לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2005, 15:29
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי troublesome שמתחילה ב "גישה של לוזרים"

רק תסביר לי מה הקשר גישה של לוזרים למה שאמרתי...סך הכל אמרתי שהדעה הרווחת בימים אלה היא שעקב מה שהיה בהתנתקות ולאחר השתלשלות האירועים הצבא לא אוהב דתיים כבר =) זה יישמע קנטרני אבל מצטער, זה מה שאנשים חושבים. אין כל קשר לעובדה שהם הכי גדולים אז הם ביחד או דברים בסגנון.
כל תלמידי המכינות שזכאים ליום סיירות קיבלו ב1.1. אבל מספר ראשי מכינות דאגו לפזר אותם בימים שונים במועדים של ינואר שלא תהיה בעיה שאנשים מתאימים לא ילקחו למאכ"ל או שייטת וכו' כי יש מכסה וכהנה וכהנה. בקיצור, כל המכיניסטים קיבלו אותו מועד. ריכוז השמיניסטים באותו מועד (1.1) הוא נמוך ביותר מאשר שאר המועדים בינואר.
ושוב אני חוזר, מי שדחה יום סיירות ביולי שעבר, בלי קשר אם הוא תלמיד מכינה או כל מוסד אחר, לא בהכרח קיבל יום סיירות ל1.1. ההיפך הוא הנכון לפעמים.
אוהב אתכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2005, 17:17
  misheo misheo אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.10.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "רק תסביר לי מה הקשר גישה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי makaveli_il
רק תסביר לי מה הקשר גישה של לוזרים למה שאמרתי...סך הכל אמרתי שהדעה הרווחת בימים אלה היא שעקב מה שהיה בהתנתקות ולאחר השתלשלות האירועים הצבא לא אוהב דתיים כבר =) זה יישמע קנטרני אבל מצטער, זה מה שאנשים חושבים. אין כל קשר לעובדה שהם הכי גדולים אז הם ביחד או דברים בסגנון.
כל תלמידי המכינות שזכאים ליום סיירות קיבלו ב1.1. אבל מספר ראשי מכינות דאגו לפזר אותם בימים שונים במועדים של ינואר שלא תהיה בעיה שאנשים מתאימים לא ילקחו למאכ"ל או שייטת וכו' כי יש מכסה וכהנה וכהנה. בקיצור, כל המכיניסטים קיבלו אותו מועד. ריכוז השמיניסטים באותו מועד (1.1) הוא נמוך ביותר מאשר שאר המועדים בינואר.
ושוב אני חוזר, מי שדחה יום סיירות ביולי שעבר, בלי קשר אם הוא תלמיד מכינה או כל מוסד אחר, לא בהכרח קיבל יום סיירות ל1.1. ההיפך הוא הנכון לפעמים.
אוהב אתכם.

לא הבנתי ... מי יהיה ב-1.1 ?? מה הקשר לתלמידי מכינות ( מה זה ??) ??
ישן 21-12-2005, 18:48
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי troublesome שמתחילה ב "תגובה"

אם לא הבנת את זה עד עכשיו אז, כן. הרוב הכמעט מוחלט מורכב מתלמידי מכינות מ:עלי, עצמונה, פדואל, קשת וכל שאר המכינות למיניהן.

---
מה זה מכיניסטים? תלמידי מכינות. מה זה מכינה? מוסד דתי (יש גם חילוניים) שמאפשר לאדם לדחות גיוס בשנה בתיאום עם הצבא ובשנה הזו ללמוד תורה או מה שלא ולעשות מד"סים במכינה ולהתחזק פיזית נפשית מנטלית ובכל אופן שתתאר לך.

---
אי אפשר לדחות יום סיירות סתם ככה. לפי מה שידוע לי רק תלמידי מכינות\ישיבות וכד' יכולים לדחות את יום הסיירות שלהם כדי שבמועד הבא יוכלו להפגין כישורים טובים יותר. התנאי של הצבא לדחייה הוא הוכחה שאתה אכן תלמיד במכינה מסויימת.

ישן 22-12-2005, 01:06
  האור מציון!! האור מציון!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
כמה דברים אליך.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "רק תסביר לי מה הקשר גישה של..."

1. מאיפה אתה יודע שהרוב המוחלט ביום סיירות בתאריך ה1.1 הם תלמידי מכינות?
2. אתה יודע , התכונה הבולטת ( לא הכי חשובה ) שבודקים ביום סיירות ובגיבושים בפרט היא התחרותיות.
אתה בא בגישה שאינך יכול להתמודד עם חובשי כיפות סרוגות. אתה בא בגישה של " יוו בטח כל המורעלים יהיו בצוות שלי. כל המתיישבים בגדה וברצועה , כל הפייטרים. איך אני אוכל להתמודד מולם?". זאת לא גישה.
3. אני אומר לעצמי , אם ליום סיירות אתה "חושש" מה תעשה עם תלמידי המכינות וכל ה"סוסים" שעברו סינון דרך היום סיירות בגיבוש עצמו?
4. אל תחשוש ידידי , תבוא עם רצון ומוטיבציה. אל תפסול את עצמך מעכשיו.
5. שוב אני חוזר לשאלתי הראשונה. מאיפה לך שהרוב המוחלט יהיו תלמידי מכינות?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:49

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר