לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2006, 16:47
  boozi boozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סנדה2 שמתחילה ב "לא עברתי גיבוש טיס וצריך עזרה..."

לא נראה לי שניתן לערער על הירפאות , כי אם ככה כל אחד היה עושה את זה והיה עושה עוד כמה גיבושי טייס עד שהיה מתקבל........אני "קורא" אותך עכשיו ושם לב שאתה בן אדם ששואף להיות הכי טוב ואתה באמת טוב ולדעתי תמיד דופקים את הטובים ואלה שמראים שקל להם ,ומקבלים את ה"סובלים" ואלה שמראים שהם עומדים להישבר אבל האיתנות שלהם מנצחת ולכן לוקחים אותם , אבל אין מה לעשות זו המע' הצבאית הדפוקה שלנו וצריכים להתמודד עימה.
בקשר לשאלה השניה , באיזה שלב אתה במסלול שחקים , עברת כבר ראיון??
מה עם יום סיירות עשית?? , אתה לא רוצה לנסות את מזלך ביחידה מובחרת או אחד הפלס"רים??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 19:57
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב ""אבל אין מה לעשות זו המע'..."

תעשו טובה..

אני כמו הבחור פה (גם גנב לי תכינוי המניאק )
השיטה הזאת דפוקה לדעתי כי מה פתאום משהו שעשיתי לפני שנה יתן מדד עלי עכשיו.
תאמינו לי שאם אני עושה את זה שוב אני מצטין במבחנים האלה (הוכחה - פסיכומטרי)....
השיטה הזאת לא בודקת את כישורי הטיס שלך.
ולגבי זה שאמר שיש לנו את הטייסים הטובים בעולם, אל תבלבל ...
אנחנו אולי חושבים כך אבל טייסים זה משהו אישי וזה כל אחד שונה ...
אולי יש לנו משמעת שונה אבל עד שהטייסים שלנו לא נפגשו עם טייסי ארהב ושאר מדינות מפותחות כמו יפן למשל בשמים אין לדעת.

אני יודע שיש פה כמה טייסים שיערערו עלי ובכיף תנו חוות דעת...

אני עדין חושב שהשיטה ההתחלתית אינה נכונה והעובדה שהדבר נעשה בגיל כל כך צעיר ובהפרשים כל כך גדולים דופקים כמה אנשים שהיו יכולים לעשות חיל בקורס.
מצד שני, אני אומר גם לבחור הזה, אל תוותר...
ואני מבטיח לך שאם הרעל לא ירד לי אתה עוד תראה אותי בקורס אם לא ב158-159 אז ב160+..ואני מקווה שגם אתה תהיה שם.

הצבא זה סך הכל אנשים ויש להם תובנה והם מבינים ואתם אומרים אין סיכוי אבל ואלה יש ...
עד שלא ניסית לא ידעת.

חוצמזה בלי קשר יש לי שאלה לאמיל או כל איש צוות אוויר פה סתם בשביל הידע אם הוא יודע אם הדרישות בארהב לחיל האוויר או לחיל הים (NAVY) גם כמו פה והמבחנים והקורס גם אותו אורך וקושי?

לכל אלה שחושבים שלטיסים יש אופי שונה, זה נכון..
אני בהחלט ראיתי קווי דמיון בולטים בין המפקדים ..
הטיסים זה אנשים רגילים (אפילו די קטנים ורזים) ואם הייתם רואים אותם ברחוב בחיים לא הייתם מנחשים שה"ציקמוק" (בלי להעליב נדבקתי מהסמל) מטיס F16.

וכבוד לכל מסימי קורס הטיס פה באמת באמת אנשים איכותים אני לא ידעתי מה באמת עוברים בקורס עד שראיתי היום את החניכים עם הM16 הארוך שלהם :\ והכובעי טמבאל כמו שלנו היה (מחזור 157) או את החניכים היותר בוגרים שמתוזזים שם כמו לא יודע מה.

בסך הכל , הכל נעשה למען המולדת.
תחי מדינת ישראל (זאת לא קילשאה!)

ישן 08-04-2006, 07:43
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "תעשו טובה.. אני כמו הבחור פה..."

ציטוט:
תאמינו לי שאם אני עושה את זה שוב אני מצטין במבחנים האלה (הוכחה - פסיכומטרי)....

תקשיב, אחי, אם יכלת להצטיין, למה לא ניסית יותר קשה בפעם הראשונה? אל תאשים את השיטה כי אתה לא השקעת, אל תפיל את האחריות על מישהו אחר בכזאת קלות.

ציטוט:
ולגבי זה שאמר שיש לנו את הטייסים הטובים בעולם, אל תבלבל ...
אנחנו אולי חושבים כך אבל טייסים זה משהו אישי וזה כל אחד שונה ...
אולי יש לנו משמעת שונה אבל עד שהטייסים שלנו לא נפגשו עם טייסי ארהב ושאר מדינות מפותחות כמו יפן למשל בשמים אין לדעת.

מה זה "אל תבלבל"? אתה יודע על מה אתה מדבר בכלל, הטייסים הישראלים ידועים כמצויינים ולפי עדויות הרבה אומרים שיותר טובים מהאמריקאים... ואתה יודע למה? חלקית בגלל שיטת המיון.
והיפנים?! שמע, אני לא מומחה אבל למיטב ידיעתי יפן חזקה בתחומי הפיתוח והכלכלה, לא בתחום הצבאי.

ציטוט:
חוצמזה בלי קשר יש לי שאלה לאמיל או כל איש צוות אוויר פה סתם בשביל הידע אם הוא יודע אם הדרישות בארהב לחיל האוויר או לחיל הים (NAVY) גם כמו פה והמבחנים והקורס גם אותו אורך וקושי?

אני לא יודע בוודאות, אבל חייתי זמן מה בארה"ב וממה שאני יודע זה שונה שם, זה יותר כמו קריירה, הם נותנים לך לימודים חינם ואז אתה פשוט עולה בדרג הפיקודי/מיקצועי אם הזמן.

שמעו, אני לא אומר שלכמה מה"מנופים" אין שום כישרון, וחיל האויר לא היה רוצה אותם... זה נכון שהשיטה לא מושלמת אבל היא טובה, טובה מאוד אפילו... גם ככה, איזה שיטה שהומצאה ע"י בני אדם עד היום היא כן מושלמת?
יכול להיות שסנדה ו-senda היו יכולים (ואולי עדין יכולים) להפוך לחניכים/טייסים מצטיינים, אני לא אומר שלא, יש חסרונות למערכת... אבל להאשים את המערכת בגלל שלא "ניסית" מספיק ובגלל שאז היית "צעיר" מדי זה שטויות. ולהגיד שמה שעשיתם לפני שנה לא מעיד אל מי שאתם היום, תתפלאו, אבל אתם לא כל כך שונים. אם לא השקעתם, זה לא אשמת המערכת.

ישן 08-04-2006, 19:56
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "דיברת הרבה שטויות.. תקרא שוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senda R
דיברת הרבה שטויות..
תקרא שוב את ההודעה שלי.

מה שאני אומר שמה שעשית לפני שנה לא יכול לתת לך מדד..
לפני שנה לא ידעתי שתהיה לזה כזאת השפעה וגם זה ברור שככל שאתה צעיר הראש יותר מרחף לגבי העתיד.

לגבי עליונות של הטייסים שלנו, אתה מדבר ממש ממש שטויות כי אין לדעת זאת עד שלא נפגשו בשמים.

ואם גרת בארהב אז אתה צריך לדעת שיש שם טייסים מעולים מה שגם יש להם מטוסים ופרויקטים שלנו אין ומצריכים ידע וכשרון מסוים.

מצד אחד- יש צדק בדבריך בעניין, כי זה שהיית צעיר מרחף בהחלט יכול להיות שהשפיע ויכול להיות שכשתעשה שוב תצליח הרבה יותר... אבל בגלל זה נותנים לך הזדמנות לחזור שוב לגיבוש כקצין או לוחם (לא זוכר בדיוק את החוקים לגיבוש נוסף, אבל אפשר לחזור כידוע), הרי אי אפשר שכל אחד שלא הצליח יבקש לעשות שוב את המבחנים, לא יהיה לזה סוף (למיטב זכרוני גם אומרים בעת המבחנים שהם מאוד חשובים ושצריך לישון טוב ולהשקיע בהם... אז לא ברור לי למה לא עושים זאת?).
שיטת המיון מאוד טובה ברמה היחסית (יחסית לשאר העולם ולבעיתיות שבמיון..), אבל כפי שכתבו פה, יש טעויות בהחלט!.
לגבי הטייסים הישראלים, אני באמת לא יודע אם הם הכי טובים, אני משער שהם בין הטובים ביותר ואולי גם הכי טובים אבל אני לא יכול להיות בטוח. מה שידוע הוא שבמלחמות הם הפילו הרבה יותר מהאויבים, גם מול הבריטים והרוסים בקרבות מולם. ובאימונים מול גרמניה וארה"ב הישראלים די הביסו אותם, זה רק אימונים אבל זה מדד מסוים, בכל מקרה אין ספק שהאמריקאים הם גם מאוד טובים ויש עוד טייסים טובים בעולם, וזה לא ממש משנה מי הכי טוב, צריך להיות הרבה יותר טוב מהאויב, זה מה שחשוב...
http://home.dc.lsoft.com/scripts/wa...800&T=0&P=36686
בכל מקרה, אני מאחל לך אישית רק הצלחה! עם הרצון שלך אני מאמין שיש לך סיכוי טוב!
אמיל.
ישן 08-04-2006, 21:24
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "דיברת הרבה שטויות.. תקרא שוב..."

ציטוט:
לפני שנה לא ידעתי שתהיה לזה כזאת השפעה וגם זה ברור שככל שאתה צעיר הראש יותר מרחף לגבי העתיד

אוקיי, עכשיו הבנתי מה אתה מנסה להגיד, זה כבר יותר סביר, נכון שחוסר בגרות של ילד בן 17 יכול להשפיע לרעה... אבל שוב, החיל מקבל מה שהוא רוצה, שזה 40-60 טייסים מעולים בטום כל מחזור... למה שהוא יעבור כ"כ הרבה מאמץ כדי שיהיו עוד 2? זה לא יהיה אפקטיבי.... אני גם מבין את עמדתך, ואתה צודק, אבל אם אתה נחוש מספיק וטוב מספיק אני בטוח שבסוף תקבל מה שאתה רוצה (ובהצלחה!) והחיל אולי (סביר להניח) גם מעריך נחישות כזאת... אבל לצאת ולהגיד שהמערכת דפוקה לגמרי זה ממש לא נכון, כי ה"מערכת" מקבלת בסוף מה שהיא רוצה, וכך גם המדינה! לכן אני טוען שלמרות החסרונות שבה (ויש כאלה) השיטה אפקטיבית וטובה.

ציטוט:
לגבי עליונות של הטייסים שלנו, אתה מדבר ממש ממש שטויות כי אין לדעת זאת עד שלא נפגשו בשמים.

ואם גרת בארהב אז אתה צריך לדעת שיש שם טייסים מעולים מה שגם יש להם מטוסים ופרויקטים שלנו אין ומצריכים ידע וכשרון מסוים.

קודם כל, כן נפגשו בשמים, באימונים וכאלה, אני חושב שאמיל פעם כתב פה שהוא טס עם או לצד אמריקאים ושם לב לעליונות ישראלית... אבל בלי קשר, עם סטטיסטיקה מדהימה כמו שלנו בשמים זה ברור שהח"א שלנו מאוד טוב, גם אם לא הכי טוב בעולם.
דבר שני, לא אמרתי שלארה"ב אין טייסים מוכשרים, אני פשוט חושב שהטייסים שלנו יותר טובים, ואם לא, אז הם מאוד קרובים.

ישן 07-04-2006, 22:49
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סנדה2 שמתחילה ב "לא עברתי גיבוש טיס וצריך עזרה..."

תסלח לי בחור, אבל זה שהכיתה שלך היתה בטוחה שתעבור, לא אומר כלום. לא אתה, ולא אף אחד מהמתגבשים יודעים מה המדריכים שלכם מחפשים. אני לא ראיתי אותך, אבל לומר שהיית עובר בליינד זו שטות.

אם טיס מעניין אותך, יש לך הזדמנות נוספת אחרי הגיוס.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר