לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2005, 01:19
  דוכיפת2006 דוכיפת2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל דוכיפת2006
בר-אור בגיבוש צנחנים

לילה טוב לכל חברי הפורום!
שלום תראו יש משהו עכשיו שמטריד אותי בקשר לגיבוש של צנחנים!!!
הבר אור כאילו אני כרגע בכושר שלי כעת אני רץ 2000 בזמן של 9 וחצי דקות בוא נגיד!!..אבל כאילו אני יש לי כושר לרוץ למרחקים ארוכים אבל לא בקצב מהיר אני עושה מרחק של בערך 4 או 5 קילומטר לא יודע בדיוק ב20 דקות משהו כזה!?.
אבל 2000 לא יודע לא מצליח לשפר!!..
עכשיו שכיבות שמיכה אני עושה כרקגע הכי הרבה שהצלחתי 35 ואני כאילו נופל ולא קם יותר!!?.
כפיפות בטן אני יכול 40 הכי הרבה כרגע...האם לבר אור זה יספיק לי..כי כמובן שעד לגיבוש הבא של צנחים אני ישפר את הכושר אבל אני מדבר על כרגע!!!
תודה לכל העונים וסליחה על החפירות..
אבי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2005, 13:11
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דוכיפת2006 שמתחילה ב "בר-אור בגיבוש צנחנים"

לא יודע כמה עשיתי בבר-אור, אבל כשבדקתי עם חברים מחוץ לבר-אור עשיתי 2000 בערך 9דקות ו20 שניות... אבל גם אני חושב שהשטח שעשיתי עם חברים היה יותר קשה... אל תקשיב למה שאומרים לך על הבר-אור, לדעתי, השטח לא היה קשה בכלל. אפילו הרבה יותר טוב מאספלט, שמכאיב ומעייף את הרגליים.

בכל מקרה לא הרגשתי הכי מלא מרץ שם, ועוד באתי עם שברי מאמץ(אגב עבר יותר משבוע ועדיין כואב לי הרגליים מוות אני מציע לא להעמיס על עצמך לפני הגיבוש או שתסבול קשות !) אבל לא הפסקתי לרוץ, בהתחלה הייתי מאחורי הרוב אבל לאט לאט הם התחילו ללכת וליפול ואני פשוט המשכתי לרוץ ועקפתי אותם, והנה אני עברתי את הגיבוש.

העצות שלי זה אל תתן ספרינט בהתחלה, אבל גם אל תרוץ בקצב איטי בהתחלה, תהיה איפשהו באמצע. ואל תספור כמה אנשים לפניך ומאחוריך וחישובים, רק תסתכל על המסלול במיוחד כשאתה עוקף, שלא תכנס בטעות באיזה בור מאחורי השיחים או גדר תיל.

אהה ועוד משהו ! חברות זה לא המשחק פה ! אל תתחיל לרוץ ליד האיטיים ולהזיז אותם "יאללה אתה יכול !" כאן זה לא הגיבוש עצמו ולא בודקים איך אתה חברתית. להפך, הם לא בודקים רק את התוצאה שלך אלא גם את המיקום שלך יחסית לשאר.
שמעתי מאחורי אנשים עושים ככה, רצים לאט ומזיזים אחרים, במיוחד כשהיינו ליד החייל שמכוון אותנו, וזה לא ממש עזר להם.
אם מישהו פה הולך, תעקוף וזהו. גם ככה הדבר הכי מדרבן לעשות לאנשים בריצות זה לנסות לעקוף אותם פתאום יש להם אנרגיות

נערך לאחרונה ע"י EG1987 בתאריך 25-12-2005 בשעה 13:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר