יש פרופיל 97, ואני אומר לכם- אני הולך לתותחנים!
אחרי לתותחנים! כי תותחנים זה תיחכום ועוצמה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2005, 17:51
  777 BigD 777 BigD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 777 BigD
כמה שיותר מורעלים מגיל צעיר ככה הכי טוב...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "[font=Verdana]מה הקשר..."

זה כיאלו שאתה מחכה לחלום שהולך להתגשם...

גם אני בתותחנים (בעוד כמה ימים) ובנתיים עם כל מי שאני מדבר שגם הולכים לחיל יש שם אחלה אנשים... ועוד על משהו שנאמר פה שבלי "תותחנים היה קשה" "וגם בלי חי"ר" עכשיו ברור שהיה קשה יותר.. איזה צבא נורמאלי אין לו ארטילריה?! פעם כינו הסובייטים את הארטליריה בשם "אלוהים של המלחמה" בקיצור... כל דבר חשוב בצבא אפילו מש"ק דגל... בצבא הכל קשור אחד לשני... זה כמו מכונה שאם בורג אחד חסר או מושבט גם הצבא...

אז באמת תתגייסו תהנו תתרמו ושפשוף נעים (:

נדמה לי שכבר אמרתי את זה אבל אני אגיד שוב... אני רואה פה אנשים מורעלים ואם ראש של להתגייס ולסיים צבא כמו בני אדם... ואני פשוט גאה!

ישן 27-11-2005, 22:54
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שו"ב שמתחילה ב "[QUOTE=HU99][font=Verdana]מה..."

חבר'ה אולי במקום להכניס שביזות במלש"בי הפורום תכניסו בהם קצת רוחות רעל, אך עם זאת הסבירו להם מהם עמדותיכם בדבר השירות בצה"ל.

רוב האנשים שנמצאים גולשים ומגיבים בפורום הם מלש"בים שלא טעמו את טעמו הטוב או הרע של צה"ל (הכל שאלה של סובייקטיביות).

אז אנא ממכם באם שירתם במקום ויש לכם חוויות משביזות ומרעילות גם יחד ספרו והעלו אותן כאן כדי שנדע כיצד להתנהג עם כניסתנו לשירות.

כולם מדברים על השוק שביום הגיוס הייתי שמח אם הייתם מביאים קצת מנסיונכם ופותחים דיון על הדילמות השונות שבהן נתקלתם במהלך השירות ,וכיצד פעלתם האם דרך הפעולה הייתה נכונה?,בדיעבד ובמבט לאחור אולי עשיתי שטות שאנשים אחרים לא צריכים לעשות אז אייעץ להם את הטוב ביותר כדי שאוכל להיטיב עימם את השירות.

לילה טוב והמשך גלישה נעימה.

ישן 28-11-2005, 09:15
  777 BigD 777 BigD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 777 BigD
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שו"ב שמתחילה ב "[QUOTE=HU99][font=Verdana]מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שו"ב
לא הבנת.....

צעיר לא הפירוש של אחד שמדבר ככה מגיל צעיר אלא אחד שמדבר שטויות כי הוא לא יודע איך זה באמת....

תאמין לי צבא זה לא כיף....

הבנתי ש"צעיר" זה לא בגיל... וכן יש אנשים שלא מבינים מה הם אומרים מגיל קטן... הרי גם אני הייתי כזה...

אבל הנקודה שלי שטוב להיות מורעל ולרצות להתגייס מגיל קטן למרות שהרוב בסוף אומרים "אין לי זין לצבא"...

כמובן שגם לא אמרתי שצבא זה כיף, זאת קריעת תחת אבל זה שלב חשוב במדינה שלנו שכמעט כל אחד עובר וזה משמאפיין אפשר להגיד את גיל 18 -21 וכשאתה משרט אתה לא נהנה אבל כשמסתכלים לאחור ונזכרים בחוויות ובצחוקים אתה רואה שבאמת היה כיף ולא סתם...

נערך לאחרונה ע"י 777 BigD בתאריך 28-11-2005 בשעה 09:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר