לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2006, 18:01
  tejas tejas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל tejas שלח הודעה דרך AIM אל tejas שלח הודעה דרך MSN אל tejas
זקוק לעצות לפיתוח סיבולת תחת משקל

שלום, שמי הוא אבירן ואני רשום בפורום הזה כבר דיי הרבה זמן, אך לרוב אני רק קורא ולומד מחלק מהאנשים פה. לפני כמה ימים נרשמתי לגדנ"ע צלילה ולהכנה לשייטת, וממידע שצברתי בעקבות מאמרים וכדומה שקראתי כאן - הבנתי שזהו גיבוש מאוד קשה ואני אצטרך כמה עצות בבקשה.
קודם כל חשוב לציין שהשתתפתי ביום סימולציה של יום סיירות (שנחשב קשה מימנו), בבר אור עשיתי 70שכיבות סמיכה, 110 כפיפות בטן ו7:40 ב2000, אבל זו לא הנקודה, היום הזה הרג אותי והחלק שעזר לי לסיים את היום הזה הם הספרינטים והאלונקה סוציומטרית משום שהמשקל שלי הוא קל ואני לא איזה סוס ככה שהקטע עם השקים ובמיוחד האלונקה דיי הורג אותי, ותיזוזים נחשבים בשבילי למנוחה. בסוף היום קיבלתי הרבה הארות ופידבקים טובים מהמדריכים, אחרי הכל לא באתי לשם עם כושר אפס אלא לאחר שנה וחצי של אימונים גם לבד וגם ב"אחרי".
אני רוצה להפוך את הקטע של הסחיבת משקלים ליותר קל בשבילי, ולהקל על עצמי בעיקר מתחת לאלונקה והשאלה שלי היא כיצד אוכל לפתח את זה? או יותר נכון האם למישהו יש תרגיל טוב לפיתוח שריר הטרפז כדי להקל על הכאב..? ובבקשה אני לא רוצה לשמוע תשובות כמו "אין ברירה אלא לסבול" או כדומה, כי זה ברור לי, אבל אני פשוט רוצח את הכתף שלי בכל מסע.

אשמח לכל תשובה, וסליחה על החפירה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר