לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2006, 04:18
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
יציאה למז"י, יציאה למפקדה, קב"ן ועוד.

כרגע אני בתחילתו של אימון מתקדם בחטיבה 900.
מזה חודשיים - שלושה שאיני עוסק בשום פעילות פיזית והחמצתי המון שבועות של חומר עיוני ופיזי כגון שבוע M16 בסיסי, שבוע פרט-צמד, חוליה, כיתה, בוחן 05 ועוד מסעות ומד"סים רבים.
בקצב הזה שלא הולך להשתנות עקב בעיות גב שלא נמצא להן שום פתרון מכיוון שאין ממצאים מדוייקים חוץ מעקמת קלה שלא ממש קשורה ולא מורידה פרופיל.
הבנתי מאנשים במחזורים מעלי, שלפני העליה לקו אנשים כמוני נפלטים או למפקדה וחלקם אפילו למז"י.

נכון לעכשיו מי שיוצא מקרבי נפלט אך ורק למפקדה שמבחר התפקידים המוצעים הינו קטן והתפקידים אינם איכותיים כלל וכלל (רובם) וניתן "להתקע" עם תפקידים זוועתיים נגיד את זה כך.

האופציות שלי הן או לחכות לסוף האימון המתקדם ולקוות שאני אוכל להגיע למז"י ומשם אני בטוח שיבינו מי עומד מולם ואני חייל רציני שמוכן להשקיע ויוכלו לשבץ אותי במקום שמתאים לי.
הבעיתיות שאני יכול לחשוב עליה היא שיש לי פרופיל 97 ואם אני יוצא למז"י לא יכולים לשבץ אותי חזרה ביחידה קרבית?

מנגד חשבתי ללכת לעזרה אצל הקב"ן בשביל לצאת מהמפקדה כי לבלות בפלס שירות צבאי שלם זה לא נשמע מבטיח במיוחד, ובכלל אם כבר ג'וב אז בבסיס נורמלי עם תפקיד נורמלי.

מה דעתכם?
השאלה היא אם ניתן להשיג 64 נפשי שיוציא אותי מפלס או לפחות המלצה של הקב"ן להוציא אותי למז"י או לא יודע אם ניתן להשיג כזה דבר או שהאופציה היחידה היא 45 נפשי שזהו פסול קורסים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 11:50
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Scylla שמתחילה ב "יציאה למז"י, יציאה למפקדה, קב"ן ועוד."

אני אתן לך דוגמא מהניסיון הפרטי שלי. הייתי אמור להיות במסלול תומכ"ל במודיעין שדה (פרופיל 72) ועשיתי הכל כדי לעבור לעורף ולשרת ביחידה פתוחה (סביר להניח מה שאתה רוצה עכשיו נכון?) אז קיצר נלחמתי כל הטירונות כדי שיורידו לי פרופיל (גם דרך קב"ן), אבל שום דבר לא צלח. עשיתי בסופו של דבר שיחת מג"ד, שככל הנראה החליט לפלוט אותי מהיחידה למז"י, ואמרו לי שאני הולך לשרת ביחידה פתוחה. סופחתי למז"י, אבל בסוף הבני זונות שלחו אותי ליחידה קדמית א-ח-ו-ש-ר-מ-ו-ט-ה בגלל שהיה לי פרופיל 72! אז אם יש לך 97, סביר להניח שגם אותך ישלחו ליחידה מסריחה שכזאת, אבל שיבצו אותי למנהל רשת.. ככה שבמז"י מציעים תפקידים איכותיים (אבל לא לכולם, אני היחיד שהציעו לו דברים טובים, לעומת כמה שהציעו להם רק נהג, אפסנאי או משהו בסגנון..), ובסופו של דבר אחרי ששובצתי ליחידה הקדמית, ראיתי גורמי ברה"ן ושוחררתי עקב קשיי הסתגלות. וכיום אני עושה שירות לאומי. אתה יכול לנסות לכוון ל45 נפשי, אבל לא כולם מצליחים. אבל אם הצלחת, אשריך.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר