לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2006, 15:55
  StaGaDaSH StaGaDaSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.06
צריך עזרה וייעוץ..... קרבי=שריטה בראש ?

אז ככה אחים שלי לאחרונה אני נתקל בתופעה ממש מלחיצה אבל לפני שאני אספר עלייה... קצת רקע על עצמי...

אני מהמורעלים הכבדים מהמתעניינים הרציניים ולא מהאלה שרוצים קרבים בשביל לירות *פיו פיו* ולהרוג אלא מהשקולים שאשכרה רוצים להוציא מעצמם תמקסימום...בקיצור יש כאלה שרואים בי כ"הזה-שכל-הזמן-מנג'ס-בשאלות-על-הצבא"....אחריי שתימצתתי קצת על עצמי נעבור לבעיה...

יוצא לי לדבר עם הרבה אחים של חברים וכאלה שמשרתים בקרבי...הנדסה קרבית גולני וכל מניי כאלה ואני שומע על בעיה שהיא בעקרון שריטה בראש...לפי מה שהם מספרים לי ...לפעמים הם הולכים ברחוב ומקבלים גלים של "פראנויה" מתחילים לסרוק עם העיניים חפצים חשודים או שפתאום נתקעים בשיחות עם אנשים ומתחילים להסתכל לכל מניי כיוונים או שומעים דברים...אני אישית לא מפחד מקושי או סכנה אבל אם יש משו שקצת מרתיע אותי זה שריטה עמוקה בראש...

אם למישו (במיוחד שכרגע משרת בקרבי) יש משו להגיד על הדבר הזה ולא סתם ספקולציות בקשה תרגיעו אותי או אנערף למה החרא הזה ממש יושב לי על הראש..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2006, 16:48
צלמית המשתמש של Rami18
  Rami18 Rami18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Rami18
אחי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StaGaDaSH שמתחילה ב "צריך עזרה וייעוץ..... קרבי=שריטה בראש ?"

אני גם גן מורעל קרבי מהסיבות הנכונות ומכיר אישית המון אנשים ששרתו קרבי
בהנדסה אחד (ועוד אחד ביהלום) בגבעתי אחד , בדובדבן אחד, בצנחנים שני אנשים ובנח"ל אחד (קרקל)
ורובם מהמשפחה שלי, ולאף אחד מהם אין שום שריטה ההפך כולם גאים במקום השירות שלהם
ויש להם עדיין (כולם כבר השתחררו חוץ מזה שמשרת בקרקל) את גאוות היחידה.

תשמע אני מדבר איתם הרבה והם מאוד מבסוטים ומלאים גאווה בצבא, הם מספרים לי הרבה על השירות שלהם כשאני רוצה לשמוע מידע על המקומות השונים.

יכול להיות שלאנשים מסויימים זה פוגע באישיות או באופי ועושה להם מן שריטה.

אך כל מי שדיברתי איתו אומר שהשירות הקרבי בסה"כ מחזק אותך ומחשל אותך להמשך החיים!
כי כשאתה קרבי (במיוחד ביחידות הקטנות) אתה מגיע לרמות שלא האמנת שאתה מסוגל, אתה תופס מעצמך הרבה יותר והבטחון האישי שלך גובר.

בקיצור מה שאני בא להגיד זה שברוב המקרים (לדעתי) הצבא עושה ההפך מלתת שריטה וזה מחזק את הבן אדם לחיים מכל הבחינות!

השריטה היחידה שאני יודע עליה היא שכל אחד מהם מורעל מהמקום שבו הוא שירת! חחחחחחח

ישן 22-01-2006, 20:01
  parasub parasub אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.05
לא בהכרח הלם קרב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StaGaDaSH שמתחילה ב "צריך עזרה וייעוץ..... קרבי=שריטה בראש ?"

אני בטוח שרובכם קראו את הכתבה (המצויינת!!) על יחידת שמשון האגדית.
ומי שזוכר מסופר שם על קטעים כאלה שאחד הלוחמים שלף אקדח על אימא שלו כשהיא באה להעיר אותו, ועוד אחד שחנק את חברה שלו.
יכולות להיות באמת כאלה "שריטות" בעקבות האימונים והשירות הצבאי.
אבל, זה תלוי בסוג הבנאדם, באיזו יחידה הוא משרת (אי אפשר להאשים את יוצאי יח' שמשון על השריטה שהם קיבלו), וזה לא בהכרח דבר רע.
זה לא רע שאתה מתחיל לפתח יותר עירנות וחושים יותר מחודדים ואתה מתחיל להסתכל על אנשים בחשדנות כי דוגרי במציאות שלנו, איך אפשר שלא...
לדעתי זה אחד הדברים שפחות צריכים להלחיץ אותך....יהיה בסדר! חחח
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר