לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2005, 11:54
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
התעללות חסרת תקדים נגד ילדה שהתנגדה לעקירת יישובי גוש קטיף

הקטינה תישאר במעצר בעת חתונת אחותה
12:24, 29 נובמבר 2005 / כ"ז בחשון תשס"ו

לקטינה, תושבת השומרון, העצורה בכלא תרצה, הגיעה תשובת הנהלת הכלא לבקשתה ונקבע כי לא תתאפשר לה חופשה על מנת להגיע לחתונת אחותה שתתקיים היום.

כזכור, הקטינה שנעצרה באירועי ההתנתקות מסרבת להישפט בפני בית המשפט הישראלי בהיותו מנוגד לחוקי ההלכה, וזו הסיבה המרכזית להמשך ישיבתה במעצר מזה חודשים ארוכים. בארגון "חננו" אומרים שרשויות הכלא מנצלות את העובדה שהיא איננה מכירה בסמכות בית המשפט ולכן אין מי שמגן עליה. "הרי לאח ממדרגה ראשונה אין שום סיבה שלא יתנו לעציר לצאת עם ליווי", הסבירו.

בקשתה ליציאה לחתונה נשלחה במוצאי שבת למנהלת הכלא, ובה נכתב: "ביום ג´ הקרוב מתחתנת אחותי יסכה בע"ה ולאחר מכן ייערכו לזוג במשך שבעה ימים סעודות שבע ברכות במקומות שונים בארץ ישראל ואני דורשת שתשחררו אותי מייד. למעלה משלושה חודשים אתם מחזיקים אותי בכוח בבית הסוהר בניגוד גמור להוראתו של בית דין יהודי אשר פניתי אליו, כידוע לכם.

התנהגותכם אלי כמערכת, אל נערה בת 16.5 היא אכזרית ביותר ולא נותר בה שום סממן יהודי, כי כידוע אמצעי הזיהוי של היהודים הוא ביישנים, רחמנים וגומלי חסדים.

חתונתה של אחותי באמת חשובה לי מאוד, אבל אני מודיעה לכם שאם לא תאפשרו לי לצאת אליה כאדם חופשי מהגבלות או התחייבות כל שהן למערכת המשפט הלא יהודית שלכן- לא אצא.

אינני יודעת כמה כוחות עוד ייתן לי הקב"ה מולכם ואיני "דון קישוטית" אבל מקווה שלמען המדינה היהודית שעומדת לקום כאן - ייתן לי הקב"ה עוד כוח עמידה".

כאמור, הקטינה, שנעצרה על רקע התנגדותה לתוכנית גירוש תושבי גוש קטיף וצפון השומרון, שלחה את המכתב במוצאי שבת וזמן קצר לאחר מכן הוכנסה יחד עם שלוש בנות נוספות בנות 15 לבידוד בתואנה שהסתכלו על חברותיהן המפגינות למענן מחוץ לכלא. כמו כן, נמסר כי הנהלת הכלא שללה מהן את הטלפונים. אתמול בצהריים הוצאו הבנות מהבידוד חזרה לתאיהן.

אנשי 'חוננו' המסייעים לעצורי, ומשפחות עצורי ההתנתקות, אומרים כי גם לאסירים חמורים ניתנת חופשה לחתונות קרובי משפחה מדרג זה של אחים, אולם מסיבותיה שלה העדיפה הנהלת הכלא להתעמר בעצירה קטינה מטעמי נקמנות.

ואני הייתי בטוח שכבר אף קטין/ה לא נשארו במעצר. כמה אפשר להחזיק ילדים במעצר, ובשביל מה?

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 29-11-2005 בשעה 12:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2005, 14:12
  לא עוד דומם לא עוד דומם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
איזו דרמה!! אולי כדאי שתספר לכולם את צד ה"ילדה" בסיפור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "התעללות חסרת תקדים נגד ילדה שהתנגדה לעקירת יישובי גוש קטיף"

ש..
1. עברה על החוק ובגלל זה נעצרה.
2. כלל לא מכירה בריבונות השיפוטית במדינת ישראל.
3. "דורשת" את שחרורה ללא כל התנייה ומגבלה וזאת מתוקף "הוראה" של "בית דין יהודי" (אלוהים רק יודע לאיזה בית דין סהרורי היא מתכוונת)

לעזרתך נוסח בקשתה כפי שהופיע באתר ערוץ 7:

בקשתה ליציאה לחתונה נשלחה במוצאי שבת למנהלת הכלא, ובה נכתב: "ביום ג´ הקרוב מתחתנת אחותי יסכה בע"ה ולאחר מכן ייערכו לזוג במשך שבעה ימים סעודות שבע ברכות במקומות שונים בארץ ישראל ואני דורשת שתשחררו אותי מייד. למעלה משלושה חודשים אתם מחזיקים אותי בכוח בבית הסוהר בניגוד גמור להוראתו של בית דין יהודי אשר פניתי אליו, כידוע לכם. התנהגותכם אלי כמערכת, אל נערה בת 16.5 היא אכזרית ביותר ולא נותר בה שום סממן יהודי, כי כידוע אמצעי הזיהוי של היהודים הוא ביישנים, רחמנים וגומלי חסדים. חתונתה של אחותי באמת חשובה לי מאוד, אבל אני מודיעה לכם שאם לא תאפשרו לי לצאת אליה כאדם חופשי מהגבלות או התחייבות כל שהן למערכת המשפט הלא יהודית שלכן- לא אצא.
אינני יודעת כמה כוחות עוד ייתן לי הקב"ה מולכם ואיני "דון קישוטית" אבל מקווה שלמען המדינה היהודית שעומדת לקום כאן - ייתן לי הקב"ה עוד כוח עמידה".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר