לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2006, 21:23
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
אני מנסה ללמד אותך איך לשאול שאלה.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Mishaniy שמתחילה ב "פשש"

קרא כאן. שים לב ל:
ציטוט:
ב. ניסוח השאלה
חבר'ה תבינו, אם לא תתנו פירוט מתאים של הבעיה שלכם, יהיה קשה מאוד לעזור לכם. לכל חומרה, תוכנה ומע' הפעלה יש דברים שמיוחדים לה - אם לא תפרטו את השאלה, יש סיכוי גדול שלא תקבלו תשובה, או שהתשובה תהיה כללית מאוד ולא תעזור לכם. לכן:
--- פרטו את הסביבה באופן מקסימלי, אבל גם עם שכל ישר - נתוני חובה: תוכנה, גרסה, כדאי לרוב גם מע' הפעלה. נתונים נוספים יקבעו לפי הפורום והשאלה.
--- פרטו מה בדיוק אתם רוצים לעשות ומה קורה כשאתם מנסים את זה.
--- מאוד מועיל אם תכתבו מה כבר ניסיתם לעשות כדי לפתור את הבעיה.
--- אם אפשר לצרף תמונת מסך או שרטוט שיבהיר את הנושא, נא עשו את המאמץ, אבל לא יותר מ- 480X640! (ראה נספח תמונות גדולות)
--- השתדלו לכתוב בצורה קריאה וברורה - אנחנו לא מחלקים ציונים, אבל קשה מאוד לקרוא שאלה בלי נקודות ופסיקים ומלאה שגיאות.

אתה לא היית קרוב לכך.
אתה בעצמך לא יודע מה אתה רוצה: "טוב, אמממ, אז תספר לי מה זה מסד נתונים?"
אי-אפשר לעזור לך ככה. מצטער.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2006, 18:19

נו, אז אני מנסה לעזור לו - ללמד אותו איך שואלים שאלה שאשכרה אפשר לענות עליה...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי addNtoX שמתחילה ב "the guy has a point"

מבין?
ציטוט:
2. מודול קריאת המחשבות נמצא בשלבים מתקדמים של פיתוח אך גרסא יציבה עדיין לא קיימת. לכן, אם לא תנסחו את שאלתכם בצורה מובנת ובהירה, הסיכוי שתזכו לתשובה (ולהתייחסות בכלל) יורד.

וגם:
ציטוט:
אחרי ששואלים:
א. עקבו אחרי השאלה שלכם. אפשר להרשם בזמן כתיבת השאלה לקבלת עדכונים בנושא השאלה שלכם. או שפשוט תכנסו לפורום פעם ביום ותקראו את התגובות שהצטברו. לפעמים מישהו רוצה לעזור וצריך עוד פרטים ואתם לא שם לתת לו אותם...
ב. תסתכלו כמה פעיל הפורום בו אתם כותבים. אם אתם רואים שלוקח לקבל תשובה בערך יום בפורום אל תקפיצו את ההודעה שלכם לראש העמוד כל 30 דק' עם כותרות מלאות דמיון בסגנון "up" ו "אולי בכל זאת" או "נו.................. מישהו כבר יכול לענות". זה לא מנומס ולא מעודד אותנו לעזור לכם, סביר מאוד שככה רק תגרמו שכל דיירי הפורום יתעלמו ממכם בצורה מוחלטת.
ג. בכל זאת לא קיבלתם תשובה? יכול להיות שמישהו פיספס את ההודעה, חכו בסבלנות איזה יומיים מהכתיבה ותקפיצו את ההודעה שוב למעלה, עם כותרת בסגנון "אולי למישהו יש (עוד) רעיונות?".
ד. לא הצליחו לעזור לכם? גם זה קורה. אנחנו בני אדם ולפעמים יש דברים שגם אנחנו לא מסוגלים לעשות (ראו ערך "קריאת מחשבות"). להזכירכם, אף אחד בפורום לא חייב לכם כלום אז אין סיבה לקלל / להתלונן - תגובות כמו "איזה פורום זבל זה" או "אף אחד לא עוזר כאן בכלל" בטח שלא יעזרו לכם לקבל עזרה בעתיד וגדולים הסיכויים שיביאו לחסימתכם מאותו הפורום. זכרו שאתם תמיד יכולים לכתוב מכתב לתמיכה של יצרנית התוכנה איתה נתקלתם בבעיה.

להקפיץ כי אתה לא יודע לשאול כמו בן-אדם?
למה מה קרה?!?

לנסח שאלה מובנת לא עולה כסף. ולא "איך אני כותב תוכנה" זו לא שאלה מובנת.

חוץ מזה, אתה לא במצב לדבר על כמה שאני עוזר בפורום, כבודו.
ישן 10-01-2006, 19:08
  addNtoX addNtoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "לא. הכוונה לא למונה, אלא לכך שאתה לא ממש מוכר פה, ופותח ת'פה בלי קשר..."

בקשר לזה שאני לא מוכר, אז? אני לא רואה איך זה הופך את הדעה שלי לפחות לגיטימית. אני לא חושב שצריך להכיר פה אנשים כדי שהדעה שלך תחשב.
שוב, אני חוזר ומדגיש, אין ספק שהתגובות שלך תרמו לפורום המון. אף אחד לא מערער על זה.

לפני התגובה עם הציטוט היו לך צמד תגובות. באחת מהן "איך לכתוב? עם המקלדת" וכו' וגם השניה מנוסחת באותו עיקרון.

הביקרות שלי לא שווה כלום כי...? קל להגיד שהיא לא שווה כלום, אתה יכול לנמק? לדעתי הטיעון שאף אחד לא מכיר אותי פה לא הופך אותה לחסרת ערך. אז למה לדעתך הביקורת שלי לא שווה כלום?

עזוב, אין לי עניין לנהל ויכוח פה, אמרתי מה שאמרתי, אם לא נראה לך אז לא צריך... בוא נשאיר את זה ככה.
ישן 11-01-2006, 15:06
  Mishaniy Mishaniy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל Mishaniy
לא ניסחתי את זה ככה..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אני מנסה ללמד אותך איך לשאול שאלה."

אם הייתה מסתכל טוב הייתה רואה שביקשתי מידע ולא "שיספר לי"... ובכוונה ביקשתי מידע כי זה ברור לי שהוא לא יכתוב לי מדריך פה, מידע אומר כל פיסת נייר חכמה שאני יוכל ללמוד ממנה אם אתה לא מכיר, אתה לא חייב להגיב.
כשאתה שואל שאלה אתה מצפה לתגובות שקשורות לנושא המבקש גם כשאני עוזר או לפחות מנסה לעזור אז אני לא משתמש בציניות. (גם אם הוא לא מבין והוא קופץ מעל הפופיק) אז במקום להשקיע את הזמן בתגובות "חכמות" שמתוארות אני מעדיף שתשקיע את הזמן כדי לעזור לי למצוא מדריך או כל מידע בנושא.
והבנתי שאתה רוצה שאני אלמד איך לנסח את השאלה. אבל עכשיו בוא אני אשאל אותך שאלה
אם אני ילד עם מגבלות למידה דיבור וניסוח, ואני לא יודע לנסח שאלה כמו שצריך.. תחשוב על זה,
אני לא ילד כזה הבאתי דוגמא..
בתגובה הראשונה שאמרת לי:"שאתה לא מבין את השאלה" תגובה אחרכך ישר בקשתי שתגיד לי מה לא מנוסח טוב בשאלה בכוונה לתקן את עצמי כדי שתבין יותר טוב. בכל מקרה הסתדרתי.
בתודה יוני.

ישן 11-01-2006, 18:00

פקה פקה. רצית לדעת "איך לכתוב מערכת".
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Mishaniy שמתחילה ב "לא ניסחתי את זה ככה.."

הדרך היחידה לענות על שאלה כזו היא פשוט לתאר כל שורת קוד במילים, ואת זה אין
לי ומעולם לא הייתה לי כל כוונה לעשות, כך שמה שאתה מעדיף("אני מעדיף שתשקיע
את הזמן כדי לעזור לי למצוא מדריך או כל מידע בנושא") לא ממש רלבנטי.

"פיסת נייר חכמה" שאפשר ללמוד ממנה היא גוגל. אני לא מאמין לך שלא מצאת שם
כלום.

ועכשיו תקשיב טוב-טוב: אם לא תשאל שאלות כמו שצריך, לא תקבל תשובות. אתה
יכול לכעוס עלי, ואתה יכול לבכות על כך שאני לא נחמד כלפיך, ואתה יכול להתבכיין
על זה שאני לא מנסה להשקיע מאמץ ולהבין למה התכוונת בשאלה שלך(מה שניסיתי,
ולא הצלחתי, אגב), אבל זה המצב - עונים רק לשאלות שמבינים. כמו שכתוב במדריך,
מודול קריאת המחשבות עדיין איננו פעיל, ואף אחד לא יטרח לנסות...

אם אתה מוגבל/מאותגר שכלתי/מפגר/סובל מקשיי למידה/אוטיסט/סתם טמבל, רחמי
עליך, ואני משתתף בצערך. אם לא(ואתה טוען שלא) אין שום סיבה שלא תשאל כמו
בנאדם.
ישן 11-01-2006, 18:23
  Mishaniy Mishaniy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל Mishaniy
...שלא תבין לא נכון
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "פקה פקה. רצית לדעת "איך לכתוב מערכת"."

אני לא כועס. אני לא בוכה ואני לא מתבכיין,ככה לא אמרתי את זה או לפחות לא הבנת למה התכוונתי בקשתי מדריך או מקום שאני יכול לקרוא ממנו באינטרנט על הנושא לא ביקשתי שתכתבו לי פה שום קוד וחיפשתי בגוגול כבר ולא מצאתי...
אני לא ישר קופץ לפה אני מחפש קודם.
אבל אני מבין שאתה אוהב "לרדת" עלי אין בעיה.. שיהייה לך בכיף. וזה לא עניינך אם אני "מוגבל" או לא "מוגבל"... זה שאני יכול לכתוב הודעות כמו בן אדם רגיל זה נכון ואין לי שום בעיות שכליות חמסה..
אבל הניסוח שלי לא ממש טוב מה לעשות אני לא מושלם וגם אתה לא מושלם. ואף אחד לא מושלם וזאת לא בושה לשאול שאלות לא כמו שצריך בכל אופן אתה לא ראית אותי ואתה לא יכול לשפוט אותי מפה יכול להיות שאתה בלימודים ומחשבים מעולה אבל אתה נראה כמו הצרות שלי. לא ספציפית אליך סתם דוגמא. אז במקום לקלל ולריב אני מציע שנסגור את זה פה וככה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר