לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2006, 15:28
צלמית המשתמש של Balwer
  Balwer Balwer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05
למה זכאי מי שנפל בפסיכולוג מטכ"ל ?

הגעתי אתמול ליום סיירות אחרי לילה ללא שינה, היה קשה (הרבה יותר קשה מהיום סיומולציה של 'עמית לכושר')
אבל עברתי למטכ"ל, קיבלתי את הזימון למיונים בסירקין (שאלון 300, שאלון אישיות, השלמת משפטים ופסיכולוג).

עניתי על האישיות וההשלמת משפטים, והתחלתי את השאלון 300. באמצע-לקראת הסוף נקראתי אל הפסיכולוג.
הוא דיבר איתי, שאל אותי כל מיני שאלות על מה אני רוצה לעשות, על המשפחה שלי, למה אני רוצה קרבי ועוד לכמיני שאלות כלליות כאלו.
הלך דיי חלק והייתי אומר שהוא התרשם ממני לטובה.

חזרתי לשאלון... ובגלל שחשבתי שהקטע של המיונים נגמר והשאלון לא כ"כ קשור אל הפסיכולוג, לא התייחסתי אליו כ"כ ברצינות
וכבר התקבלתי (כי הלך לי כ"כ "טוב" עד עכשיו). בקיצור אתם בוודאי כבר הבנתם מה קרה.
אז קוראים שמות ... באמצע פתאום בום! השם שלי פאק :\\\\ איך הלב דופק... מתחילות
להתרוצץ כלמיני מחשבות (כמו "מה קרה ??" "אני תופס את הפסיכולוג הזה ו..." וכו'). נכנסים פנימה והחייל השמנצ'יק אומר לי... "מצטער אבל לא עברת. אבל אתה זכאי לחובלים." ז*ן.

איזה יופי... אז קיבלתי דף עם זימון לביתן חיל הים בתל השומר. אני לא רוצה חובלים. ואני מניח שאי-אפשר לערער על שאלון 300, מה האופציות שלי עכשיו אחרי שתקעתי בפסיכולוג ?
האם אני זכאי לגיבושי המשך ? האם אני יכול להגיע לאגוז אם אני אסיים את הגיבוש ואחתום על וויתור ?
ומה עם שלדג ? 669 ?

תודה.

ד"א מחר אני נוסע למיונים בבית החייל בת"א, ואני אעשה שאלון 300 + השלמת משפטים ושאלון אישיות שוב. האם אני אוכל לערער על החלטת הפסיכולוג של מטכ"ל ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2006, 17:03
  lidor lessner lidor lessner אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.05
קודם כל תירגע אחי, זה לא סוף העולם..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Balwer שמתחילה ב "למה זכאי מי שנפל בפסיכולוג מטכ"ל ?"

יש עוד מקומות טובים בצבא ומטכ"ל זה לא המקום היחיד שטוב בו. בעיקרון אם אתה זכאי לגיבוש חובלים שהגיע דרך יום סיירות, תוכל (במידה ולא תעבור, או תעבור ותחתום ויתור) לגשת לגיבושי המשך ל669\צוללות, לגבי שלדג אני לא בטוח. אתה צריך לסיים את הגיבוש, לא חובה לעבור ואז תוכל כמו שאמרתי לגשת לגיבושי ההמשך.

הכי טוב זה שתתקשר למדור סיירות ותשאל אותם אילו גיבושי המשך פתוחים בפניך, זה המקור הכי אמין וככה תדע בדיוק. בקיצור אחי, אל תתבעס שלא הגעת למטכ"ל כי יש עוד הרבה שהיו במצב שלך והצליחו יפה מאוד בצבא. קח הכל בפרופורציה ותיגש בראש פתוח לשאר המקומות.

שיהיה בהצלחה! :]

ישן 10-01-2006, 17:43
צלמית המשתמש של Balwer
  Balwer Balwer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05
נראה לי אני יודע למה לא קיבלו אותך :)
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי TAMIR10 שמתחילה ב "נתנו לך לעשות היום את השאלון..."

חח סתם,
שאלון 300 זה שאלון סטנדרטי בצבא (ושל עוד מקומות) ואין כל הבדל בין שאלון אחד למשנהו (לפחות לא לפי הנסיון שלי עד כה). אלו הם אותם הפתגמים שלגביהם אתה מסמן נכון\לא נכון.
היום עשיתי מיונים ל"תפקידים נבחרים ומעניינים" בבית החייל, ועשיתי את השאלון בשבילם (ולא בשביל מדור סיירות).
אין כל קשר בין מטכ"ל ללאן שהלכתי היום (קיבלתי את הזימון עוד לפני שהייתי ביום סיירות).

בתכלס גם השאלון של הפרטים האישיים, והשלמת המשפטים היו כמעט קופי ואני מניח שהם אותם השאלונים ברוב הצבא.
בכל מקרה, זה לא משהו שאתה מתכונן אליו, אבל אם אתה רוצה עוד פרטים ודוגמאות לשאלוני 300, תבדוק כאן (BIG 5) :

http://similarminds.com/personality_tests.html
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר