לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2006, 00:58
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
האשכולות האלו הם בידיוק מה שגורם לפורום להיראות כמו שהוא נראה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לידור שמתחילה ב "ערבים ושמאלנים(תמיד הולך טוב יחד)יידו אבנים על חיילנו בסמוך לתוואי גדר ההפרדה"

הפורום הזה הוא כבר ממזמן לא פורום סקופים וחדשות, הוא כבר מזמן הפך לפורום "דעות אישיות במסווה של ידיעות חדשותיות"

הפורום הזה דוחה הרבה מאוד אנשים מלהיכנס אליו בגלל האופי המאוד ברור של 90% מההודעות, הבעיה הכי קשה שאנשים פה עוד לא הבינו שסגנון ההודעות שלהם גורם לכך שהם לא משפיעים על אף אחד, כי רוב האנשים פיתחו כבר מנגנון אוטומתי להתעלם מההודעות שלהם, והכי חשוב - סגנון הכתיבה הזה פשוט לא מאפשר להקים קהילה רחבת דעות.

בקשר לכתבה - כבר הגבתי פה מיליון פעמים שהשמאלנים לעולם לא מרימים אבן בהפגה (ואפילו הסברתי את זה באריכות) אבל כל ה"מתחכמים" פה בפורום ממשיכים לפרסם את הידיעות השיקריות - וזה מראה כמה הפורום הזה כבר ממזמן לא רציני.

הדבר הכי חבל הוא שכל יתר הפורומים בפרש הם מאוד מאוד מקצועיים (לדוגמא: צילום, מתגייסים וסדירים וצבא וביטחון) ובכולם ניתן למצוא קהילה נהדרת שכל הזמן גדלת וגדלת, ודווקא בפורום סקופים שאמור להיות "פורום הדגל" של כל מערכת פורומים נוצרה קבוצה מאוד קטנה ומאוד לא נעימה שלא עושה חשק לאף אחד להשתתף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2006, 19:22
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בוא נראה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "בוא פשוט ננתח את המשפט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
ערבים ושמאלנים(תמיד הולך טוב יחד)יידו אבנים על חיילנו בסמוך לתוואי גדר ההפרדה

ערבים ושמאלנים - נגיד שזה בסדר (אני אישית הייתי רושם בהפגנה של ארגוני שמאל קיצוניים).
(תמיד הולך טוב ביחד) הבעת דעה מזלזלת, לא ראוי ולא תורם.
יידו אבנים - שקר! ניסיון נואש לטשטש את העובדה ששמאלנים יהודים לא זורקים אבנים על החיילים ואם אני טועה תוכיח לי.
על חיילנו בסמוך לתוואי הגדר - 9 מילים של שטויות נכתבו עד שהוא הגיע לחלק הנכון הייחידי בכותרת - החיילים הם באמת חיילנו והמקרה באמת היה ליד תוואי הגדר.

ערבים ושמאלנים - נגיד שזה בסדר (אני אישית הייתי כותב על כל מי שחובר לאוייב או מסייע לו שהוא שמאלני קיצוני, ובכללם כל מי שסייע לחמאס בבחירות לראשות הטרור הפלסטינית, וכן, האפשרות להיבחר בירושלים סייעה לחמאס בבחירות).
יידו אבנים - לא הייתי שם ולא קראתי או חיפשתי דיווחים שונים משם. כמו שאני לא מניח שהפלסטינים חיפו על השמאלנים והשמאלנים יידו אבנים, אני לא מניח שהפלסטינים יידו את האבנים והשמאלנים חיפו עליהם. זכורים לי דיווחים מהעבר גם על שמאלנים וגם על פלסטינים שיידו אבנים, ולא אתאמץ לחפש ולמצוא לינקים.
על חיילנו בסמוך לתוואי הגדר - כינוי השייכות שנוסף למילה "חיילים" מיותר, שכן אין חיילים אחרים בסביבה. לפלסטינים אין חיילים, יש להם שוטרים וטרוריסטים שמתלבשים לפעמים כמו חיילים. אולם, כנראה רצה הכותב להדגיש את נושא שייכותם של החיילים אל ישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר