לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2006, 22:26
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "אני מבין משהו עכשיו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי crazygamer
אני מבין משהו עכשיו....מאיפה באים השמאלנים? מהמרכז,תל אביב בעיקרון ואולי גם חיפה ועוד כמה מהאזורים הכי בטוחים במדינה.........מעניין איך היו מרגישים כשידעו שכל שניה יכול לנחות להם על הבית או חס וחלילה עליהם טיל,שאף אחד לא עושה נגד זה כלום.

אני מכריז בזאת על תחרות: מי שיצליח להציג טיעון יותר פשטני מכליל ועלוב מזה יקבל 100 ש"ח!! (ההשתתפות אסורה לכתות ג' וד'...).
יאלה- לימין יש טיעונים טובים, ורבים מהמשתתפים בפורום משתמשים בהם,אבל את גיבוב השטויות הנ"ל אני משער שכתב תלמיד בחטיבת הביניים..
תיקון קטן- אם התגובה שלך אמורה להיות צינית אזי דברי הינם לא רלוונטים כמובן..
אמיל.

נערך לאחרונה ע"י emile_a בתאריך 25-02-2006 בשעה 22:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2006, 04:16
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אינך מבין דבר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "אני מבין משהו עכשיו"

מי נטל ונוטל על עצמו את נטל בטחון המדינה - מי יושב לאורך גבולות ארצנו (מדינת ישראל). למי הזכות הגדולה בישובה של ארץ ישראל בכיבוש הארץ (לאו דוקא הצבאית), ביצוב גבולותינו הזמניים ובכלל בכל הקשור בקיומנו כאן

כרם שלום, ניר יצחק, ניר עוז, מגן, נירים,יד מרדכי, כרמיה, זיקים,אילון, אידמית, ברעם, יראון, דן, שניר, שמיר, עמיר, להבות הבשן, שער הגולן, יד חנה, נחשון, הראל, שומריה, דביר, להב ועוד.
רשימה קצרה של הקיבוצים השמאליים ביותר. מצטרפים אליהם קיבוצים ומושבים רבים לאורך גבולות הארץ ואפילו אלו שהיום נחשבים ב"מרכזה" שנטייתם שמאלה מובהקת.
ניסיתי לחפש התיישבות ימנית מובהקת וכמעט שלא מצאתי ישובים על גבולות מדינת ישראל.
הם עברו את הגבול תרתי משמע מה שרק פוגע בבטחונה של ישראל וביכולת קיומה לדורות.

אז לפני שמשמיצים כדאי לדעת את העובדות.
ישן 27-02-2006, 14:55
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
הכל בזמן עבר
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אינך מבין דבר"

אכן, בעבר היו הקיבוצים במרכז העשייה, ובניהם מילאו את שורות היחידות הקרביות - אך מספרם הולך ופוחת, ואת מרכז העשייה נטשו מזמן. את מקומם הולכים ותופשים חובשי הכיפות הסרוגות, שרבים מהם חיים מעבר לאותו "גבול". הם הולכים וממלאים את שורותיו של צה"ל, שבני הקיבוצים כבר לא ממלאים בהמוניהם כמו פעם.
ואם כבר התיישבות - רבים מאותם קיבוצים שמאלניים הוקמו על חורבותיהם יישובים ערביים, בעוד שאף אחד מהיישובים שהוקמו מעבר ל"גבול" לא הוקם במקום יישוב אחר. מדוע זה כשר וזה לא?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 27-02-2006, 15:32
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אתה אינך עונה לענין - כל היישובים ה"שמאלניים" אותם מניתי ועוד רבים וטובים נוספים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "הכל בזמן עבר"

עדין נותרו במקומם, לא נטשו ואף פעם לא איימו בנטישה.

חובשי הכיפות הסרוגות, לעולם לא יחליפו את אלו שקבעו את גבולות מדינת ישראל. הם לצערי חיים כיום בעולמות אחרים, עולמות הזויים, כפי שציינת, מחוץ לגבולות מדינת ישראל. מה שמביא להחלשת המדינה ועשוי להביא עלינו אסון קיומי - לא במלחמה, לא בהרג אלא במהלך חיים "שקט" ורגיל.
אתה צודק בהחלט, שרבים מאותם קיבוצים שמאלניים ולא רק הם (אני מפנה אותך לכנויי שכונות יהודיות בכל רחבי הארץ), הוקמו על חורבותיהם יישובים ערביים. כך היה ראוי לעשות על מנת לבסס את קיומנו, לבנות את ארצנו מולדתנו, לממש את זכויותינו ולאפשר ליהודים מכל קצוות תבל לעלות להתיישב ולהפריח את המדינה. היום המצב שונה - כתוצאה מעזיבתם של הפלסטינאים את שטחי מדינת ישראל (ולא אמנה את הסיבות לכך, למעט שהכל נוצר באשמתם של אחיהם), הם התרכזו בשטחי הגדה ורצועת עזה - גם להם מגיע מרחב מחיה. ההתנחלויות וקיומם של ישובים ישראליים מפוזרים שם (אני חולק עליך שהם נבנו ללא גזל של אדמות ערביות), מהווה מיעוט מבוטל בקרב האוכלוסיה שם ואם חפצים אנחנו לשמר את הדמוקרטיה שלנו ולהכלל בחבר העמים הנאורים לכאורה (איזו נאורות ?) ובעיקר להמשיך להתקיים חייבים לוותר על התפשטות בלתי ראלית ולהצמד לגבולות מדינת ישראל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר