לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2006, 00:22
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
דבר טוב אחד עשה שרון

הוא במפלגתו החדשה אסף אליו את כל הבוגדים בימין,את כל האופורטיוניסטים מלכחי הפנכה ומחפשי השררה משמאל,את כל החכים שידעו שבמפלגה שלהם הם גמורים ועברו לצד השני של הגדר.
למעשה מפלגת קדימה הפכה להיות המגנט והסמן הראשי לכל יהודי שפוי לראות בדיוק מי הם הבוגדים שבבוא היום ישמידו ישובים יהודיים בארץ ישראל.
במערכת הבחירות הבאות מי שישכיל להתעלם מהתעמולה ושטיפת המוח של התקשורת והוא יהודי ציוני שמאמין בארץ ישראל ששוחררה ב48 וב67 שלנו היא ומבין שמפת הדרכים אינה קיימת עוד ומפת ההתנתקויות היא המולך החדש וכל מי שמתנגד באופן עקרוני לשמאל הקומוניסטי יהייה לו קל מאוד לדעת במי לבחור.
על העבודה נסמן איקס על מר"צ נסמן איקס על הליכוד נסמן איקס על ש"ס נסמן איקס,על המפד"ל נסמן איקס ונשאר לבחור רק באיחוד הלאומי או בחזית לאומית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2006, 22:15
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
תגובה הולמת בהחלט
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Roces שמתחילה ב "אידיוט."

למה לתת לו כבוד? בגלל שהוא התכופף לרצונות השמאל, או בגלל שהוא רה"מ? האם זה לא אותו איש שקראו לו רוצח סברא ושתילה (הרי ברור שזו אשמתו שהנוצרים החליטו לגמול למוסלמים על מספר שחיטות המוניות פאר אכסלנס כמו שרק הערבים המוסלמים יודעים), וברור שהאינתיפדה הנוכחית הייתה באשמתו בלבד. בתור ראש ממשלה, הוא רמס את הדמוקרטיה, פגע בבטחון המדינה, ולעומתו אפילו מושחתיהו (כמו שהשמאל אוהב לקרוא לאיש שהכניע את "אלילם") נראה זך כטלה בן יומו. אני לא מאחל לו רע אבל לא מעוניין שהוא יהיה ראש ממשלתי. וכן גם אני שמח שכל האופורטוניסטים עברו אליו. זה כמו מחנה ריכוז מרצון רק שבמקום לירות בכולם (כמו שעושים למתנגדי שלטון בדיקטטורות) אנו נשתמש במקבילה הדמוקרטית ולא נצביע בעבורם. טוב, כשאני אומר לא נצביע בתור "המקבילה הדמוקרטית" אני מתכוון לאלו שהם עדיין דמוקרטים ולא מאמינים שלבעלי דעה שונה אין זכות דיבור או, מנגד, כי "אריק הוא מלך ישראל כי הוא המס ופורר את הליכוד" (יהונתן גפן, דמוקרט אמיתי, שעד לפני שנתיים סבר שאריק הוא השטן בהתגלמותו והיום הוא בוכה לו כמו היה אלילו החדש - תראו מה השנאה לבעלי דעה שונה עושה לבנאדם) או אפילו אנשים שלא הנידו עפעף כאשר אנשים בעלי כיפה הורדו מאוטובוסים הנוסעים דרומה כדי שלא יוכלו להפגין (אולי אני טועה, אך הזכות הזו נחשבת לסממן דמוקרטי אמיתי, לא?) נגד ההתנתקות ובנוסף הסיתו נגד המתנחלים כאילו התקציבים שהם מקבלים באים על חשבון החינוך-רווחה-תרופות וכי מיטב בנינו נהרגים בגללם על כלום. בסדר. כשהוויתורים ימשכו ומיטב בנינו יהרגו בדיזינגוף אני מניח שהם יהיו מאושרים (אם להיהרג, אז קרוב לבית כמו ג'ובניק אמיתי).

נערך לאחרונה ע"י cohort בתאריך 09-01-2006 בשעה 22:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר