לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2006, 18:27
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
כמה זמן אתה בצבא שאתה יודע כל כך הרבה?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי snoop_a שמתחילה ב "אחי"

תגיש טופס 55 תבקש להיות קרבי.
אם אתה רוצה להישאר ג'ובניק הסיכוי שלך לצאת למקום אחר הוא לא גבוהה בכלל.
פרוטקציות או בקשת עזרה מהמפקדים שלך (שלפי הדברים שאתה מציג, לא נראה לי שלמישהו יש את האינטרס "להפוך עולמות" כדי שתעבור למקום אחר.
אם יש בעיה אמיתית עם המפקדים שלך (דרישה שתתגלח היא לא בעיה אמיתית) אז אתה יכול לבקש ממפקד יותר בכיר שיחה ולבקש העברה למקום אחר בתוך החייל.
בקשר לרופא/קב"ן - תחשוב על ההשפעה שתהיה לך בחיים אם תעשה את זה, תחשוב על זה שכשתנסה לחפש עבודה באזרחות יראו שלא שירתת שלוש שנים - ובניגוד לצבא, מעסיק לא חייב להתעסק עם "בעיתיים", אז הוא יעדיף לקחת מישהו אחר לעבודה. (מה שאני מנסה להגיד - כאשר מעסיק יצטרך לבחור בין כמה אנשים העובדה שנפלטת מהצבא תקפוץ לו ישר כ"אדם בעייתי" והוא יעדיף לקחת מישהו אחר)
מעבר לזה תנסה להסתכל על הצבא כהכנה מצויינת לחיים האמיתיים - אני יודע שעכשיו חרא בצבא, אתה חושב שבאזרחות החיים יותר קלים? - גם באזרחות יש מעסיקים חרא, גם באזרחות אתה תאלץ לשמור על נהלים במקומות מסויימים (לדוגמא - בתור מלצר תהיה חייב להגיע לעבודה מסודר, מסופר, מגולח), וזה אם בכלל תמצא עבודה, לא קל בכלל למצוא עבודות טובות.

תחשוב על הצבא כהזדמנות מצויינת להכיר סגנונות של אנשים שלא הכרת, ולדעת איך לעבוד עם כל האנשים האלו, תחשוב על זה שאולי אתה עלול לקבל ריתוק - אבל אף אחד לא יכול לפטר אותך - זה ההזדמנות שלך לעשות טעויות שבאזרחות לא יוותרו עליהם.

באמת, אני חושב שאתה נסער בתגובה שלך, תירגע, תחשוב על הדברים ברצינות. תן עוד הזדמנות לראות אם הדברים משתפרים. מקסימום יש את הקורס, אולי זה טוב לך, אולי עבודה עם מפקדים אחרים תהיה לך יותר טובה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר