לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2006, 05:15
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
זכותך שלא להאמין - העיקר בעיני שאני מאמין במה שאני אומר
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אתה באמת מאמין לקשקוש הזה?"

באשר לרצועת עזה אני העדפתי שהניתוק יהיה בהסכם מוסדר ואז היה גם על מה לדבר בהקשר לישובים שבצפון הרצועה. למרות שאין להשוות ישובים בהם חיים עשרות משפחות בודדות לאלו בהם חיים כ- 200 אלף ישראלים. מאחר וממשלת ישראל לא הצליחה, לא יכלה, לא התכוונה או שלא מצאה פרטנר לדיון, היא פעלה באופן חד צדדי וזאת היא התוצאה. אני קבלתי, כבדתי ואפילו תמכתי בהחלטה זו כרע במיעוטו. מה שהביא ליציאתנו המבורכת מרצועת עזה ויצר תקווה לבאות, שנצא ממרבית השטחים הכבושים ונעזוב את הפלסטינאים לנפשם. שוב אני מדגיש רצוי וחשוב לעשות זאת בהסכם אבל ישנם מספיק אתרים (כמובן שלא אלו שאנו עתידים להיזיק בידינו ולצרפם למדינת ישראל) מפוזרים בשטח, שניתן לפנותם באופן חד צדדי ונתחיל בכל אלו הלא חוקיים בעליל ונמשיך בלא חוקיים האחרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2006, 06:07
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
פניתי אליך? לא נראה לי...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זכותך שלא להאמין - העיקר בעיני שאני מאמין במה שאני אומר"

העיקר שלשיטתך השלב המתבקש אחרי "היציאה הברוכה מעזה" הוא "היציאה הברוכה
מהגולן"(רצועת עזה נלקחה מן ההפקר; הרמה הסורית נכבשה ממדינה ריבונית. שתיהן
במהלך אותה מלחמה, לידיעתך), ואחריה "היציאה הברוכה מהגליל"(רק ערבים ודרוזים
חיים שם ממילא), ואחר-כך "היציאה הברוכה מהגדה המערבית"(כולל ירושלים, היא הרי
מעבר לקו הירוק).

במצב החדש הזה תגלה שקשה להגן על גבולותיה של ישראל, ולכן תדרוש "יציאה
ברוכה מהנגב"(בגלל הכביש הפלסטיני שיחבר בין הגדה לרצועת, ויחתוך את ישראל
לשתיים)...

ומה אחרי זה דן? אחרי זה גם ניאלץ לברך שלום ולהתפנות גם מגוש-דן...
ישן 19-01-2006, 11:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני אסביר לך - למרות שזה עלול לפגוע בסיכויים שתצביע עבורו...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אולי תסביר לי היכן סלופי ?"

1. ליברמן מראש לא מקבל את ה"גדה מערבית" כישות נפרדת, אלא בונה משהו אחר לגמרי: חלוקה
אתנית, שמתעלמת מהקו הירוק, ומוותרת על שטחים שבתוך הקו הירוק, במקביל לסיפוח שטחים
שמעבר לו.
2. כאמור, הוא מתעלם במובהק מקווי הפסקת הצהריים, שאתה מקדש...
3. הוא בעד התרכזות לגושים - אבל הוא נגד הפיכתם למובלעות-על-סף-חיסול, מהסוג שז'נבה
מציעה. הוא גם לא לא מדבר על פירוק יישובים שאתה היית סבור שיפנה (בעיניך גם אריאל היא
יישוב קיקיוני - וז'נהבה אכן מציע את החרבתה...).
4. הוא בעד הפרדות משכונות הקצה של י-ם, ולא כל שכונה ערבית - שמסירתה עלולה להפוך
200,000 יהודים, לתושבי מובלעות. הובהר מטעמו במפורש שסילואן, למשל, לעולם לא תועבר לאיש,
מתוך רצון לשמור על כל סביבת העיר העתיקה בידינו. כנ"ל הוא מדבר על השכונות המחברות את
מערב העיר לצפון מזרחה (נווה יעקב, פסגת זאב). השכונות שהוא בעד הפרדות מהן, הן ג'בל
מוכאבר, צור באחר ודומותיהם - שכלל לא מונעות גישה לשכונות יהודיות.

בקיצור, ניסית לסלף דבריו - אבל הוא שונה ממה שאתה מייצג ב180 מעלות. הוא בעד מדינה
יהודית בגבולות חדשים, בעוד שאתה וביילין רוצים מדינה דו-לאומית בגבולות הפסקת הצהריים.
עם זאת, אני קורא לך להצביע עבורו. יהיה מרענן לעבורך הצביע עבור מפלגה ציונית, לשם שינוי...
ישן 19-01-2006, 07:36
  centdog5 centdog5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.04
לזרוק אותם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "מאות מתנחלים ניסו לפרוץ לקסבה של של חברון."

צריך לזרוק את כנופיות המתנחלים האלו בחברון לא רק מחברון אלא גם מהמדינה , הם מנסים לערער את השלטון , ולזרוע אנרכיה , בכל מדינה דמוקרטית הם כבר היו בכלא להרבה שנים . כן עיר אבות לא עיר אבות , בגלל מה שהם עשו שם בשנים האחרונות הם תרמו לא מעט למוטיבציה של ארגוני טרור לפעול נגדנו.

הפרובוקציות שלהם בחברון ובישובי הסביבה וההתנהגות שלהם גררה תגובות , היה להם עניין להסלים את המצב שם, היה ויש להם עניין לגרור את צה"ל לעימות רחב בשומרון על מנת שיוכלו להמשיך ולהשתלט על שטחים ,
התנחלויות ואידיאולוגיה בכל מחיר , גם במחיר חי אדם .

הם צריכים להבין שהרוב במדינה לא מוכן לשרת את האידיאולוגיה שלהם , הם לא יכולים לגרור את המדינה לתוהו ובוהו.
הטענות שלהם שההתנחלויות תורמות לבטחון המדינה הם פתטיות. הצבא שלנו חזק מאוד , יכול להגן על המדינה הזאת גם מבלי שישב בתוך ריכוזי אוכלוסייה ערבית, מולנו אין צבא עם מטוסים ונשק מתוחכם.

עד עכשיו אנחנו אלו שמסכנים את עצמנו בכך שאנחנו משרתים את חבורת האנרכיסיטים הזאת שיושבת בחברון וקוראת לעצמה מוסרית וערכית .

נערך לאחרונה ע"י centdog5 בתאריך 19-01-2006 בשעה 07:41.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר