לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2006, 08:49
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מה המתנחלים צריכים לעשות עכשיו? יש לי פתרון - קל"ב.

א) אלימות כנגד כוחות הבטחון אינה מוסרית, היא גם לא יעילה . אומנם האלימות תעכב את כוחות הבטחון בפינוי מאחזים , אבל המערכת תצליח בכל מקרה לפנות חמישה - עשרה מאחזים בשנה .
לא עדיף להפנות את הכוחות לבניית מאחזים חדשים? בנייה היא עדיין תשובה ציונית הולמת יותר ממהלומות. ההתנגדות צריכה להיות פאסיבית והמונית (כמו בגוש קטיף) . אפשר לבצר את המאחזים (החוקיים) כדי להקשות על אנשי קדימה , אבל אסור להרים יד על שוטר או על חייל ובוודאי שלא אבן . תארו לכם שקדימה מצליחה לפנות 10 מאחזים בשנה. הרי ההתיישבות יכולה לבנות 10 או אפילו 20 תחתיהם .

ב) אבל אי אפשר לשלוח את אנשי כוחות הבטחון להלחם במתנחלים , בלי לשלם מחיר . אנשים לא מוכנים להלחם באחים שלהם בשביל מערכת הבחירות של קדימה . אין טעם להסביר את זה לאולמרט , לאולמרט לא אכפת . הוא יעשה מה שהיועצים שלו יגידו לו . המחיר צריך להיות הגיוס לצה"ל . אני לא מציע השתמטות חלילה . זה אסור על פי חוק . ההפך , אני ממליץ על שירות בכל היחידות העורפיות . לגלי צה"ל , תאטרון צה"ל ותזמורת צה"ל לא יקבלו את הימין , שמה יש רק בנים של כאלה שאוהבים לדבר על שלטון החוק . אבל יש עוד הרבה יחידות עורפיות . וגם שם לא חייבים להצטיין , אפשר להיות בינוניים ואפילו חיילים כושלים , זה לא פשע וזה ממילא מה שצפוי לחיילים שהרגו להם את המוטיבציה . ואז הצבא יבין . הוא יבין שהוא נלחם באנשים הלא נכונים , יווצר לחץ על הממשלה ואולמרט יתקפל - הוא יתקפל מפני שהספינרים שלו יגידו לו להתקפל , כי הציבור חושש מאובדן הצבא . ואז - אולי - משהו ישתנה .

ג) להקים בדחיפות עיתון ימני חילוני . העיתון צריך להיות זהה לידיעות , מוסר מפוקפק , תמונות של בחורות , אבל עם השקפה פוליטית הפוכה . זה ילך יופי , מקור ראשון יכול להיות פלטפורמה . מה לעשות , טורים של רבנים על פרשת השבוע לא מושכים קוראים , אפשר לשים אחד כזה בעמוד האחרון של המוסף לשבת . חייבים למצוא דרך להפיץ תקשורת אלטרנטיבית .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2006, 09:11
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לגלי צה"ל , תאטרון צה"ל ותזמורת צה"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מה המתנחלים צריכים לעשות עכשיו? יש לי פתרון - קל"ב."

נראה לי שדווקא שם צריכים להידחף וגם להגיש בג"צים על אפלייה.

בכל אופן, נראה לי שמן השמיים מראים לנו שאי אפשר להישאר חילוני ולאהוב את ארץ ישראל. לאט לאט כל מי שהוא חילוני נהפך למשהו מרכזי, אחר כך שמאלני, ובשלב הבא בכלל מתחיל לצאת מכלל ישראל.

יש המון חוזרים בתשובה, ונדמה לי שיותר קל להחזיר מיליון איש בתשובה מאשר להקים עתון ימני חילוני.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 02-02-2006 בשעה 09:17.
ישן 02-02-2006, 14:31
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מה צריכים לעשות אזרחים שמרגישים שגנבו להם את המדינה??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מה המתנחלים צריכים לעשות עכשיו? יש לי פתרון - קל"ב."

ולא רק המתנחלים!!
לשלוח נערים ונערות להתעמת עם כוחות הבטחון היא שגיאה, המשחקת לידי פוליטיקאים ציניים,שמעוניינים בקולות שמאל, שאינם בוחלים באלימות מופרזת (ובמיוחד כשבמשטרת ישראל יש רבים, שבאותה מידה שהם כיום במשטרה, היו יכולים למצוא כר נרחב לפעילות בעולם הפשיעה, המשגשג כאן ללא הפרעות יתרות...). כדי למנוע גולגולת מנופצת של נער אחד, מוטב להשלים עם מדיניות ההרס ולוותר על זכות המחאה (אפילו הפאסיבית והלגיטימית, להבדיל מהאלימה שאינה לגיטימית בעיני!) באתרים שנבחרו להפגנות כח "חוקיות".

במקום התעמתות עם כוחות הבטחון, שרק ממלאים הוראות , אם מתוך הסכמה שיש לכבד כללי המשחק, אם מתוך הסתייגות אך דאגה לשיקולי פרנסה או קריירה (ואם מתוך הסכמה למדיניות..).

מה שראוי לעת הזאת הוא - התארגנות למחאה המונית, של הפגנה מתמשכת שתטיל מצור על הממשלה הבלתי לגיטימית הזאת בקירית הממשלה בירושלים.
שביתת שבת ארוכה (כפי שעשו באוקראינה) סביב משרד ראש הממשלה ומשרדי הממשלה האחרים, עד לכינון ממשלה זמנית ע"י הרוב בכנסת, שתחליף את אוסף העריקים האופורטוניסטים שתפסו השלטון,
ממשלה זמנית כזו תוכל באישור הכנסת לדחות מועד הבחירות, למועדן המקורי שבטרם מהלכי "הפוטש החוקתי(?)".

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

נערך לאחרונה ע"י ichpatli בתאריך 02-02-2006 בשעה 14:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר