לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2005, 00:46
  משתמש זכר ofer62 ofer62 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.03
למי שמבין באמת בטבלת מיקום קבצים ב HD

האם משהו מכיר היטב את התוכנה הזו ?
system works 2006
ואני יותר מתכוון לדיסק השני שאפשר לעשות ממנו בוט ומאפשר כל מיניי אפשרויות
כמו סריקת ווירוסים, יעול מערכת ,NORTON GHOST ,סייר קבצים ועוד כל מיני שטויות
יש לי שאלה רק שהיא מאוד ארוכה ומורכבת

בגדול רציתי לנסות את התוכנה
ועכשיו קצת הסטוריה לפני שמגיעים לבעיה
יש לי דיסק שמחולק ל-3 פרטישנים
שבאחד מהם נמצא גיבוי של הפרטישן הראשון/primary קובץ GHO. שנוצר בתוכנת NORTON GHOST 2003
עשיתי בוט מהדיסק הנ"ל וראיתי שיש שם בין השאר גם את NORTON GHOST שמאפשר לעבוד עם קבצים של תוכנה זו מגירסאות ישנות יותר לדוגמא GHO. ( בדיוק מה שיש לי). ואמרתי לעצמי שאשחזר את המחשב מכאן כי מימילא אני צריך לשחזר (היו לי כל מיני שטויות שהתקנתי תוכנות לבדיקה)
בקיצור אחרי השיחזור שעבר בהצלחה (אגב זהו גיבוי של פרטישן מסוג NTFS )
עשיתי ריסט וניסיתי לעלות אך יצאה לי הודעה שחסר איזה קובץ .
בשלב זה לא הייתה לי מערכת הפעלה תקינה במחשב .
שראיתי את זה ניסיתי לשחזר את המחשב עם הדיסק שיצרתי בזמנו מתוכנת NORTON GHOST 2003
ושעשיתי איתו המון שיחזורים ותמיד עבד מצויין
אולם לתדהמתי שרציתי בתוכנה להפנות אותו לפרטישן שנמצא הקובץ גיבוי GHO. לא ראיתי יותר מפרטישן אחד כלומר היה במחשב רק פרטישן אחד - ומין הסתם זה היה :C .
נסיתי לעלות עם דיסק של Super WinPE Plus 2004 זה דיסק שמעלה אותך לXP מתוך כונן הסי די רום
ונותן לעשות המון דברים . בקיצור שם בכלל לא הצלחתי לראות את ההרד דיסק שלי , כלום כאילו עליתי בלי הרד דיסק .
ביאושי חזרתי לדיסק שגרם לכל זה - system works 2006 ושם בין כל האפשרויות ישנו מעיין סייר לראות את הדיסקים במחשב - ולמרבה הפלא בתוכנה הזו כן הצלחתי לראות את כל הפרטישנים קבצים הכל הכל הכל .
בליאת ברירה משראיתי שאין שום דרך אחרת חיברתי למחשב עוד הרד דיסק והעתקתי את כל החומר החשוב לי כולל הגיבוי קובץ GHO. לדיסק השני .
עלתי עם דיסק Windows XP SP2 כדי לחלק את הדיסק מחדש ולפרמט אותו והוא ראה רק פרטישן אחד שתפש את כל נפח הדיסק .
אחרי חלוקת לפרטישנים כפי שהיה לי במקור- 3 ופירמוט עליתי שוב עם תוכנת NORTON GHOST 2003
ושיחזרתי את המחשב והכל חזר לקדמותו
אולם אני לא מבין מה קרה כאן ?
איך יתכן שבשום תוכנה לא הצלחתי לראות את הפרטישנים כולל Windows XP SP2
ו - Super WinPE Plus 2004
ואילו בתוכנה system works 2006 (כאמור הדיסק השני זה שאפשר לעשות ממנו בוט) כן הצלחתי לראות את הפרטישנים ואף להעתיק אותם לדיסק אחר ?
לדעתי הבעיה נעוצה בחלוקת הדיסק לטבלאות ברמה אחרת מ FAT 16\32 או NTFS
ככל הנראה משהו שרק system works 2006 יודעת לקרוא
איך קורה דבר כזה ולמה ?
אם למישהו יש את התשובה אשמח לשמוע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2005, 01:58
  a_g1980 a_g1980 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ofer62 שמתחילה ב "למי שמבין באמת בטבלת מיקום קבצים ב HD"

אוקיי באמת מוזר מה שקרה לך,דעתי בנושא היא כזאת:לאחר השחזור הראשון -אתה טוען שבעת עליית המחשב קבלת הודעת שחסר קובץ- שאלתי היא כזאת- האם הגדרת לפני שהשחזור שמחיצת C שלך שהיא הראשית שלך ושאותה פרמטת האם גם הגדרת אותה כACTIVE . במידה ולא הגדרת זה יכל היה ליצור בעיה באתחול לאחר שחזור מ קובץ ה GHO שלך.

בכל מקרה-לא מומלץ לבצע שחזור מגרסה גבוהה של נורטון גוסט לנמוכה במקרה שלך מ 2006-ך2003-תתכן בעיית תאימות מנסיון אישי,ואני יודע שבתאורייה ולפי מה שסימנטק רושמים באתר שלהם זה אמור לעבוד- כך את זה בעירבון מוגבל.

בקשר להעלמות הכוננים שלך בהנחה שפעלת נכון בעת ביצוע תהליך השחזור של הפרטישן שלך-נראה שהכוננים שלך לאחר השחזור הראשון הפכו ל HIDDEN וכפי שציינת הפכו לכונן אחד גדול- -מערכת הקבצים שלהם לא אמורה להשתנות בכל מצב,אלא אם כן קיימת תקלה בהרדיסק שלך-או שפעלת לאחרונה יתר על המידה בשינויים של מערכות קבצים למניהם כולל שינוי CLUSTER-לפני השחזור.

לנורטון גוסט 2006 יש את היכולת לראות כוננים חבויים ולמעשה כך יכולת לראות את הכונן "החדש" שלך במבנה החדש שלו ( למרות שנורטון גוסט 2003 לא הכיר אותו ככונן אחד)-ולבצע גיבוי מהאקספלורר של הנורטון להרדיסק הפיזי הנוסף שחיברת.
מסקנה:
הבלאגן שקרה לך שלא אמור לקרות ב99% מהמקרים של שחזור בין גרסאות זהות,נובע ככל הנראה באי תאימות בין הגרסאות השונות של הנורטון גוסט שלך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר