לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2006, 13:47
  balon007 balon007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שאלות בקשר לנפקדות.

סתם רקע כללי...
אני במ"צ בקורס מא"ב למי שמכיר, בקיצור לא מתאים לי התפקיד וכמה שבכיתי למפקדים ולכל הסגל לא רוצים להוציא אותי משם אז החלטתי מיום ראשון לדפוק נפקדות.
אז כמו שאנשים אמרו לי באמת התקשר אליי אחד מהסגל (הסמ"ח לצורך העניין) ואמר לי אם אני מודע להשלכות של המעשים שלי וכל זה, דיברתי איתו יפה אמרתי לו שכן ובדיוק את הסיבה שבגללה אני נפקד, הוא גם ניסה לשכנע אותי לחזור היום לבסיס ושהוא יוותר לי על הכל בלי עונש.
בקיצור אז הוא התחיל באיומים ואמר לי שהוא יישלח לי בלשים לבית ואם צריך הוא והוא והמ"פ יגיעו אליי לבית וייקחו אותי אפילו בכח אם צריך.

בקיצור השאלות שלי הם:
1. אחרי כמה ימי נפקדות אני יחשב עריק ומה בקשר ל"דפוק"? (אני רק 3 חודש בצבא)
2. האיומים שלו הם איומי סרק או שבאמת זה יכול לקרות?
3. מה אתם חושבים בכלליות על מה שעשיתי והאם זה חכם ואם כן מתי אתם אומרים כדאי לחזור לבסיס?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2006, 21:36
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
חיפוש , אבל למרות זאת .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי balon007 שמתחילה ב "שאלות בקשר לנפקדות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי balon007
סתם רקע כללי...
אני במ"צ בקורס מא"ב למי שמכיר, בקיצור לא מתאים לי התפקיד וכמה שבכיתי למפקדים ולכל הסגל לא רוצים להוציא אותי משם אז החלטתי מיום ראשון לדפוק נפקדות.
אז כמו שאנשים אמרו לי באמת התקשר אליי אחד מהסגל (הסמ"ח לצורך העניין) ואמר לי אם אני מודע להשלכות של המעשים שלי וכל זה, דיברתי איתו יפה אמרתי לו שכן ובדיוק את הסיבה שבגללה אני נפקד, הוא גם ניסה לשכנע אותי לחזור היום לבסיס ושהוא יוותר לי על הכל בלי עונש.
בקיצור אז הוא התחיל באיומים ואמר לי שהוא יישלח לי בלשים לבית ואם צריך הוא והוא והמ"פ יגיעו אליי לבית וייקחו אותי אפילו בכח אם צריך.

בקיצור השאלות שלי הם:
1. אחרי כמה ימי נפקדות אני יחשב עריק ומה בקשר ל"דפוק"? (אני רק 3 חודש בצבא)
2. האיומים שלו הם איומי סרק או שבאמת זה יכול לקרות?
3. מה אתם חושבים בכלליות על מה שעשיתי והאם זה חכם ואם כן מתי אתם אומרים כדאי לחזור לבסיס?

1 , אין לי מושג
2 , התשובה היא כן , מפקד הישיר שלך יכול להגיע אליך הבייתה , ותקופה מסויימת כנפקד \ עריק יכולים להגיע אליך מ"צ הבייתה
3 , מה שעשית הוא טיפשי לחלוטין , וכן , קח את עצמך ותחזור לבסיס
מעבר לזכויות שלך כחייל חלות עליך חובות לפני הכול , ומה שזה אומר בפשטות , תעשה קודם את המוטל עליך לפני שאתה מצפה שמישהו יקשיב לך .

ישן 06-11-2006, 23:56
  bass123 bass123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי balon007 שמתחילה ב "שאלות בקשר לנפקדות."

לדעתי הנפקדות לא ממש תעזור לך אני אולי מלשב אבל יש לי חבר שהיה נפקד הרבה זמן וזה לא עזר לו בכלום הוא נשאר באותו תפקיד למזלו הוא גם לא קיבל עונש.....
אם הייתי במקומך הייתי חוזר לבסיס ומסרב לתפקד במטרה לקבל תפקיד אחר בטח ישלחו אותך למעצר עבודות רסר וכאלה זה אקח זמן עד שיעבירו אותך אבל אם תשקיע תצליח לצאת מזה הקטע הוא שאתה לא יכול לבקש תפקיד בשמיים.... אתה תקבל להיות פקיד או משהו כזה ויש מצב שממש ידפקו אותך בתפקיד יומיות שהוא ממש רחוק במהבית קיצר לדעתי כדי לך או לנסות להתרגל לתפקיד ולהשלים עם זה או לנסות לעבור בדרך היפה לדבר עם מפקדים וכאלה זה יקח המון אבל המון זמן אבל אם תשקיע תצליח...זה נשמע אידיוטי אבל מה יש לך להפסיד
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר