לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2006, 14:46
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
סיפורה המזעזע של פרשית משטרה מעמונה

האויר היה רעיל. הרגשנו שאנחנו לא נכנסים לעימות רגיל, אלא לקרב. הם נערכו מולינו בשורות. הרבה בני נוער, לא מעט מבוגרים וכמה אישי ציבור. יכולנו לראות להם את הרוע בעיניים, התאווה הזאת, לחבל בכל כוחם בשלטון החוק. בדיוק כמו שאמר לנו ניסו בתדריך לקראת הארוע.

קשרתי לסוס העדין שלי את העיניים כי לא רציתי שיתקף בהלה מהמראות הקשים. בלית ברירה לקחתי איתי אלה כדי שאוכל להגן על עצמי מהפורעים. הספקתי עוד לראות את ראשוני המתפרעים מתכוננים נפשית למהלומה ואז הכל התחיל. חוליגנית עמדה על גג של בניין והשמיעה את קולה במגאפון, באותו זמן הייתי בטוחה שהיא אומרת "להגן על הבית בכל מחיר אבל בלי פגיעות בנפש". רק בדיעבד, אחרי הארוע,כשהזדמן לי לצפות בקלטת המשטרתית גיליתי שהיא אמרה , "סוף סוף יש לנו הזדמנות להכנס במשטרה, הם ממש גועל נפש". באופן מפתיע הקול שלה בקלטת היה דומה לקול של קראדי.

הדבר הראשון שהוציא אותי מההלם היה יהודי עטור זקן שקפץ לגובה כדי לנפץ את ראשו באלה שלי.הוא דימם ולכלך אותה! נער מתנחל נשכב על הרצפה ליד רגלו של סוסי. נער אחר, משך לסוס בזנב! ניסיתי לאחוז את המושכות בכל הכוח, אך לשווא, הסוס הרים את רגלו ופרסותיו ניפצו את גולגלתו של הנער. כך הם תמרנו את החיה האצילה שלי והשתמשו בה באלימות. רציתי לבכות, אבל לא יכולתי, אמרו לנו "בלי רגישות".

ראיתי מרחוק שוטר שאני מכירה, ידיד שלי, מנסה למשוך בחולצתה של מפגינה. בהתחלה לא הבנתי מה הוא עושה, אבל אחרי כמה שניות התמונה התבהרה. הנערה ניסתה להתפשט בפני השוטר ולחלל את תומתה של נפשו העדינה! התחלחלתי, האומנם אין לפורקי העול האלה גבולות?! השוטר ניסה לשווא לחסוך מעצמו את ההטרדה המינית ותפס בחולצת הנערה כדי למשוך אותה למטה ולכסות על עורה החשוף, אבל נערת הגבעות הייתה יותר חזקה מהשוטר, היא קרעה את חולצתה בפניו והותירה אותו המום בפני המראות, מביט עליה פעם ופעמיים, אולי שלוש, כשחיוך אווילי שפוך על פניו. קויתי שהמשטרה תסייע לו בקבלת עזרה פסיכולוגית כדי לטפל בטרואמה העתידית.

אני לא מבינה איך, אבל כמה שוטרים הצליחו מתוך שכנוע פנימי עמוק, לגבור על שורות אנשי הימין הצפופות ולפרוץ את הדרך אל עבר הבית הראשון. ואז הגיעו אנשי היחידה לסילוק מתנחלים, היס"מ ופרצו אל הבית דרך החלון. חבורת הקרימינלים ששהתה בפנים, קראה קריאות משונות כמו "אל תפגעו בנו , לא הרבצנו לכם" או "לא , בבקשה , אני מתחנן, לא עם האלה" כדי להסיח את דעתם של השוטרים ולחבל באכיפת שלטון החוק. בד בבד , לפתו המתנחלים ברגליהם את אחד היס"מניקים שעמדו בתוך הבית וגרמו לו לאבד את שיווי משקלו ולהטיח את אלתו כמה וכמה פעמים בכיוון גופם של המתבצרים.נשמעו כמה וכמה קולות עמומים של עצמות מרוסקות, פצעים נפתחים וזעקות שבר.לא יכולתי יותר להחזיק מעמד והתחלתי לבכות, מה הם עשו לנו? אנחנו לא יהודים?!

בחלון הבית המנופץ ראיתי את חיוכו המרושע של נער גבעות עול ימים. לא הבנתי מה הוא מתכנן. הוא חיכה בשקט עד שיופיע שוטר מאחוריו ויבקש ממנו באדיבות להתפנות ואז.. קפץ מן החלון! השוטר ההמום עוד ניסה לתפוס את הנער בעקבו, אבל הנער אמר "אוי אוי אוי.." ושחרר את רגלו. כך עולבים בנציגי החוק בזמן מילוי תפקידם! להיכן הגענו! למרות שהשוטר גבר שבגברים גם הוא בכה, דמעה גדולה במיוחד נקוותה בעיניו , זלגה על לחיו, הגיעה בדרך כלשהי לפיו והוטחה בנער לאחר שנפל מהחלון אל עבר אגרופו של שוטר אחר .

קליק נשמע! מצלמה! הפורעים הללו העזו לצלם את הכל! הפורעים ניצלו את הקלות הבלתי נסבלת שבה אפשר להעלות כל קטע וידאו בלתי ערוך וכל תמונה לאינטרנט והפיצו אותם מבלי לתת לנו מראש את הקלטות או את זכות התגובה . נאלצנו להתנחם בכך שהקלטות שלנו, של המשטרה, יהיו אלה שיופיעו בערוצי הטלויזיה והפרשנים כבר יספרו לקהל על הפוגרום שערכו בנו. כדי שהמראות האלה לא ישכחו!

יומני היקר, אין גבול לרשעות של כמה מהפוליטיקאים בכנסת ומנהיגי המתנחלים, הם העזו לדרוש ועדת חקירה! הרגשתי ששופכים את דמי כאילו הייתי חובש שבא לעזור בארועי עמונה ואיש יס"מ אומר לו תעוף מפה נבלה ומטיח אותו בקיר או ברצפה! מזל שישראל היא מדינת חוק, ובפרקליטות יש מחלקה לחיפוי על שוטרים, מח"ש, כדי שתוציא את הצדק מהאור. נרגעתי, המשטרה תוכל לתפקד גם במהומות הבאות, לא יהלכו עלינו אימים. נמשיך קדימה!

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 12-02-2006 בשעה 19:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר