לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2005, 17:12
  SlavaK SlavaK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
שאלות - פלחה"צ, נ"מ, אב"כ ושיריון

שלום לכולם!

קיבלתי לפני כמה ימים שאלון העדפות לפרופיל 72, ועכשיו אני מנסה להשלים את הפערים בהשכלה כדי למלא אותו. סליחה מראש על עומס השאלות.

לגבי פלחה"צ:
1. האם הם עדיין שומרים בבתי כלא, או שהם עברו לעשות קווי חי"ר? באותו עניין: קראתי איפה שהוא שבפלחה"צ בנים יחידים שההורים לא חתמו להם על קרבי מקבלים את הקווים השקטים (ע"ע, שמירות בבתי כלא). האם זה נכון? האם בגלל שאני לא בן יחיד יהיה לי סיכוי טוב להגיע לקו בשטחים?
2. צוותי פריצה - האם הם עדיין קיימים? אם כן, במה הם עוסקים כרגע? כמה קשה להגיע לשם? האם יש דרישות מיוחדות מבחינת פרופיל/סעיפים, או שכל לוחם חילוץ והצלה יכול להגיע לשם?

נ"מ:
פעם אחת ולתמיד, האם ניתן להגיע לברקן/סטינגר עם 72 או לא? לפי ההודעות בפורומים הייתי בטוח שלא, עד שראיתי תגובות של אנשים שאומרים שהם משרתים שם עם 72.

אב"כ:
הצלחתי למצוא מעט מאוד חומר על המסלול בפורומים, ואפילו פחות מזה שנגע לשירות של בנים במסלול. כל מה שתוכלו להגיד לי על השירות - הכשרה, קווים, פעילות וכו' - יעזור לי מאוד.

שיריון:
האם מישהו שמשרת/שירת שם יכול להגיד לי מה רמת הרעש בטנק? האם מישהו (היפוטתי ) שיש לו נטיה גנטית לאיבוד שמיעה צריך לחשוש מלהגיע לשם, או שהרעש שם הוא ברמות סבירות?

ובכלל, כל דבר שתוכלו לספר לי על כל אחת מהיחידות האלה יעזור מאוד.

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2005, 17:58
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SlavaK שמתחילה ב "שאלות - פלחה"צ, נ"מ, אב"כ ושיריון"

לגבי הרעש בשריון.

בתוך הטנק, כשיש עליך ג'אנטקס (קסדת שיריונאים) הרעש הוא לא כל כך נורא, כי האוזניות של הג'טנקס אוטמות חלקית את הרעש מבחוץ.
הארטישוק (מערכת ראיית לילה טרמית) עושה רעש מרגיז כמו מקרר ישן (טררררררררר), עם הזמן אתה מתרגל לרעש הזה והוא מרדים אותך כמו תינוק.
אם אתה נהג ויורים במאג מקביל אז זה דיי רועש (כי המאג נמצא בערך מטר מעלייך).
לעמוד ליד טנק מתניע זה לא נעים לאוזן.
ירי התותח מחריש אוזניים למי שעומד פחות מ10 מטרים מטנק יורה כפי שיעיד כל טירון שישב בטריבונה בתצוגת תכלית בתחילת הטירונות (אבל לאנשי צוות בפנים זה בכלל לא נורא - שוב, בגלל האטימה של הג'נטקס).
מתרגלים.

אם תצא למועדון בכל סופשבוע אני מניח שתאבד את השמיעה מהר יותר מאשר בטנק.

לי, אגב, יש נטיות גנטיות לאבד את השמיעה, ואכן איבדתי חלק גדול ממנה, אבל בעיקר בגלל שבתור מפקד טירונים נכנסתי ליותר מדי מטווחים בלי האטמים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר