לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2005, 13:18
  yellowblood yellowblood אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
פיגוע פרויקט גאמא או עתודה?

(בחוקים כתוב שאסור להשוות בין יחידות, אבל זאת התלבטות של איזה מסלול לבחור, אז אני מקווה שזה בסדר)

אני מועמד לשניהם - ורציתי לדעת מה כדאי לי לבחור.

גאמא נחשב יותר יוקרתי - אני יעבוד בסביבת היי-טק במשך כל השירות הצבאי וגם יחתום קבע לשנה אם אני זוכר נכון. מצד שני, אני יוצא לשוק האזרחי בלי תואר. השאלה מה מעסיקים היו מעדיפים, בוגר ממר"ם וגאמא עם נסיון של 4 שנים או עתודאי עם תואר ונסיון של 6 שנים (זה המינימום, אם אני לא ממשיך בקבע)?
אם אני רוצה להמשיך בקבע בגאמא - אני אקבל משכורת גבוהה, כמו עובד היי טק באזרחי?

אם אני הולך לעתודה, זה יהיה כדי ללמוד הנדסת תוכנה או מדעי המחשב. רוב האנשים אמרו לי שזה אותו דבר, אבל מדעי המחשב מקנה תואר BA (ו-BA יש לכל אחד, לא ככה?) לעומת הנדסת תוכנה שמקנה תואר BS מהנדס, דבר שקצת יבליט אותי בקו"ח מעל אחרים, אני צודק? זה שווה את שנת הלימודים הנוספת?
שוב, נכון שזה אותו דבר פחות או יותר וברוב המקומות יש דרישה ל- "בוגר תואר במדעי המחשב או הנדסת תוכנה", אבל בתור מהנדס תוכנה יש לי יתרון ועדיפות ע"פ כאלה שעשו מדעי המחשב, right?

אני אולי קצת גולש מנושא הפורום - אבל במידה ואני אלך לעתודה, עדיף ללכת על היוקרה והמעמד של הטכניון או פשוט לבחור בבר-אילן, שמאוד קרובה לבית שלי?
יש חשיבות גבוהה של בוגר טכניון, או שזה לא כ"כ משנה איפה קיבלתי את התואר?

נערך לאחרונה ע"י yellowblood בתאריך 01-12-2005 בשעה 13:29. סיבה: אלפקה אלפקה אלפקה אלפקה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר