לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2005, 23:39
צלמית המשתמש של סימקין
  סימקין סימקין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
צילום צילומי לילה?

הוצאתי היום את המצלמה החדשה שלי, PANASONIC FZ5 , לסיבוב תמונות ראשוני, בשביל לנסות ליישם את מה שלמדתי בתאוריה...
כשצילמתי בבית, עם תאורה כמו שצריך, יצאו לי דברים חמודים, למשל 2 דוגמאות (לא מתוחכמות, רק לבדוק שהמצלמה עובדת )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני חושב שלפחות מבחינה טכנית התוצאות סבבה.
לאחר מכן החלטתי לצאת איתה החוצה, מה שנקרא OUTDOORS, בנתיים הלילה ירד.
מהר מאד, הרבה יותר משציפיתי, נתקלתי בחסרונה הגדול של המצלמה (שהוא אותו חסרון גם בסוני H1 ובקאנון S2)- אם רוצים תמונה נקיה ויפה, אסור להעלות את הISO מעל 100. זה אומר שחייבים לעשות חשיפות יחסית יותר ארוכות עם צמצם הכי פתוח שאפשר. עכשיו אני לא מדבר על צילום תמונת נוף וכד' שאז ברור שמייצבים אותה איפהשהו, אני מדבר על ללכת ברחוב ולצלם רמזור (סתם דוגמא), "מייצב התמונה" המהולל (שכמעט זהה בשלושת המצלמות) הוכיח את עצמו עוד בבית כשראיתי שהוא נותן לי לחשוף כמה סטופים יותר מהר (בערך עד 6\1 או 4\1). אבל למרבה הצער זה לא הספיק!
התחננתי בפני המדד חשיפה שיתקדם אל ה0, כאילו מה אכפת לא? אבל הוא לא זז, הייתי צריך לרדת עד לאזור 1.3\1 לפחות בשביל לקבל חשיפה נורמלית, ולמרבה הצער, המייצב אמנם עזר ליצור תמונה סבירה, אבל לא יותר מזה, התמונה בהחלט לא חדה.
לעומת זאת כשהעלתי לISO400 ויכולתי לחזור אל החשיפות המהירות יותר, הצלחתי לצלם בחדות.
מסקנה: מי שרוצה מצלמה במיוחד לילה- הFZ5 , הH1 והS2 ודומיהן אינן המצלמות בשבילו, הוא חייב מצלמה שיכולה לצלם בISO400 נקי פחות או יותר.
ייתכן שכל הבעיה נובעת מכך שאני NOVICE רציני, אני אשמח לשמוע את זה, לכן אני פונה אליכם- אני יודע שיש פה בעלי H1, S1 וכו', כיצד אתם מתמודדים עם צילומי לילה? האם אין בררה אלא תמיד לצלם עם חצובה בלילה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2005, 00:08
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סימקין שמתחילה ב "צילומי לילה?"

אחי תקטין ומהר את התמונה השנייה ליפני שינעלו לך את האשכול..... לפחות ל800-600
תמונה ראשונה לא אהבתי תמונה סתמית פריים צפוף ביותר.... הרבה רקע מיותר...

התמונה השנייה הרבה יותר טובה אהבתי אבל עדיין הרקע שלה לא ממש עושה לי טוב בעין.... אחלה תנינים יש לך שם .. הרשתי לעצמי לשפר אותה טיפה בפוטושופ העריכה לא משהוא.. הוספתי טיפה levels וחידדתילא היה לי זמן לשבת עלייה יותר........אני רק מקווה שתספיק ליראות אותה ליפני שינעלו לך את האשכול...

בבקשה...

"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 23-12-2005 בשעה 00:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר