לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2006, 19:06
  tuxxx tuxxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בעיה במסך

שלום,קוראים לי אביאל והבעיה שלי היא די מסובכת אני יסביר לכם,
נכון שמפעילים את המחשב כמו לכולם הרזולוצייה שאתה מגדיר דרך לחיצה על לחצן ימני->מאפיינים->הגדרות
אצלי זה על 10248X768 סבבה הכל טוב.
אבל עכשיו שאני לוחץ על הכפתור Menu במסך שלי זה לא כותה לי כמו פעם שהרזולוצייה העכשווית היא 1024X768 אלא זה רושם לי איפה שאמור להיות הרזולוצייה רשומה זה רושם "PRESET MODE" ואני לא יודע איך לתקן את זה עכשיו עשיתי שם דרך
לחצן ימני בעכבר->מאפיינים->הגדרות על פתרון בעיות והיה שם פתרון בעיה בשם "המחשב לא מגדיר רזולוצייה ליותר מ640X480
ו16 צבעיה מה שאצלי רק שאצלי אני יכול להגדיר 32 צבעיה רק לא יותר מהרולוצייה של 640X480.
פירמטתי את המחשב כל הדרייברים שלי מעודכנים ממש הכל טוב זה בעיה מהמסך עצמו לחצתי גם על האפשרות Restart דרך המסך למסך וזה פשוט כיווץ לי כזה הכל היה חצי מה "התחל" וכו'
ועכשיו הדבר המעצבן מכולם,נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי בGoogle את הדבר הבא Mag 996PF Monitor Driver והדבר הביא אותי לאתר שממנו הורדתי קובץ RAR חילצתי אותו לכונן C והפעלתי מחדש את המחשב ולצערי גיליתי שכל הMenu במסך השתנה
כאילו החליף Skin רק שכל פעם שחלון משתנה או מתחלפת תמונה זה פותח את הMENU למשל מהטעינה שרשום Windows XP וזה טוען אתם יודעים.. לשולחן העבודה זה פותח את הMENU וככה בכל דבר וזה משגע אותי הסרתי את זה משולחן העבודה
מחקתי את התיקייה מכונן C וכלום לא נמחק אמרו לי להסיר את זה מהRegistry אבל אמרו גם שאם אתה לא יודע איך עדיף שלא תיגע בזה כי זה יכול למחוק דברים רצויים אחרים אז אתם יודעים או בבקשה יכולים לתת לי משהו שיאפס לי את המסך קודם כל ויחזיר את כל ההגדרות לDefault?
וגם דרך למחוק את הMENU החדש הזה שצץ לי לפתע יש דרך למחוק זאת כי גם התבטל לי עוד אפשרויות עם זה שהיה לי במסך למשל הRESTART ועוד כמה דברים וזה פשוט משגע שזה כל תמונה או תהליך חדש קופץ לי ..
מבקש עזרה וקישורים להורדה אם אפשר למשהו שיחזיר לי את ההגדרות של המסך ואת נMENU של המסך לDEFAULT [לברירת מחדל] בתודה לעוזרים או לכל אלו שינסו לעזור לי אביאל. :]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:52

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר