לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2006, 22:14
  Peperoni Peperoni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Just Pinki שמתחילה ב "בקשר לקבא..."

תודה רבה!

אני מדבר על מפעיל מחשב. השאלה היא האם המקצוע דורש מיונים (מבחנים) לפני הגיוס ? (לא נתמ"מ ולא תוכניתן - אני יודע ששניהם דורשים מבחנים לפני הגיוס)

אז ככה אני יוצא מנקודת הנחה שיש לי קב"א 52 ודפר 60 במקרה הכי הכי גרוע (את האמת אין לי מושג סופית מה הקב"א אבל זה המינימום לפחות שיש לי לפי איזה משהו שהיה לי בעבר - אבל, אני נוטה להיות פסימי מטבעי אז אכוון את השאלה עם נתונים אלה ומקווה שתעני על סמך זה...).

יש מצב לבקש את התפקיד הזה מקצין מיון ביום הגיוס?

איפה ההכשרה נעשית? כמה זמן? ויש מצב לבסיס פתוח קל"ב (אני גר ליד גבעתיים)?

את יכולה לתאר לי בכמה משפטים מה לומדים בקורס?

כשאמרת אנשים שהיו איתך בקורס, התכוונת לגברים? עם איזה פרופיל הם היו ועם איזה קב"א לפי מה שאת יודעת?

תודה שוב!

נערך לאחרונה ע"י Peperoni בתאריך 16-02-2006 בשעה 22:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2006, 23:25
  Just Pinki Just Pinki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.03
מפעיל מחשב=מנהל רשת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Peperoni שמתחילה ב "תודה רבה! אני מדבר על..."

זה אותו התפקיד... בעבר קראו לתפקיד מפעיל מחשב... עכשיו זה מנהל רשת.
אז ככה:
אם התפקיד דורש מיונים? לא
האם אפשר לבקש את התפקיד מהקצין מיון? כן, אם יש לך נתונים מתאימים... אני לא ביקשתי את התפקיד אבל הציעו לי אותו בבקום והלכתי על זה.. בעיקרון זה אחד מהתפקידים שמציעים בכלל צהלי...
הקורס נעשה בשלישות הראשית ברמת גן- בבסמ"ח, זה בסיס פתוח, אם אתה גר באזור אתה חוזר הביתה כל יום במשך הקורס, אם לא אתה ישן באכסניה בת"א- אחלה תנאים!
הקורס הוא חודש וחצי, בסוף הקורס אתה רואה קצין מיון ואתה יכול לבקש שיבוץ שמתאים לך, לפעמים מתחשבים יותר ולפעמים פחות...
בעיקרון זה תפקיד שנדרש בכל בסיס שיש בו מחשב- וזה כל בסיס, גם בסיסים פתוחים וגם סגורים...
אם יש תקן באחד הבסיסים ליד מקום מגוריך ויראו לנכון לשבץ אותך שם תוכל לשרת קל"ב.
מה לומדים בקורס? קצת אופיס, קצת על רשת, קצת חומרה, ועוד כל מני דברים שאני כבר לא זוכרת... אבל אתה לא תתעסק רק בדברים שאתה לומד, זה די יחודי לבסיס שאתה נמצא בו...
בקורס היתי רק עם בנות, אבל יש קורסים רק של בנים וקורסים משולבים...
בעיקרון.. אם אתה אוהב מחשבים אני ממליצה על התפקיד....
מקווה שעזרתי ואם יש לך שאלות נוספות אשמח לעזור לך...

ישן 17-02-2006, 09:26
  Peperoni Peperoni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Just Pinki שמתחילה ב "כן... זה קורה..."

שוב פעם, תודה.

השאלה שלי יותר ספציפית לגבי הנתונים האישיים כדי שתהיה לי סיבה מספיק טובה לאמר לקצין המיון ביום הגיוס אני מתאים למנהל רשת/מפעיל מחשב ללא ספק .

האם אמרת שהיו כאלה עם קב"א שנמוך מ-52 אתך בקורס? הם היו בנים? היו כאלה עם קב"א 52 בקורס הזה ?

אני שוב דיי פסימי לגבי , יחד עם זאת אני לא רוצה להתקל בתשובה כמו שנאמרה לאיזה חבר שלי על מנת לגרום לו לחשוב על תפקיד אחר - "שהנתונים שלו לא מתאימים " (למרות שיש לו קב"א גבוה והוא מתאים לקצונה.)

* אמרת מקודם שיש מצב ל-"שדרוג" קורס במהלך הקורס אם את/ה ממש תותח/ית בקורס כלומר מעבר לקורס יותר ארוך שמקנה יותר כלים. מה ההבדל בדרישות מבחינת הקב"א בין שלושת הקורסים או שכולם דורשים את המינימום לקצונה (משמע קב"א 52,53,54,55,56) ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר