לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2005, 21:14
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
האב הנאשם בהתעללות נפגש עם בנו: "הוא מיד בכה"

שלושה חודשים לאחר שהופרד מהוריו, הנאשמים בהתעללות מינית קשה בו, נפגש היום (ה') לראשונה התינוק עם אביו. "התרגשתי מאוד. ציפיתי שהוא יחייך וישמח יותר", אמר האב.

התינוק, היום בן שנה וחודשיים, הופרד מהוריו, תושבי אלעד, לאחר שהם נעצרו בחשד להתעללות מינית בו. ההתעללויות הונצחו במצלמה נסתרת שהתקין האב, שחשפה תמונות קשות מאוד של הפיכת התינוק לאביזר מין.

האב הוא זה שהתלונן על המעשים במשטרה וטען כי החליט להתלונן כדי להפסיק את ההתעללות של אשתו בבנם. לדבריו, הוא תיעד את המעשים בווידאו כדי שיאמינו לו. נגד בני הזוג הוגש כתב אישום בבית המשפט המחוזי בתל אביב המייחס להם התעללות מינית בבנם. שני בני הזוג שוחררו למעצר בית. האשה טענה עוד כי בעלה סימם אותה, אך הבעל הכחיש את המיוחס לו.

מאז מעצרם של בני הזוג נלקח מהם בנם על ידי שירותי הרווחה והועבר למשפחה אומנת. היום נפגש האב בפעם הראשונה עם בנו במרכז קשר ביישוב אלעד. האב הגיע לפגישה כשהוא נרגש לדבריו והביא צעצועים שונים לבנו.

"כל הלילה לא הצלחתי להירדם מהתרגשות, היה לילה קשה עבורי. דמיינתי לעצמי איך הוא יגיב כשיראה אותי, יזכור אותי או לא? במהלך שלושת החודשים התעניינתי כל הזמן מה קורה איתו. קניתי לו משחקים שונים, משחקים שמנגנים כי אני יודע שהוא אוהב כאלה", אמר.

על רגע הפגישה הוא מספר: "נכנסתי וראיתי אותו מרחוק. לא ידעתי מה לעשות אם לרוץ אליו ולהרים אותו? היה לי מוזר שאני רואה את הילד שלי אבל אני לא יכול לגשת אליו לפני שירשו לי. כאשר הוא ראה אותי מרחוק הוא זיהה אותי והתחיל לבכות. לא יכולתי לגשת אליו מול אנשי הרווחה אשר הפנו אותי לחדר סמוך, שם המתנתי עד שנכנסו הפסיכיאטר והעובדת הסוציאלית. רק אז הביאו את הילד ויכולתי לגשת אליו.

"דבר ראשון חיבקתי אותו. שאלתי אותו למה הוא בוכה? ואם הוא התגעגע לאבא. הילד בכה כל הזמן, אולי כעס עליי על התקופה הארוכה שלא נפגשנו? ציפיתי שהוא יחייך וישמח יותר. התחלתי לשחק איתו בצעצועים עד שהוא נרגע. אך הפגישה הייתה עבורי מאוד קשה כי במרביתה הוא בכה. מרוב התרגשות זיעה נטפה ממני".

שלושה חודשים שינו את התינוק ולדברי אביו הוא גדל יותר ועכשיו החל לזחול. "הוא קרא לי 'אבו' שזה אבא. לאחר חצי שעה המפגש הופסק. היה לי קשה להיפרד ממנו לשלום. היו צריכים לתת לי יותר זמן איתו כדי שהוא יוכל להיקשר אליי שוב. שלושה חודשים של ניתוק זה לא מעט זמן עבורו וגם עבורי. עד עכשיו אני עדיין נרגש מהפגישה".

הפגישה היום נערכה כאמור בנוכחות פסיכיאטר ועובדת סוציאלית ונועדה לאבחן את הקשר בין האב לבנו התינוק. "היו לי מאבקים כדי להשיג את המפגש הזה. אני מחכה בציפייה למפגש הבא ולקבל חוות דעת לגבי הסדרי הראיה. אני יודע שאשתי נפגשה איתו פעם אחת אך הוריה פוגשים בתינוק פעם בשבועיים והוא מתרגל חזרה אליהם אך לי ומשפחתי לא נותנים לפגוש אותו. אני זה שהתלוננתי במשטרה ומצאתי את עצמי נאשם על לא עוול בכפי, גם נאשם בבית משפט, וגם לקחו לי את הילד ולא נותנים לי לראות אותו".

משפטם של האב והאם ייפתח החודש. האב מציג בדיקת פוליגרף המחזקת לטענתו את חפותו בפרשה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3181417,00.html

כן, נכון, מטומטם. הוא בכה מגעגועים אליך, כי הוא כעס שמזמן לא התראיתם, לא חס וחלילה מזה שהתעללת בו מגיל אפס...

יש אנשים שצריך פשוט לשלול להם את הרשיון להפעיל את המוח שלהם.

נערך לאחרונה ע"י Noa_A בתאריך 08-12-2005 בשעה 21:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר