לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2005, 12:49
  Jesper Jesper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.05
חזרה למז"י ממוד"ש - אפשרי?

אז ככה:

התפניתי ביום ראשון האחרון מהבקו"ם למוד"ש.
אני סובל מעקמת. אמנם לא הורידו לי על זה פרופיל, אבל אני מפחד שהמשקלים של מוד"ש יעשו לי בעיות (פריצת דיסק )... דיברתי על זה עם המ"מ שלי והוא אמר שבאמת יש מקום לבדוק את העניין, ושאני אדבר על זה עם הרופא.
קודם כל, מה הסיכויים שהרופא בכלל יאשר שהמסלול עלול להזיק לי במחינה בריאותית? מהיכרותכם עם רופאים בצבא סביר שרופא ימהר לקבוע דבר כזה אם יש באמת בעיה או שלא?
אם הרופא באמת מאשר שמבחינה בריאותית המסלול לא הכי מתאים לי, מה הולך להיות? הם ישאירו אותי בכל מקרה ואולי יתנו לי הקלות?
מה הסיכויים שהם יסכימו לשלוח אותי למז"י במצב כזה? מה צריך לעשות כדי להוציא חייל מהיחידה ולשלוח למז"י? האם זה דבר מסובך שמצריך אישור של הרבה גורמים או שאם מתקבלת החלטה אפשר לעשות זאת במהירות? אם אני אומר להם שאני רוצה לשרת בקרבי אחר יש סיכוי שהם יעשו את זה כבר בשבוע הקרוב?
אם לא יוציאו אותי על העניין הזה, יש אפשרות אחרת לצאת למז"י בלי לעשות המוווווון בלגן ושזה יקח הרבה מאוד זמן?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2005, 17:40
  טליק טליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jesper שמתחילה ב "חזרה למז"י ממוד"ש - אפשרי?"

אם לא הורד לך פרופיל רפואי בגלל העקמת אז כנראה שאתה כשיר למוד"ש כמו לכל יחידה קרבית אחרת אלא אם נפלה טעות רצינית במיון הרפואי שלך.
לפיכך הצעתי לך היא או להוכיח כי מצבך הרפואי מצדיק הורדת פרופיל או שתמשיך במסלול כי על סמך חששות וספקולציות לא מורידים פרופיל ולא ניפלטים מיחידה.
אם תבחר להוכיח שמצבך אינו טוב אז זה תהליך שלם של ועדות ורופאים מומחים שיזדקקו לצילומים ובדיקות.
אם יש לך חוות דעת מהאזרחות- תציג!
בקיצור- רק רופא מומחה וועדה רפואית יכולים להוריד לך פרופיל ולפסול אותך משירות במוד"ש אבל אז אתה לא תהיה כשיר ליחידות קרביות אחרות (סיכון).
הצעתי לך- אם זה חשש פסיכולוגי אז תתגבר. אם כואב לך באמת- לך על התהליך וכמה זמן שייקח -יקח!
רק בריאות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר