לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2006, 19:12
  eva_z eva_z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
סיפורי אלף לילה ולילה

אמנם אני מפעילה את האומנת החדשה שלי רק משבת,, ז.א רק ארבע ימים, אבל כבר יש לי סיפורי אלף לילה ולילה.
את הגוזלים שמתי בגביעים כמו שקונים בסופר למשל חומוס.יש נמוכות ויש יותר גבוהות. אני דווקא לקחתי לימים הראשונים את הנמוכות, כי חשבתי זה בהחלט יספיק, כי הרי הגוזלים די קטנים, ומה פתאום שיקפצו החוצה אשרי המאמין.
בכל מקרה זה היה בסדר כמה ימים, ואפילו שהיה קצת צפוף לא הפריע לא לי וגם לא להם, כי כך לא יכלו לשלוח את הרגליים שלהם לכל כיוון, ולא הייתה סכנה של פיסוק רגליים. שלא עלינו.
ביום שלישי בלילה , החלטתי שלמחרת אעביר את גוזל התמנה לקופסא יותר גבוה, כי הוא גודל במהירות, והלכתי לישון.
קמתי בבוקר מוקדם כדי להאכיל את החבורה, הדלקתי את האור בחדר שלהם, וחטפתי שוק.
גוזל התמנה לא היה בקופסא, ולא ראיתי אותו בשום מקום.מחשבה ראשונה שלי ומאוד מפחידה הייתה ששכחתי להחזיר אותו לאומנת, לפעמים עושים שטויות בלי מחשבה, אבל אז אמרתי לעצמי "את לא עד כדי כך מבולבלת, תרגעי".התקרבתי לאומנת, הצצתי פנימה, ואיזה אושר
מצאתי את ההרפתקן שלי בקצה השני של האומנת. בדרכו הפיל את המתקן של המד חום, אבל לא נשבר.
בסך הכל היה לי יותר מזל משכל, כי בשביל שיהיה מספיק לחות באומנת הכנסתי קופסא קטנה עם מים, ולמזלי הוא לא נפל פנימה. הוא יצא בדיוק מקופסה כזאת לטיול.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בתמונה יכולים לראות את הקופסא של התמנה בצד ימין, ובצד שמאל את הכלי עם מים.

הסיפור השני לא פחות מלחיץ.
את הקופסא לגוזלים מרפדת בנייר סופג, ועל זה עוד שמה גם נייר טישו (נייר טואלט).
הבוקר באתי להאכיל את הגוזלים, ולחרדתי מצאתי שהתמנה הרטיב את הטישו ועשה בחלק ממנו סרט, וזה כמו שרוך נכרך סביב אחת הרגליים שלו, ולו היה נשאר שם יותר זמן היה יכול לגרום לבעיות רציניות. זה היה כל כך חזק שלא יכולתי לקרוע אותו והייתי חייבת לסובב את הגוזל וגם את הנייר כדי שזה ישתחרר.
אז כמו שכבר אמרתי בזמן קצר סיפורי אלף לילה ולילה, וגם יותר מזל משכל

נערך לאחרונה ע"י eva_z בתאריך 29-03-2006 בשעה 19:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר