לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2005, 19:41
  יוסי בכינור יוסי בכינור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.05
כתבה האוטונומיה של החמאס בכלא הישראלי

http://www.nfc.co.il/archive/001-D-...ml?tag=20-37-36

אסירי החמאס הקימו "אוטונומיה" בבתי הכלא הישראלים - הם ערכו עצרת המונים ברחבת הכלא שקושטה בדגלי חמאס, כרזות ופלקטים - ברחבת הכלא הוצבו עשרות כסאות פלסטיק למשתתפי העצרת, פעילי החמאס חבשו את הכובעים הרשמיים של החמאס והדוברים הטיפו בזכות דרך הג'יהאד - לא רק זאת, הם לא חששו להצטלם בפנים חשופות ולהעביר את התמונות לאתר האינטרנט של החמאס

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.nfc.co.il/UploadImages/GbUBRE.jpg]
עצרת החמאס בבית סוהר ישראלי

בבתי הכלא בישראל מוחזקים למעלה מ- 9,000 אסירים פלשתינים, מאות רבות מהם שפוטים לתקופות של מאסר עולם או מצטבר בגין רצח ישראלים ושליחת מחבלים ובכללם מחבלים מתאבדים לפיגועים בישראל. ארגוני הטרור, ובראשם החמאס מנצלים את שהות הפעילים בבתי הסוהר להעמקת תהליך האינדוקטרינציה ולהכשרה של "מהנדסים" חדשים.

גורמי מודיעין ישראלים הזהירו בעבר כי בתי הכלא משמשים מעין אוניברסיטאות לטרור אשר לא משיגות את יעדן בהענשה ובהרתעת הטרוריסטים. הסטטיסטיקה מלמדת, כי מרבית האסירים שבו לדרך הטרור.

חיצי הביקורת מופנים בעיקר לשרות בתי הסוהר המאפשר לאסירים הפלשתינים חופש פעולה רב ולמעשה מעניק להם מעין אוטונומיה בתוך חומות בתי הסוהר ואינו מצליח לאכוף אף את הוראותיו שלו. לאסירים הפלשתינים מנהיגות נבחרת המנהלת את ענייניהם מול שלטונות בתי הסוהר הישראלים והיא נחשבת לגורם כוח שלא ניתן להתעלם ממנו המגביל את חופש הפעולה של הנהלת בתי הכלא.

סוגית השליטה בבתי הכלא עולה לכותרות מעת לעת בעקבות פרסומים בעיתונות על ראיונות עיתונאיים תכופים שמנהלים אסירים פלשתינים מתוך הכלא באמצעות פלאפונים שהוברחו על-ידי מבקרים. בשבוע האחרון כך נראה, רשמו אסירי החמאס בבית הסוהר הישראלי הנמצא בנגב שיא חדש של עצמאות והתרסה מול השלטונות הישראלים.

אסירי החמאס ערכו בשבוע שעבר עצרת המונים בתוך חומות הכלא שנשאה מאפיינים של עצרות דומות שקיים החמאס ברצועת עזה ובגדה המערבית. עשרות אסירים התכנסו ברחבת הכלא, קישטו את הקירות בדגלים של החמאס בצבעים ירוק, שחור ואדום אשר "יובאו" משטחי הרשות הפלשתינית.

במרכז הרחבה הוקמה במה אף ועליה דוכן נואמים. הבמה הוכנה כדבעי. כרקע מאחוריה נתלה פלקט ענק ובו סמל החמאס, תמונות של מנהיגי התנועה אחמד יאסין ועבד אלעזיז רנטיסי וסיסמאות התנועה הקוראות לג'יהאד נגד ישראל. בקדמת הבמה לצד דגלי החמאס הודבקו פלקטים נוספים בהם נראה פעיל חמאס נושא מטול נ"ט מסוג RPG ועליו הכתוב "אנו נמשיך" בג'יהאד. גם הפלקטים שהודפסו בבתי דפוס בשטחים הוברחו לבתי הכלא מבעוד מעוד.

פעילי החמאס, אשר כאמור מרצים עונשי מאסר בבית כלא ישראלי, חבשו את הכובעים הירוקים הרשמיים של החמאס המשמשים אותם בכל העצרות וההפגנות שעורכת התנועה בשטחים. ברחבת הכלא הוצבו עשרות כסאות פלסטיק עבור האסירים המשתתפים בעצרת החמאס. ניכר, כי האסירים הפלשתינים אינם חוששים כלל מהנהלת בית הכלא. הם הרבו להצטלם במהלך העצרת בפנים חשופות והתמונות הועברו ופורסמו באתר האינטרנט הרשמי של החמאס.

נערך לאחרונה ע"י יוסי בכינור בתאריך 24-12-2005 בשעה 19:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2005, 16:54
  יוסי בכינור יוסי בכינור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.05
שמע - אתה חי בבועה אקדמית שלא מחוברת למציאות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "שמע - אתה גאון!"

אני איש פשוט, שיודע דבר אחד - אסור להיכנע לרוצחים ולא לתת שום לגיטימציה לתומכים שלהם. ברור לי שזה חייב להעשות בכל מחיר, וזה ייעשה.
לפעמים האמת נמצאת אצל השכל הישר של הפשוטים ולא במגדל השן המקצועי.

לדעתי, טרור אפשר להפסיק ב3 דרכים:
להשמיד אותו, להיכנע לו, או לנצח אותו.
להשמיד את החמאס - לא מעשי, זה טרור עממי, אנחנו לא רוצים להשמיד עם.
להיכנע לו - זה בהחלט מה שקורה היום, ולא ניכנס לפוליטיקה.
לנצח אותו - אם נגרום לו להבין שהטרור לא משתלם. וזה מה שלא עושים. בדוגמאות מההיסטוריה שבהם טרור ניצח, היתה חסרה לצד המותקף האמונה בצדקת דרכו, וממילא הוא לא ראה לגיטימיות בהפעלת כל האמצעים הדרושים כדי לגרום לטרור להבין שזה פשוט לא משתלם לו. באמת עם אנשים בעם שלנו שלא חושבים שיש לגיטימיות למלחמה חסרת פשרות בטרור בכל מצב ובכל זמן - זאת בעיה קשה, וזה גורם וגרם להרבה רעות ואסונות.

נערך לאחרונה ע"י יוסי בכינור בתאריך 26-12-2005 בשעה 17:00.
ישן 26-12-2005, 16:54
  unccle SAM unccle SAM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
עם כל הכבוד סירפד אני בטוח שקראת גם על העובדה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "שמע - אתה גאון!"

שבלי הכרה ובלי צד מפסיד גם לא יהיה צד מנצח והעימות לעולם ימשך.
על מנת לסיים את האנטיפאדה צד אחד חייב להפסיד ולכן תוכניות חד צדדיות למיניהן לא יובילו לכלום.
רק הכרעה צדדית ורק כאשר יהיה צד אחד שיבין שהוא הפסיד תיהיה הכרעה והעימות יסתיים.
במקרה שלנו מדובר באירגוני טרור, שיכירו בהפסדם רק כאשר הם יובסו לחלוטין.
בלי לפרט אני יאמר שהיינו קרובים מאוד לנק' ההכרעה אבל אז הרפנו ומאז אנו מדרדרים ...

לא משנה כמה ספרים ראתה וכמה ידע אתה חושב! שיש לך בנושא המסויים הזה (כי בנושאים אחרים אני מעריץ את הידע שלך ושל עוד כמה בודדים מהפורום הזה) תסמוך עלי שהידע שלך אפסי!!! בהשוואה לידע שרכשתי ממקורות ראשונים...במקרה אני מכיר אישית את אחד ממנהיגי האיתיפאדה הראשונה ותאמין לי שהוא ניבא מיד לאחר הפרשיה של קבר יוסף את כל השתלשלות האירועים עד היוום...
אם תירצה להמשיך בדיון או לקבל עוד פרטים אני אשמח להמשיך...
פשוט הידיים שלי קפואות וקשה לי ממש להקליד...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר