לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2006, 12:11
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
שיבוץ במערך הטכנולוגי של צה"ל

היום קיבלתי שאלון העדפות לגבי שירות במקצוע. כתוב לי שאני בוגר מגמה טכנולוגית ואני מיועד לשיבוץ במערך הטכנולוגי של צה"ל. אז דבר ראשון, למדתי במגמה חצי עיונית (הרחבתי כימיה ופיזיקה) שהדבר היחידי שמבדיל בינה למגמה עיונית רגילה היא פרויקט שנקרא טכנולוגיה מוכללת בהיקף של 5 יחידות (וגם הבית ספר שבו למדתי לא נחשב לבית ספר טכנולוגי). בכל אופן , ביקשו ממני לדרג את מידת הרצון שלי מ1-5 לגבי שירות בחיל במקומות הבאים- חימוש,תקשוב,ים , אוויר ותפקידים טכנולוגיים ביחידות השדה . בנוסף גם נשאל לגבי קצונה ייעודית-חימוש או תקשוב. הפרופיל שלי 72 ואני מחפש שירות מעניין, לא קרבי (או לפחות לא בדרגת סיכון גבוהה) עם יציאות סבירות. לאן הכי כדאי לי ללכת? תפקידים טכנולוגיים ביחידות השדה הכוונה לשריון תותחנים נ"מ והנדסה או שיש עוד אפשרויות חוץ מאלה? במידה ואני יבחר את חיל האויר במידת רצון 5 ואני יגיע לשם, אני ילמד בטכני? ושאלה אחרונה, בשאלון העדפות שואלים אותי באיזה מידה אני רוצה לשרת במקצוע טכנולוגי ביחידה קדמית. מה הכוונה יחידה קדמית?(יחידות השדה הם מתכוונים?)

נערך לאחרונה ע"י o.m.t בתאריך 14-02-2006 בשעה 12:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2006, 13:07
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
טכנולוגי ביחידות שדה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי o.m.t שמתחילה ב "שיבוץ במערך הטכנולוגי של צה"ל"

בד"כ הכוונה לאיש חימוש או קשר (תקשוב) בגדודים/יחידות לוחמות, אך משוייך מראש למז"י ורק לאחר הגעה לחיל מסויים נשלח לעבור קורס בחיל החימוש/קשר. גם במפקדות חטיבתיות/אוגדתיות יכולה להיות נגיעה בשטח. בחילות אלו יש גם תפקידים עורפיים מעניינים בבסיסי ויחידות החיל הקשורים לפיתוח ואחזקה. אם תרחיב על תחומים טכנים שמעניינים אותך, אולי אוכל להמליץ על כיוון יותר מדוייק.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 14-02-2006, 19:10
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי o.m.t שמתחילה ב "שיבוץ במערך הטכנולוגי של צה"ל"

מעניין אותי מדעים מדוייקים (פיזיקה,כימיה,אווירונאוטיקה) אבל אם אני יבחר חיל האויר יש סבירות גבוהה שאני יפול על תפקיד כמו מחליף שמן למטוסים. ראיתי באתר של חיל האויר תפקידים כמו מפעיל מערכות מודיעין אלקטרוני,מפעיל מערכות ש', מפעיל ל"א, אלה תפקידים שנשמעים כמו תפקידים מעניינים. השאלה שלי היא האם אחרי הלימודים בטכני (שכולם אומרים שהם נוראיים ולהתרחק משם כל עוד אפשר), השירות יהיה מעניין ומגוון או סתם משעמם?
מה עם חיל התקשוב וחיל הים?

ישן 15-02-2006, 10:43
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

שאלה ל-אנימלשב- אתה מתגייס ב30.3? אז רק תדע שזה לא רק נ"מ כי יש לי חבר שהוא בן יחיד שמתגייס בתאריך הזה ככה שיש עוד משהו בתאריך הזה חוץ מנ"מ.
לvintersorg - התקשרו אליי מהצבא בקשר לשירות במקצוע לפני בערך חודשיים ומודיעין הייתה חלק מהדירוג אותו דירגתי במקום הראשון. עכשיו אני מקבל שאלון העדפות שלא מוזכר בו בכלל מודיעין ואין לי מושג מה הסיבה. אני מתגייס עוד חודש וחצי, זה לא יהיה קצת בעייתי להגיע למודיעין? לאיזה מסלול אני יכול להגיע במודיעין בלי מיונים מוקדמים חוץ מעובד חקר?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר