לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2006, 21:10
צלמית המשתמש של מכביסט
  מכביסט מכביסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.02
וואלה הכל סבבה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי dor_danino שמתחילה ב "קודם כל אחי מה נשמע מאז שהפסקת לנהל לא ראו אותך פה"

אם היית רואה את המשחק ביום שבת והיית שומע את הדיווחים היית מבין שמי שנהנה ממזל אלו בני יהודה שעשו מ3 מצבים 2 שערים, מכבי שלטו ללא עוררין רוב המשחק והגיע להם אפילו לנצח. ובדרבי ברור שיתנו מלחמה - זה דרבי ובכל דרבי השחקנים יתנו מלחמה בלי קשר למאמן.
אם למכבי היה מזל אז רוסו לא היה מחמיץ דקה 95 מול פ"ת מ3 מטר ונמני לא היה מחטיא מול בני יהודה פנדל בדקה ה90

4l0n - לא יודע איך להגיד לך את זה אבל המינוי של קאנן למכבי היה מתבקש. למכבי לא נשאר משהו לשחק עליו, רק למשוך את הקהל בסגנון כדורגל כדי שיהנה וימשיך לבוא גם שנה הבאה. תצחקו תצחקו אבל קאנן עד עכשיו באמת מפיק את המקסימום מהקבוצה ואני מאמין שעוד קצת מאמץ ומכבי תוציא גם נצחונות
חזרה לפורום
ישן 23-01-2006, 22:04
צלמית המשתמש של funner
  funner funner אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.04
תגובה לכולם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "עד מתי ימשך המזל הזה של קאנן והחבורה?"

אל תשכחו שקאנן בא לבית"ר על תקן יועץ בלבד. הפך למאמן, שבו את רוב המשחקים
מנצחים הבית"רים 3-2 אחרי פיגור(ולא נשכח לו גם את התיקון עם נתניה ואת ההפסד להפועל פ"ת)
בית"ר דבר ראשון, היתה מושתת על היסודות של גיא עזורי שטיפח את הקבוצה, קאנן ליטש את זה וזהו. הוא לא עשה חוץ מזה כלום בבית"ר. אולי הביא מזל (של מתחילים?)
ואז מה קרה? האוהדים הסתנוורו וחשבו שמדובר במשיח הגואל. מאמן שאין לו ניסיון ואימן קבוצת חובבים בהולנד. ואולי יתכן שמדובר במאמן מוכשר שיגיע לאירופה, אבל כל המדינה עשתה ממנו מוריניו בעוד שבכלל אין לו רקורד. והתקשורת, אחרי שפרננדז הדיח את קאנן, אוח מה שהיא עשתה לפרננדז על משחקו הראשון נגד חיפה.
מדובר במאמן גדול, עם רקורד, שאימן קבוצות גדולות בליגה הצרפתית (פ.ס.ז') ובליגה הספרדית (אתלטיק בילבאו), והתקשורת התנפלה עליו חזק ולא נצמדו לעובדות ולניסיון של כל מאמן.
ואז בעצם נזרק קאנן לשוק הפתוח, וכתוצאה מחוסר ג'ובות לקחה אותו, בעוד שאיווניר עמד על הפרק.
תעשו לי טובה, מכבי מתנהגת ומנהלת כמו שכונה, מפחדת מהאוהדים ומהקללות. הנהלה רקובה.
אם באמת מה שיש לקאנן להציע למכבי זה מזל, אז כדאי מאוד שמכבי תחליט על מאמן אחר. ולמאמן הישראלי יש מה להציע.
טוב, בטח ובטח שלא קלינגר. אני מסכים שהוא לא התאים למכבי אבל אני לא רוצה לשפוט אותו כרגע.
אבל רבים שואלים איך יועץ (!) הופך למאמן בכיר בשני מועדונים גדולים בישראל? הגיע הזמן להבין זאת.

חזרה לפורום
ישן 24-01-2006, 12:21
צלמית המשתמש של מכביסט
  מכביסט מכביסט אינו מחובר  

אתה מדבר בולשיט
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי funner שמתחילה ב "תגובה לכולם"

מעניין באמת שכל אוהדי בית"ר היללו אותו והפכו אותו למשיח, ומהרגע שהוא עזב הם גילו את העבר שלו. לא ידעת מה קאנן היה לפני? מה ההסטוריה שלו כמאמן?
לא כל מאמן חייב לצבור נסיון כזה גדול, יש מאמנים שפשוט נועדו לזה, איך מוריניו התחיל אתה יודע? כמתורגמן בבארסה, ומי הכיר אותו כשהוא בא לבנפיקה?
כל מאמן מתחיל מאיפשהו, אבל רובם גם בלי הנסיון עושים את העבודה על הצד הטוב גם לפני שיש להם אותו.
אז לפרננדז יש רקורד, Who cares? זה נותן לו את הזכות לתפוס תחת על אנשים? וואלה תראה, גם לקלינגר יש רקורד, לקח אליפות, גביע, הביא את מכבי לליגת האלופות...אבל מה כל זה שווה אם לא כיף לצפות בכדורגל?

בינתיים אני מרוצה מקאנן, אפילו מרוצה מאוד. הוא החזיר לי משהו שלא ראיתי כמה שנים טובות במכבי ת"א שנקרא כדורגל, כדורגל אמיתי ולא טקטיקות מסריחות.
חזרה לפורום
ישן 24-01-2006, 13:55
  comaor88 comaor88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
איפה אתה חי תגיד לי?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מכביסט שמתחילה ב "אתה מדבר בולשיט"

אתה חושב שמה שקאנן משחק זה כדורגל אמיתי?
לא קיימת השיטה כמעט בכדורגל בעולם של 3-5-2
הוא סתם מחליט שהוא רוצה לשחק התפקי ומצהיר על זה בכל ראיון אפשרי שלו על זה שהוא הולך לשחק עם 7 בהתקפה כמו מפגר
ובסוף התקפל והודה שזה היה השיטה הכי לא נכונה לשחק במכבי
הייתם מחוררים בהגנה ובמזל לא יצאתם בתבוסות
אני רוצה לראות אותך אחרי שטוטו תמוז היה שם לך 4 שערים או 3 אומר שהוא משחק כדורגל אמיתי ויפה
אתה מהילדים הקטנים שחושבים שכדורגל זה רק התקפה וצריך לראות התקפה לא משנה מה
כל אוהדי מכבי בך הכל מנסים לחפות על עצמם ולא רוצים להראות טמבלים שהם אמרו שהם רוצים את קאנן במכבי ועכשיו הוא מציג תוצאות עלובות יותר מקלינגר
חזרה לפורום
ישן 24-01-2006, 14:44
צלמית המשתמש של funner
  funner funner אינו מחובר  

בולשיט הא? דווקא רבים האנשים שפתחו את העיניים וחושבים כמוני
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מכביסט שמתחילה ב "אתה מדבר בולשיט"

אם קאנן יהיה מאמן גדול - זה הזמן יגיד
לא אתה ולא אני לא יכולים לדעת זאת, אבל כל עוד הוא לא הגיע למעמד הזה
לא צריך לעשות ממנו מוריניו. והגיע הזמן שהוא לא יחשוב שהוא מאמן כזה גדול.
בינתיים? אני לא רואה שהוא בדרך הנכונה לגדולה כזו.
ולמה אתה שואל? מאמן רציני, לא הולך ומפרסם את שיטת המשחק שלו ואת ההחלטות שאמורות להיות
פרטיות בשבילו. איזה חסיד תקשורת. ואפילו שהבטיח מערך התקפי מול נצרת עילית - מה היה? אפילו לא גול אחד. תיקו 0.
אז יש לו מזל, מזל זה לא דבר שאפשר להישען עליו. רק תיקו אחרי פיגור בכל משחק.
ואם זה נצחון, אז זה גם מזל. את המשחק נגד אשדוד להזכיר לך? דקה 90 נגיחה של דוארטה לשער
למרות שאשדוד היו יותר טובים במשחק. ועוד נצחון (נחש על מה הוא מבוסס) על הפועל כפ"ס משער מאוחר של רועי דיין.
אז מה עוד היה לנו בעצם אצל קאנן במכבי?
נגד נצרת עילית - תיקו 0
נגד הפועל פ"ת - תיקו 2
ונגד בני יהודה - תיקו 2
3 משחקי תיקו מתוך 5 משחקים שבהם קאנן אימן.
אז הגיע הזמן שקאנן ילמד שלפני שמתנהלים עם התקשורת - רוצים לראות תוצאות על המגרש.

חזרה לפורום
ישן 24-01-2006, 19:59
צלמית המשתמש של מכביסט
  מכביסט מכביסט אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי funner שמתחילה ב "בולשיט הא? דווקא רבים האנשים שפתחו את העיניים וחושבים כמוני"

מקודם כתבתי תגובה ארוכה והיא נמחקה אז אני אסכם בקצרה -

אוהדי מכבי צמאים לראות כדורגל, צמאים. נכון שכדורגל זה לא רק התקפה אבל הוא מתחיל מהתקפה - כדורגל אטרקטיבי מושך קהל ובשביל זה הליגה בכלל קיימת.
אז נכון שקאנן לא הצליח כ"כ במשחקים הראשונים מבחינת ההגנה, אבל הוא בא והודה בטעות שלו, ואני בטוח שכשיחיאל יחזור להגנה היא תראה יותר טוב
קאנן לא אימן נגד כפ"ס להזכירך...אז היו לו ארבעה משחקים
מכבי עם קאנן הוציאה 6 נק' מ12 אפשריות
קלינגר הוציא 17 מתוך 36 אפשריות
מכבי עם קלינגר הפסידה 5 פעמים ב12 מחזורים
מכבי עם קאנן לא הפסידה עוד, ובתקופה שבלי קלינגר בכלל הפסידה פעם אחת ב6 מחזורים.

אפשר להגיד אם ואם ואם ואם לגבי ההזדמנויות שהגיעו נגד מכבי - שורה תחתונה הם לא נכנסו. הפועל פ"ת נהנו ממתנות של שטראובר כך שזה מתקזז. בני יהודה בכלל לא שלטו במשחק ולמכבי הגיע לנצח בו.
כרגע קאנן מוציא את המיטב ובעיקר מחזיר את העניין למשחקי מכבי - אני בספק אם מאמן ישראלי היה יכול לעשות עבודה יותר טובה..

אני לא אומר שהוא מאמן גדול - הוא עוד נחשב כאפס בתחום לדעתי, אבל לדעתי רואים שיש לו את הבנת המשחק, ויש לו חלק בקאמבקים של מכבי בכך שהפציר בשחקנים לא להפסיק לתקוף. עובדה שבתקופה של קלינגר ב3 שנים מכבי חזרו אולי פעם או פעמיים מפיגור.

בקבוצה בלי חלוצים הוא הצליח להביא ל6 שערים ב3 המשחקים האחרונים שזה הרבה מאוד, נכון שגם ספגו הרבה אבל אני מאמין באמת שזה ישתפר.
חזרה לפורום
ישן 30-01-2006, 17:05
  comaor88 comaor88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
תשמע אין ספק שכל הקטילות עליו שהם לא מקצועיות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מכביסט שמתחילה ב "תקראו ותחכימו -..."

הם לא היו במקומם והיו צריכים להימנע מהם
כל מי שהתעסק עם כל הדיברוים ביניהם גם לופא גם מוטי איוניר גם קאנן פלט דברים לא יפים ומזלזלים וגם פרננדס פלט דברים נגד גיא לוי ואחרים בקיצור כולם קוטלים את כולם ויש חסר פירגון משווא פתאום איך שהגיעו פרננדס וקאנן למרות שגם בלעדיהם מאמן הנבחרת היוצא ומאמן הנבחרת הנכנס מתנגחים לא פעם.

אבל אם מדברים מבחינה מקצועית הוא סתם מאמן בלי שום טקטיקה או משהו חדש שיכול לפרוץ פה עולמות הם טעה כבר עם הטקטיקה שהוא התחיל איתה במכבי ונהנה ממזל
גם אחרי סכנין אין לו עדיין משחק אחד שהוא יכול להגיד זה היה משחק קשה וניצחתי אותו אז אין לו במה להתפאר הוא סך הכל ניצח 2-0 את סכנין הקטנה שהוא היה ביתרון מספרי 10 על 9 שחקנים במשך 50 דקותץ
חזרה לפורום
ישן 30-01-2006, 17:44
צלמית המשתמש של funner
  funner funner אינו מחובר  

הצחיק אותי הכתב הזה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מכביסט שמתחילה ב "תקראו ותחכימו -..."

"להם יש מה ללמוד ממנו"? מה הוא עשה "בקריירה" שלו? יש לו קבלות? לא.
קודם כל - הוא זה שצריך ללמוד בינתיים.
מה שאני מנסה לומר זה שמאמן לא מודדים ע"פ חצי עונה. אפילו עונה.
מאמן בוחנים לאורך תקופה ארוכה - של כמה עונות, שבהן מודדים את הסטטיסטיקה של נצחונות, הפסדים, התקפות, טקטיקה וכו'. רק אז אפשר הגיד אם מאמן אכן מוצלח.
הכתב כביכול מנסה להראות עד כמה קאנן מאמן מוצלח, ומה הוא עושה? משווה לקלינגר.
כבר דיברנו על קלינגר קודם אבל הוא לא הנושא. צריך לבחון כל מאמן לפי היכולות של כל אחד ואחד, בלי השוואות מיותרות.
בקשר ללכלוכים בין המאמנים - זה רק לחם לתקשורת, לא יכולות אימון.
לסיכום, כתבה כלל לא מקצועית.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:33

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר