לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2006, 15:28
  אנונימי אנונימי אנונימי אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
יום ראיונות, חרא, ומה שבניהם

כוסאמק הייתי היום ביום ראיונות לקרבי (אני כבר 10 חודש בצבא) איזה קצין מיון שהיו לי איתו הרבה מאוד בעיות בעבר (הלא רחוק) עשה לי ולכולם למעשה את הראיון ולכולם הוא הציע אותו הדבר
חי"ר מ"כ , שיריון , הנדסה , תותחנים. חוץ מאחד שאבא שלו במג"ב וכמובן הכל קומבינות אז הוא קיבל לפחות נח"ל
עכשיו למרות שהראתי לו שעשיתי גיבוש שייטת הוא לא רוצה להביא את המינימום ראיון צנחנים כלום לא גולני לא גבעתי לא נח"ל כלום
אני לא מבין איך צה"ל מביא לפוצים בני 20 לנהל את הצבא שהוא יקבע לי איזה קרבי אני יהיה לא פלא שבסוף אף אחד לא הולך לקרבי רק 20% בקושי איזה צבא דפוק זה מנוהל על ידי אשכנזים ג'ובניקים בני 20 איזה זין!!!
עכשיו השאלה שלי היא- אני מתגייס במרץ 06 (חוזר מדח"ש) אם אני יסרב פינוי לחי"ר מ"כ (כמו שסירבתי פינוי בעבר מתותחנים) יש מצב שאני יקבל חי"ר (חוץ מחי"ר מ"כ) במרץ?
אני יכול לכבול את הקצין מיון כי הוא לא רוצה להביא לי שום דבר מינימלי שמגיע למי שעשה גיבוש שייטת יש עוד דרך לקבל ראיון צנחנים חוץ משהקצין יאשר לי את זה?

נערך לאחרונה ע"י אנונימי אנונימי בתאריך 22-01-2006 בשעה 15:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2006, 19:21
  liordatel liordatel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.05
אהמ אהמ
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצוק שמתחילה ב "לפי"

חבר'ה, בלי אשכנזים מזרחים, אחרי הכל כולנו באותה סירה.
דבר שני, אני כמעט בטוח שאם תשלח מכתב למדור סיירות עם בקשה לצנחנים ייתנו לך גיבוש בלי בעיה.
ומקסימום תותחנים, בתותחנים יש את מיתר, יחידה בתתתת זונה אחי.
גם להנדסה יש את יהלום, גם יחידה סוף הדרך.
אתה חושב שאם אתה תהיה בגולני או בגבעתי תהיה יותר גבר מאשר אם תהיה בתותחנים או הנדסה?
שורה תחתונה אחי, כולם תופסים מגולני וצנחנים בגלל מה שהם עשו פעם. מה לעשות, פעם זה פעם והיום זה היום וכיום כולם עושים אותו הדבר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www1.idf.il/SIP_STORAGE/DOVER/files/2/23802.gif]
אריות מלחמה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר