לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2005, 14:41
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלי-חלי מסתחבקת עם עובדי חברת חשמל....

לפני כמה ימים שודרה בטלוויזיה כתבה על שלי יחימוביץ . שלי צולמה סמוך לביתה כשחבורה עליזה של עובדי חברת החשמל משמשת לה כתפאורה. הלוחמת החברתית החדשה , הפגינה דעות תואמות-פרץ כשאמרה "מה רוצים מעובדי חברת חשמל? הם בסך הכל מתפרנסים בכבוד , המשכורת הממוצעת היא 13 אלף , הנטו הוא 8 , למה רודפים אותם? "

נשמע יפה, נכון? בסך הכל מדובר בעובדים לא מנוצלים המקבלים משכורת הוגנת. עדיף שהם יקבלו אותה מאשר איזה איל הון שיבוא מחו"ל , יקנה את חברת החשמל ויגרוף את רווחיה. אבל לא, זה לא יפה, זו דמגוגיה לשמה. אם הממוצע הוא 13,000 זאת אומרת שיש בחלק העליון של הסקאלה מגוון של משכורות גבוהות מ- 13 , בעבר פורסם שיש בחברת החשמל משרות רבות בהן מקבלים עשרות אלפי שקלים. אבל זה עוד כלום, ועד עובדי חברת החשמל מונע מהעובדים החדשים לקבל קביעות. אלה עובדי חברת כ"א ,שמקבלים עבודה ומפוטרים שוב ושוב כדי למנוע מהם קביעות.

למה זה קורה ? ההנהלה (מושחתת בעצמה) יכולה להוציא על משכורות איקס שקלים. ההעסקה של עובדים רבים בתנאי ניצול , היא שמאפשרת את משכורות העתק של העובדים החברים בועד. אם היו נותנים לעובדים המסכנים הללו שכר הוגן , העובדים המאורגנים היו צריכים לוותר על חלק מהמשכורת שלהם. זה מה שיוצר את הממוצע של 13,000 ש"ח. חלוקה אנורמלית בין עובדים מסכנים ועובדים עשירים. יש לכם 3 ניחושים לאישה עובדים פרץ דואג. זה גם הרעיון מאחורי העלאת שכר המינימום. ימשיכו לשלם אותם הוצאות שכר , אלא שחלק מהעובדים הבלתי מאורגנים יפלטו.

אם אני צריך לבחור, בין כלכלת הועדים של פרץ , הפופוליזם של שרון שעמדותיו הכלכליות מתואמות לפי הסקרים והעשייה של נתניהו . אני בוחר בנתניהו בלי ספק , נכון , הוא עשה גם טעויות , אבל הוא הציל את מדינת ישראל משפיטת רגל והכספים שפרץ ושרון רבים על חלוקתם לעניים היום , נמצאים בקופה בזכותו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר