לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2006, 23:07
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
לפני שבועיים "קדימה ניצחה, השאלה בכמה" היום "לא יכול להתחייב מה יהיה בעוד שבוע"

אולמרט ממתן התבטאויותיו: "לא יכול להתחייב מה יהיה בעוד שבוע"
יום שלישי, 21 במרץ 2006, 22:34 מאת: לילך ויסמן, הארץ

ממלא מקום ראש הממשלה, אהוד אולמרט, מיתן היום את התבטאויותיו לגבי תוצאות הבחירות. בימים האחרונים נהג אולמרט לומר כי ניצחונה של קדימה ודאי וכי השאלה היא כעת רק כמה חזקה היא תהיה. הערב, באירוע להשקת הביוגרפיה של שמעון פרס, אמר אולמרט: "אני לא יכול להתחייב מה יקרה בעוד שבוע, אבל אני יכול להגיד מה אני רוצה. אם אכן יקרה מה שאני רוצה, אז אני יכול להתחייב שהפרקים החשובים בעשייה של שמעון פרס עוד יצטרכו להיכתב כי הם ממתינים לכך שיגשים אותם".

http://news.walla.co.il/?w=//878399

וואלה! חדשות - אולמרט: קדימה ניצחה, השאלה בכמה

מי מאמין שאולמרט פוליטיקאי עם אידיאולוגיה?
(שלא לדבר על אידיאולוגיה יציבה)

מי חושב שדברי אולמרט הם צביעות מגעילה נוכח העובדה שפרס ראוי יותר להנהיג את המפלגה (לפחות אם לשפוט לפי עשייה ציבורית שלו מול זו של אולמרט)?

אין במשפט שלעיל כוונה או רמז שפרס ראוי להנהיג מושחתים / טרמפיסטים / אופורטוניסטים, שזו האסוציאציה שקדימה מעלה באזרחים מהיישוב, אלא הכוונה היא שפרס עם העשייה שלו מאז ועד היום ראוי להנהיג מפלגה נקודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 00:01
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
ביוגרפיה בלי השעון של דוד באלאס והסרט "אני לוזר" לא שווה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "לפני שבועיים "קדימה ניצחה, השאלה בכמה" היום "לא יכול להתחייב מה יהיה בעוד שבוע""

הוידיאו הבלתי נשכח גלובוס החלודה - אני לוזר?

Video

פרס המפסידן הנצחי כועס הוא אינו לוזר

כך כתבה גולדה מאיר על שמעון פרס: ''התניתי את השתתפותי בממשלה, בהרחקתו של שמעון פרס מכל עמדה ביטחונית רגישה''.
גולדה מאיר, ''הפרשה'', עמודים 234-235.

כך כתב משה שרת על שמעון פרס: ''אני שולל את שמעון פרס תכלית השלילה ורואה בעליית קרנו קלקלה מוסרית ממארת ביותר. אקרע קריעה על המדינה אם אראנו יושב על כיסאו של שר בישראל!''. משה שרת, יומן אישי, כרך ה', עמוד 2301.

כך כתב משה שרת על שמעון פרס
''תאוות הפירסום העצמי של שמעון פרס היא מהמפורסמות. הוא ''בונה את עצמו'' בלי הרף, במתוכנן ובמחושב ותוך התמדה שאינה נרתעת משום קושי, על ידי טיפוח קשרים אישיים עם עיתונים ועיתונאים, פירסום מאמרים ומתן ראיונות ודאגה לפירסום סיפורים וסקירות על עצמו ומתנים בסתר של קיצבות המכספים הסמויים שברשותו. האין דבר התעוררותם החופשית של כמה חברים מסורים למלא את החסר באזנה ההסברתי של המפלגה על ידי הוצאת עיתון ערב כאילו על אחריות עצמם משמשת מסווה למזימתו של פרס ? אל אלוהים, כמה כיעור !'' משה שרת, יומן אישי, כרך ח' עמוד 2315.

כך אמר אבא אבן על שמעון פרס: ''אם היו מנסים למצוא אולם, בו ניתן יהיה לכנס את כל אלו ששמעון פרס הוליכם שולל – לא היו מוצאים אולם גדול מספיק בכדי להכילם''.

כך כתב יצחק רבין על שמעון פרס: ''ראיתי בחומרה רבה וכפגם מוסרי ממדרגה ראשונה, את האפשרות שמפלגת העבודה תציע לראשות הממשלה את שמעון פרס שלא לבש את מדי צה''ל''. יצחק רבין, 'פנקס שירות', עמוד 418.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 22-03-2006 בשעה 00:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר