לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2006, 14:46
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
ככה זה בדמוקרטיה, נותנים לכל העדר להצביע
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי יוסי בכינור שמתחילה ב "אתה וכל האוסלואידים שלא למדו דבר"

ואפילו שכל הרשימה מושחתת, אנחנו בעדר נצביע בעדה
ואפילו שכולם שם שמאלנים נצביע בעדה
ואפילו שפרס הלוזר והחתרן שם, נצביע בעדה
ואפילו שאין גוף מתוחכם כמו מרכז הליכוד או אנוס כמו באבודה, אלא היו"ר בוחר לבדו את הרשימה, נצביע בעדה
ואפילו שכולם פליטי מפלגות שלא נבחרו (או יצאו, במקרה הטוב מקום 33) נצביע בעדה
ואפילו שרק לפקפק משלמים ואנחנו סתם עדר של פראיירים, נצביע בעדה
ואפילו שאולמרט יחזיר אותנו ל 67' ויחלק את ירושלים, כמו עדר, נצביע בעדה.
ואפילו שמדובר במפלגת איש אחד, והאיש אחד תקעו לו צינור בגרון, שלא ימות, נצביע בעדה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2006, 15:02
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
כתבה לתפארת מדינת ישראל ההודעה הזו
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "ככה זה בדמוקרטיה, נותנים לכל העדר להצביע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dododo
ואפילו שכל הרשימה מושחתת, אנחנו בעדר נצביע בעדה
ואפילו שכולם שם שמאלנים נצביע בעדה
ואפילו שפרס הלוזר והחתרן שם, נצביע בעדה
ואפילו שאין גוף מתוחכם כמו מרכז הליכוד או אנוס כמו באבודה, אלא היו"ר בוחר לבדו את הרשימה, נצביע בעדה
ואפילו שכולם פליטי מפלגות שלא נבחרו (או יצאו, במקרה הטוב מקום 33) נצביע בעדה
ואפילו שרק לפקפק משלמים ואנחנו סתם עדר של פראיירים, נצביע בעדה
ואפילו שאולמרט יחזיר אותנו ל 67' ויחלק את ירושלים, כמו עדר, נצביע בעדה.
ואפילו שמדובר במפלגת איש אחד, והאיש אחד תקעו לו צינור בגרון, שלא ימות, נצביע בעדה.
אין מילים.

ישן 23-01-2006, 11:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
התלבשת דווקא על רצתון בגלל סיבה אחת: מוצאו התימני (כמו התינוק שחגגת את מותו)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "תסביר את זה למיכי גיחי"

האמת היא, כמובן, שרצון, בניגוד אליך, נמנע מהפגנת קשיי קליטה ובורות מדי יום...
לא נשחזר את כל מפגני הבורות שלך (פרס שר אוצר בממשלת הרוטציה, ממשלת מעבר ללא יוצא
ובא, ההסטוריה הצבאית של שרון, רשימת הליכוד לכנסת הקודמת, ועוד ועוד ועוד), והוא גם נמנע
מלהתבזות בלתת תחזיות סותרות בכל פעם, כדי "תמיד לצאת צודק". האיש בעל רקורד מעורר
התפעלות בכל אשר עשה (בצבא, באזרחות, בפוליטיקה) - והעובדה שחבורה שמוציאה שם רע
לשחיתות, הצליחה לעשות דיל שימנע ממנו מלכהן בכנסת הבאה מטעם הליכוד, לא מוריד מערכו
כהוא-זה. אתה, לעומת זאת, מנסה לשבור את שיאי ההתבזות שלך, ע"י הגנה על אלה שממפלגה
אחרת שבה אין בחירות פנימיות, כדי לחבל בהליך בחירות במפלגה אחרת. לא פלא שדווקא יאסין
הוא גיבורך...
ישן 23-01-2006, 15:26
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
ב"מרכז" נשארו בעיקר בעלי התיקים הפליליים
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "פעם כשהייתי בליכוד (לפני שברחתי מביבי)"

או אילו שבדרך לרכוש תיק פלילי.
כמות מנדטים או אנשים מעולם לא הייתה ערובה לצדק או לנכונות של דרך. אם בין דקלום דף מסרים אחד לשני, תצליח לשחזר סוג מסויים של חשיבה עצמאית ועצמונית, תגלה שהמרכז אינו מחזיק תשובות לנושאים שהעלה הימין במשך שנים רבות, שום דבר לא השתנה בכוונות הערבים, שום דבר לא השתנה בתוכנית האב של הפלשתינים להשמיד את מדינת ישראל.
מה שהשתנה הוא החברה הישראלית תשושת הנפש והדעת שמבקשת שתי דקות של שקט במחיר יהודה שומרון וחלוקת ירושלים. והראיה לכך היא שהמרכז של היום הוא השמאל הקיצוני של לפני 15 שנים. את שתי דקות החברה הישראלית לא תקבל לעולם, כי מייד אחריהם תבוא המלחמה על הגליל, המשולש, הנגב ותל אביב.
כניעה נפשית של ציבור גדול אינה מהווה חותמת לנכונות דרכה של מפלגה מסויימת ובוודאי לא כאשר היא מנוהלת בשיטות דיקטטוריות, על ידי פרסומאים ועבריינים.

אם מה שנכתב כאן, היה מורכב מידי בשבילך, תמיד תוכל לשלוף את דף המסרים היומי של אדלר ולדקלם אותו.
ישן 23-01-2006, 10:47
  pakpak pakpak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.02
קונצרט הפלוצים של נתניהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "לפי המצע המדיני של הליכוד ביבי מוכן לדבר עם החמאס"

קונצרט הפלוצים של נתניהו

מאת בני ציפר

שלשום היה יום הולדתי החמישים ושלוש. נולדתי בשנה השלישית של המחצית השנייה של המאה העשרים. עתיקותי ניכרת, למשל, בעובדה, שאני מרבה להשתמש בטלפון הסלולרי אבל לא למדתי לכתוב אס-אם-אס, וכשאחד מידידי (הוא ממשפחה שומרת שבת) שלח אלי ברכת יום הולדת שמח באס-אם-אס, לחצתי על המקש "השב" באופן שהטלפון צילצל אצלו והחריד את הוריו ממנוחת השבת. הוא נאלץ ללחוש לי לתוך האפרכסת שאסגור את הטלפון ושאשיב לו באס-אם-אס. "אבל אני לא יודע איך", לחשתי.

בקיצור: אף על פי שאני חי עכשיו במאה העשרים ואחת, אני רואה את עצמי בפירוש עדיין כאיש המאה שעברה, ואפילו כאיש המאה הקודמת לזו שעברה. ואמנם כשהייתי נער קינאתי בסבתותי שנולדו במאה התשע עשרה, ולא במאה העשרים שנראתה לי מכוערת מכל הבחינות, גם בארכיטקטורה התועלתית שלה, גם במוסיקה הצורמת והרועשת שלה, גם בזוועות שהתרחשו לכל אורכה.

נולדתי חמש שנים בסך הכל אחרי הקמתה של ישראל. כשאני חושב על עצמי כעל יצירה של המאה העשרים, אני מתחלחל, מפני שהמאה העשרים נראית לי כאמור עידן שנוצרו בו רק דברים מכוערים, שהתיימרו להיות חדישים והתיישנו טרם זמנם, כגון תל אביב, כגון המוסיקה הצורמת של מלחיני המאה העשרים שמתוך נימוס מוכרחים להקשיב לה בשקט באולמות הקונצרטים. אני מתחלחל עוד יותר כשאני מבין, שבין היצירות האקספרימנטליות הצורמות האלה נמנית גם המדינה שלי, הנראית היום אכן קצת כמו בניין באוהאוס תל אביבי ששופץ, אבל זמן קצר אחרי השיפוץ מתגלים בו מחדש הפגמים הראשיתיים, והסדקים חוזרים ומבצבצים, והגשם חוזר ומשאיר כתמי ירוקת בקירות.

אילו המשלתי את מדינת ישראל ליצירה מוסיקלית מודרנית מהסוג הקקופוני הזה, זה לא היה מחמיא לה יותר. אבל הבה נחשוב: מדינת ישראל החדשה יחסית, עושה רעש בעולם כמו שיצירה של ברטוק או סטרווינסקי, למשל, מחרישה את אוזני המאזינים, הנדים בראשם ואומרים בלבם: "טוב, זו יצירה קשה, צריך להתמצא בזה". גם ישראל כך, אין ברירה אלא לקבלה למשפחת העמים בגלל השואה וכו', אבל כמובן, בלב פנימה, מעדיפים רבים בעולם שהרעש שהיא עושה לא היה קיים, ושהיה אפשר לעשות סוויץ' ולעבור למוצרט או לברהמס.

כמי שלא מצליח להבין דבר במוסיקה הצורמת והמענה הזאת של המאה העשרים, אני חושב תכופות, שהמבצעים שלה יכולים לזייף כמה שהם רוצים, כי מלבד המלחין איש לא ישים לב לזיוף. זו הפריווילגיה הגדולה של היצירות האקספרינמטליות: כל מה שלא ייעשה בה, ייחשב כחלק אינטגרלי מהיצירה ויתקבל במחיאות כפיים. גם אם באמצע ישחרר הכנר הראשי נפיחה, היא תזכה למחרת לפירוש מוסיקלי של המבקר השקדן, שימצא בה משמעויות נסתרות. וככה זה בדיוק גם ביצירה האקספרינמטלית ששמה ישראל. אינך יכול להבדיל בין התו הנכון לבין הפלוץ שלצדו, שיצא בטעות אך בהופעה הבאה כבר הוסיפו אותו אינטגרלית ליצירה, שתיקרא מעתה "ישראל: סימפוניה לפלוץ ולתזמורת מיתרים, אופוס 58".

ואין לי ספק שהסולן הגדול של פוליטיקת הפלוץ הישראלית, המייסטר הגדול שלה, היה ויהיה עוד זמן רב כנראה בנימין נתניהו. זה הולך ככה. ביום ראשון, אחרי החמין של שבת, המעיים ובני המעיים מתחילים לעבוד לאטם, ואז ביום ראשון נזרקת הפצצה. הפעם זה היה בכנס הרצליה.

סליחה שאני מתעצל לפתוח את האינטרנט ואיני זוכר מפני מה בדיוק הוא התריע שם בתרועה רמה (הוא כל הזמן מתריע בתרועות רמות מפני משהו נורא שעומד לקרות ושהוא יכול למנוע אם רק ייתנו לו יד חופשית). אני מוכן להתערב שזה היה הטרור. מלה יקרה היא טרור. הכל נכנס תחת הגג של הטרור, וזו גם מלה בינלאומית פופולרית, שמכניסה את כולם לפאניקה. וכל המכניס כמה שיותר אנשים לפאניקה הרי זה משובח, כי בזמן פאניקה אנשים מוכנים להיתלות בקש, ובלית ברירה גם בנפיחה.

הרבה מעלות יש לטרור. הוא מחבר אותנו אל המערב, המוטרד מהטרור, בקשר בל יינתק, אם כי המערב לא תמיד רוצה אותנו במועדון קורבנות הטרור שלו. המערב אינו גולם עד כדי כך שאינו מבחין בין מאבקים של עמים להגדרה עצמית, הנאלצים להשתמש בנשק הטרור נגד העוצמה הדורסנית של מדכאיהם, לבין הטרור בנוסח החדש של בן לאדן, הנראה בלתי שפוי, ואין מאחוריו דרישות ספציפיות ועל כן הוא מפחיד כל כך את המערב. בקיצור, נתניהו הוא אחד שמאמין, שאם הוא יצהיר הצהרות אנטי בן-לאדניות מפוצצות כמו בוש, ויאמץ את החצי חיוך השחצני של בוש, ואת העמידה החצי-פרופילית של בוש על דוכן ההרצאות, יש תקווה שבן לאדן - הו, אנא, אל נא תתמהמה - יפיץ קלטת שבה יוזכר סוף סוף שמו של נתניהו במפורש בין יתר אויביו המנואצים. ביום ההוא יתגשם חלומו של נתניהו. יהיה לו אויב כערכו. הם
יוכלו לצאת לתחרויות של נפיחות. וזו תהיה המוסיקה הסימפונית של המאה העשרים ואחת.

(23.01.06, 09:37)
ישן 23-01-2006, 13:37
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בסופה של הדרך(מתי?), כל מי שינהיג את העם יגיע לאותה פעולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "לפי המצע המדיני של הליכוד ביבי מוכן לדבר עם החמאס"

הכרה במדינה פלסטינאית (למעשה מרבית המפלגות מכירים בצורך)
קביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל בהתבסס על הקו הירוק. במקרה הטוב (ואולי הפחות טוב), ימשיכו לשבת בבקעת הירדן לתקופנה נוספת של 10 עד 15 שנים, עד שתתברר רמת היציבות באזור.
ועיקר העיקרים חלוקת ירושלים המגלומנית ו"וויתור" על השכונות מרובות הפלסטינאים. ישאר הנושא של העיר העתיקה והמקומות הקדושים, שגם בפתרון שם יעורב גורם בינלאומי ולא תהיה שליטה מוחלטת - לא של ישראל ולא של הפלסטינאים. בכלל מי שם את הפלסטינאים כשומרי המקומות הקדושים לכלל המוסלמים - זהו נושא כבד מדי בשבילם.
ישן 23-01-2006, 14:58
  pakpak pakpak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.02
אתה מכריח אותי לקרוא ליגאל
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עוד שני שקלים כפיצוי על המוניטין שאבד... אולמרט תוקף מדיניות כלכלית שהצביע עבורה..."

יגאל.... בוא.... עזור לי אני צריך אותך

ראיתי אתכם,רצים בגשם במשחק לוז לוז שגרר אתכם סוכן מכירות עלוב.
רצים להם בגשם מועמדים,שמתחרים על מקומות מלכתחילה לא ריאליים.
ותולשים זה לזה את השערות,ומשליכים בוץ זה בזה כדי שהאחד שינצח במחוז יהיה במקום ה27 של הליכוד.
זה יהיה שכרו של ה"מנצח".
וכל בתולה יודעת שהליקוק לא יזכה ב27 מנדטים אפילו בחלומות של שרה.
משחק לוז לוז.
ומשקיעים בכך הרבה כסף ואוכלים הרבה כ'רה,ורצים בלי מטריות ועם מטריות בגשם.
ואני רואה אתכם מחדברי בטלוויזיה,
ואומר לעצמי:מתי אלה יקלטו שביבי קרוק,
הוא משטה בהם.
ואז כמו עכביש אני מחכה לתוצאות הבחירות ללעול לקרוק,על כך שכפו עליו רשימה שלא חלם עליה בלילה.
שהרי ,מהרסים ומחבלים בפרהסיה חיבלו לו ברשימה.
והקרוק צחק ,הפיל את המחשב,ושתל את הרשימה שלו מא' ועד ת'.
אתם רוצים לעבוד על קרוק?
שאלו את הקרוק:קרוק,לו הדבר בידך,
איזו רשימה אתה רוצה?
כוס אמי אם הוא יזיז אחד מהנבחרים מקום אחד קדימה או אחורה.
אלה בחירות מזויפות בצורה מגעילה.
שוטה שיטה בכם שוטים.
אפילו השחיטה של עוזי,והניגוב שלה על-ידי הקפצה של כחלון המסכן.
איך אתם לא רואים את טביעת האצבעות.
אם הייתי סומך עליכם בפוליטיקה ,
החיים שלי היו במיץ של הזבל.
האיש מחזיק אקדח מעשן ביד.
זה לא סיגר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:59

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר