לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2006, 20:06
  Dark_voice Dark_voice אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.06
שאלה לחברי הפורום

אמנם אני צעיר אבל אני מתעניין באקטואליה בארצנו אני צופה בחדשות, קורא באינטרנט ובעיתונים ולאחר כל זה הגעתי למסקנה שהתקשורת שמאלנית כל כתבה שלהם היא בנימה שמאלנית רוב הכתבים הם שמאלנים ויש לי מספר דוגמאות:
1. הקטל שהם עשו לביבי והליכוד לפני הבחירות.
2.ביום הבחירות נחתה בבוקר קטיושה שנורתה מעזה בפעם הראשונה בחדשות זה פורסם רק בלילה לקראת סגירת הקלפיות בטענה שרק אז זה הותר לפרסום.
3.הכתבה בעובדה על משפחתו של אולמרט למה לא שידרו אותה לפני הבחירות.
4.עכשיו צפיתי בחדשות ודיברו שם על הקואליציה שעל אולמרט לבנות פרשנים נתנו את דעתם על העניין אחד טען שלא צריך לשתף את ש"ס כי הם ימנים קיצוניים ובוגדים בכל ממשלה שעימה הם יושבים וכתבת אחרת טענה שלא צריך לשבת עם ליברמן וזהו! אף אחד לא אמר שם שלא צריך לשבת עם מפלגה שמאלנית מסוימת יש להם בעיה רק מפלגות ימניות.
לפי דעתי התקשורת היא זו שהכריעה את הבחירות לטובת קדימה אבל זה כבר לדיון אחר.
אז יש פה עוד מישהו ששותף לריגשותיי?? אתם מוזמנים להתייחס לנושא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2006, 12:50
  mesarim mesarim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.06
התחלת רע מאד ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark_voice שמתחילה ב "שאלה לחברי הפורום"

התחלת רע מאד את החיים הפוליטיים שלך
הכלל הראשון: אין להטיל אשמה על אחרים (התקשורת, שרון, הבוחרים, מזג האוויר וכיו"ב)
אנסה להשיב בקצרה
1. הקטל שהם עשו לביבי והליכוד לפני הבחירות - אכן ביבי "נקטל" לפני הבחירות מספר פעמים, אך הוא הרוויח זאת ביושר.
מדובר באדם שנוי במחלוקת, שפועלו גרם לחלקים נרחבים בחברה הישראלית נזקים קשים, כמו כן הוא מתנהג באפן מתנשא ומעורר חלחלה, ואין לו יכולת לארגן סביבו צוות שיסייע לו להתגבר על חולשותיו.
אנשי צבור רבים נפלטו מסביבתו של BB: אריק שרון, דן מרידור, דוד לוי, סילבן שלום, איציק מרדכי, רוני מילוא, ולכל אחד מהם היתה סיבה טובה מאד.
2.קטיושה ביום הבחירות - אין לי ידיעה ברורה על העניין, יחד עם זאת, המחשבה ששחרור הידיעה היה מוסיף לליכוד קולות רבים לא הוכחה, ואין אפשרות להוכיחה, נהפוך הוא: מסע ההפחדה הפלצני של BB והחמאס, פשוט לא הזיז לאף אחד.
3.הכתבה בעובדה על משפחתו של אולמרט - אם היו משדרים אותה לפני הבחירות ? היית מיילל: מדוע עשו לו פרסומת לפני הבחירות (כאמור: אין להאשים אחרים).
4.ש"ס / ליברמן - אכן צדקו הפרשנים - אם היית פחות צעיר, היית יודע שש"ס נטשו את ממשלתו של אהוד ברק ללא יסוריי מצפון, ואילו ומפלגתו של ליברמן בנויה על אג'נדה גזענית מחליאה, שרק עקב גילך הצעיר אינך מקיא מהמחשבה שחלאה כמו ליברמן יהיה שר בממשלת ישראל.

עניות דעתך שגויה, תקשורת יכולה להכריע מערכות בחירות, כאשר מדובר בהפרשים זעירים (כמה אלפי קולות)
ההתרסקות של הליכוד והימין הישראלי, מצביעה על העובדה כי הציבור הישראלי פשוט מאס בהם
זה הכל.

התבגרות נעימה
ישן 11-04-2006, 17:01
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
הרשה לי להשיב לך:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי mesarim שמתחילה ב "התחלת רע מאד ...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mesarim
הכלל הראשון: אין להטיל אשמה על אחרים (התקשורת, שרון, הבוחרים, מזג האוויר וכיו"ב)
אנסה להשיב בקצרה
1. הקטל שהם עשו לביבי והליכוד לפני הבחירות - אכן ביבי "נקטל" לפני הבחירות מספר פעמים, אך הוא הרוויח זאת ביושר.
מדובר באדם שנוי במחלוקת, שפועלו גרם לחלקים נרחבים בחברה הישראלית נזקים קשים, כמו כן הוא מתנהג באפן מתנשא ומעורר חלחלה, ואין לו יכולת לארגן סביבו צוות שיסייע לו להתגבר על חולשותיו.
אנשי צבור רבים נפלטו מסביבתו של BB: אריק שרון, דן מרידור, דוד לוי, סילבן שלום, איציק מרדכי, רוני מילוא, ולכל אחד מהם היתה סיבה טובה מאד.
2.קטיושה ביום הבחירות - אין לי ידיעה ברורה על העניין, יחד עם זאת, המחשבה ששחרור הידיעה היה מוסיף לליכוד קולות רבים לא הוכחה, ואין אפשרות להוכיחה, נהפוך הוא: מסע ההפחדה הפלצני של BB והחמאס, פשוט לא הזיז לאף אחד.
3.הכתבה בעובדה על משפחתו של אולמרט - אם היו משדרים אותה לפני הבחירות ? היית מיילל: מדוע עשו לו פרסומת לפני הבחירות (כאמור: אין להאשים אחרים).
4.ש"ס / ליברמן - אכן צדקו הפרשנים - אם היית פחות צעיר, היית יודע שש"ס נטשו את ממשלתו של אהוד ברק ללא יסוריי מצפון, ואילו ומפלגתו של ליברמן בנויה על אג'נדה גזענית מחליאה, שרק עקב גילך הצעיר אינך מקיא מהמחשבה שחלאה כמו ליברמן יהיה שר בממשלת ישראל.

עניות דעתך שגויה, תקשורת יכולה להכריע מערכות בחירות, כאשר מדובר בהפרשים זעירים (כמה אלפי קולות)
ההתרסקות של הליכוד והימין הישראלי, מצביעה על העובדה כי הציבור הישראלי פשוט מאס בהם
זה הכל.

התבגרות נעימה

1. עוד לא הסברת מה חולשותיו, אכן ביבי גרם נזק לכל הנתמכים למינהם, אך עדיין הם מקבלים סיוע נרחב יותר ממוצע הסיוע שמתקבל על ידי המדינות המפותחות של האיחוד האירופי, תן לי לנחש , אם הוא היה מגדיל את הקצבאות היית אומר שהוא נכנע לסחטנות הדתית, ריסק את הכלכלה, הבריח משקיעים, וריסק את מעמד הביניים.
בשורה התחתונה העוגה גדלה הגרעון קטן, ומספר המובטלים ירד (והשכר הממוצע עלה ב8 ומשהו אחוזים) כך שאתה יכל להמשיך לפטפט.

עכשיו בו תאמר לי את הסיבה שבגינה כל אחד מהאנשים שמנית בתור פליטי נתניהו..... אני מחכה.
אם יש ויכוחים זה אומר דבר אחד, שנתניהו הוא בעל אידיאלים ובעל דעה, שרון בגד באידיאולוגיה של הליכוד, דן מרידור מת כבר יובלים בזירה הפוליטית, סילבן שלום מתחרה בנתניהו על הנהגת הליכוד, עוד מעט תאמר שמשוב על פעילות צה"ל והצלחתה אנחנו צריכים לקבל מהפלסטינים.....

2. היתממות או היתממות מכוונת?? ראה את הבחירות של 96, זה ידוע שמתי שיש פיגוע יש תזוזה ימינה,
בוא נמתין ונראה האם מסע ההפחדה "המצחיק" של נתניהו יתגשם או לא, הייתי שמח אם הוא לא יתגשם, אבל צריך להיות מנותק בטירוף, מלבד זאת שכל תחזית של נתניהו התגשמה עד עכשיו, צריך לזלזל בטירוף באויב בשביל לא להאמין שזה יקרה.
בטח גם בזמן אוסלו זלזלת בנתניהו שחייב אותך לראות את הנמר שכ"כ רצית לראות בתור חתול.

3.עכשיו אתה סתם מקשקש (זה לא שעד עכשיו עשית משהו אחר)- איך לעזאזל להראות משפחה ששני בניה מהגרים סרבניים ,בת במחסום ווטש-שגם לא התגייסה, ואם בשמאל הרדיקלי יכולים לפרסם את אולמרט???? איך????

4. אכן תכניתו של ליברמן גזענית, אך לרוע המזל אני לא רואה פתרון אחר לערביי ישראל, האם אתה רואה? ולא .לחזור לגרמניה זה לא פיתרון קביל.
ישן 11-04-2006, 22:48
  Professor Einstein Professor Einstein אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "גם אתה דמגוג בשקל?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RmSs
לולא השורה האחרונה, עוד יכולתי לחשוב שאתה בנאדם על רמה, ואף על פי שלא הסכמתי עם מה שכתבת - הצגת את עמדתך בצורה הגיונית. בשורה האחרונה נפל לי האסימון, אתה דמגוג רדוד.

ומה אתה?
רושם הודעה שלמה בגנות בן אדם ש"הרס את הכלכלה", "הרעיב אנשים", "לקח מהם ולקח עוד קצת מהם" אבל שוכח שאותו אדם בדיוק-העלה את הכלכלה מ 2.4-(התכווצות) ל3.2+ בשנה הראשונה ו4.8+ בשנה השניה(צמיחה)-מהתכווצות במשק לצמיחה, למקרה ולא ידעת, הצמיחה הגדולה ביותר בעולם המערבי. שכחת גם שאותו אדם, בזמן כהונתו כשר אוצר, הביא את ישראל בפעם הראשונה בתולדותיה למאזן תקציבי חיובי, הלוואות(משמע-מדינות חייבות לישראל ולא ההפך-פעם ראשונה בהיסטוריה של ישראל), הורדת האבטלה בשיעורים של מ11.7% ל10.2%, רמת האינפלציה הנמוכה ביותר בעולם מלבד יפן, גידול בהשקעת הממשלה בטכנולוגיות, גידול בהשקעות הממשלה בחינוך, גידול עצום של השקעות ממשלתיות במחקרים רפואיים, השקעה ששולשה בתקופתו(מהלך שגם פרס היה שותף לו) בטכנולוגיות הביו-טכנולוגיה ועוד רבים מעלותיו ופועליו של האיש אבל אתה משום מה שכחת ואצלך-הוא עשה רק רע.

דממגוגיה, כמו כל דבר, פועלת לשני הכיוונים.
אתה לא יכול לטעון מצד אחד שבנימין נתניהו רע ולא לדבר על הדברים הטובים שהוא עשה ומצד שני לטעון שמי שמגן עליו דמגוג.
ישן 12-04-2006, 00:12

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "אין לי רמה, ואני שווה עשר אגורות בזמן אינפלצייה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yonishtr
אבל תענה לי, כי אני לא יודע- מה הפיתרון לבעיית ערביי ישראל??
אני אשמח לכל פיתרון שהוא לא טרנספר,(באמת) אבל מהו אותו פיתרון?

בהמשך:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3239145,00.html

עצם העובדה שרשמת "בעיית ערביי ישראל" מעידה רבות על אופן חשיבתך וכל המשתמע מכך.
בעצם הצבת נתון-שלדעתי נכון מאוד-שערביי ישראל הינם בעיה גדולה למדינת ישראל.
ישנם מספר פתרונות לבעייתם אבל זה לא קשור לנושא-אם תרצה, תפתח נושא חדש על אופן פיתרון הבעיה ובה ארחיב רבות על דרך הפיתרון.

הבעיה שלי בנושא הזה הייתה החד צדדיות שבה נקטת מחד, וטענתך לגבי ה"דמגוגיה" של מי שבא להגן על מי שתקפת מאידך.

אתה לא יכול לזעוק "דמגוגיה" כשבהודעה הקודמת שלך רשמת טיעונים שליליים בלבד על אדם שעשה גם דברים טובים לכלכלה-או למבינים בכלכלה(ואני מדבר על אנשים ברמה אקדמית)-עשה את כל הדברים הטובים שניתן היה לעשות בכלכלה הישראלית באותן הנסיבות וכשבא מישהו לאזן את דבריך, לתקוף אותו.

האם אתה באמת חושב שלתת לאדם שיכול לעבוד כסף, חשוב יותר מאשר השקעה בפיתוח טכנולוגיות?
ישן 12-04-2006, 00:19
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
איינשטיין אתה מתבלבל
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Professor Einstein שמתחילה ב "[QUOTE=yonishtr]אבל תענה לי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Professor Einstein
הבעיה שלי בנושא הזה הייתה החד צדדיות שבה נקטת מחד, וטענתך לגבי ה"דמגוגיה" של מי שבא להגן על מי שתקפת מאידך.

אתה לא יכול לזעוק "דמגוגיה" כשבהודעה הקודמת שלך רשמת טיעונים שליליים בלבד על אדם שעשה גם דברים טובים לכלכלה-או למבינים בכלכלה(ואני מדבר על אנשים ברמה אקדמית)-עשה את כל הדברים הטובים שניתן היה לעשות בכלכלה הישראלית באותן הנסיבות וכשבא מישהו לאזן את דבריך, לתקוף אותו.

האם אתה באמת חושב שלתת לאדם שיכול לעבוד כסף, חשוב יותר מאשר השקעה בפיתוח טכנולוגיות?

אני לא טענתי לדמגוגיה,וגם לא תקפתי את נתניהו......
זה הוא שלא בירך (-: --> Run Ss
ישן 12-04-2006, 00:44

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "איינשטיין אתה מתבלבל"

ציטוט:
אני לא טענתי לדמגוגיה,וגם לא תקפתי את נתניהו......
זה הוא שלא בירך (-: --> Run Ss

אני אציג בפניך את מהלך האירועים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mesarim
אנסה להשיב בקצרה
אנשי צבור רבים נפלטו מסביבתו של BB: אריק שרון, דן מרידור, דוד לוי, סילבן שלום, איציק מרדכי, רוני מילוא, ולכל אחד מהם היתה סיבה טובה מאד

אם זו לא תקיפה על נתניהו, אז מה כן?

ציטוט:
לולא השורה האחרונה, עוד יכולתי לחשוב שאתה בנאדם על רמה, ואף על פי שלא הסכמתי עם מה שכתבת - הצגת את עמדתך בצורה הגיונית. בשורה האחרונה נפל לי האסימון, אתה דמגוג רדוד

אתה רחוק מלטעון לדמגוגיה, נכון?

זה לא משנה מה טענת או לא, רק תזכור תמיד, כמו שאתה לא היית רוצה שיתארו את מעשיך רק בדברים השליליים שהם גרמו, כך גם אנשים אחרים, כך גם ביבי.
אתה יכול לטעון את כל הטענות לגביו בעולם, אבל תספק עובדות לגבי הטענות והחשוב ביותר-תראה גם את הצד האחר של המטבע. במקרה הספציפי הזה, ברור לכולנו שביבי יצר לא מעט דברים טובים בכלכלה הישראלית והעלה אותה לשיאים חדשים, ראוי לא לשכוח את זה כשמציינים עליו עובדות.

אחרי הכל, אני לא רוצה להתנשא אבל בתור אחד שמעורב ומודע לתהליכי קבלת ההחלטות ברובד הכלכלי של מדינת ישראל ובעל ידע אקדמי גבוה בענייני כלכלה, אני מודיע לך, בלי קשר לדעתי הפוליטית, כל הצעדים של בנימין נתניהו ביחס לנסיבות בהם הוא קיבל את המשק אמנם היו קשים, אבל חיוניים והכרחיים לשיקום הכלכלה ההרוסה.

חבל שבמקום להכיר לו על כך תודה, אנשים תוקפים אותו.
יש עובדות שלא ניתן להראות בפומבי מתוך צורך ביטחווני של המדינה, אבל תאמין לי שאם אתה וכל תוקפי נתניהו הייתם יודעים קצת יותר עובדות על מה שבאמת התרחש מאחורי הקלעים הייתם מודים לבן אדם-אחרי הכל, ואני מבטיח לך, כל המהלכים שלו נעשו תוך הקרבה עצמית למען מדינת ישראל.
ישן 12-04-2006, 01:46

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "איינשטיין אתה ממשיך להתבלבל"

ציטוט:
שתי ההודעות שייחסת לי, לא אני כתבתי.

אני כתבתי את הודעות 8, ו 11.
מעבר לכך או שהפורום לא מוצג אצלך תקין, או שאתה מתבלבל בין הודעה לתגובה.

לילה טוב

שים לב שבהודעה 10 (שלך) אתה מייחס הודעה מסויימת ל RMSS ובהודעה 14 (שוב שלך) אתה מייחס את אותה הודעה אלי (YONISHTR) - איך?

מצטער על הבילבול אך הייתי בטו שמדובר כל הזמן באותו אדם.
אבל זה ממש לא משנה וזה לא מה שחשוב פה, העיקר שניסיתי להעביר פה זה שצריך לרשום דברים באופן אובייקטיבי. מי שרשם על ביבי את הדברים הללו, "שכח" לרשום גם את הדברים הטובים שהוא עשה לכלכלה וזה מה שסרח פה.
זה הכל.

חג שמח לכל עם ישראל
ישן 12-04-2006, 06:42
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
זה איננו "פשע" להיות צעיר-עוד תתבגר

הטענה של תקשורת שמאלנית איננה טענה חדשה. אבל אני תוהה מי מונע מהימין להיות חלק מהתקשורת ו/או להקים ערוץ תקשורת חלופי - אולי אין קהל מספיק ו/או אולי אין אנשים מוכשרים המוכנים להשקיע. העתונות והתקשורת כולה פתוחה לכל. אפשר למצוא מאמרים של אנשי ימין מובהקים וגם בראיונות מיוצג הימין במלוא "אונו" - אולי אונו איננו מספיק משכנע.
נעבור לדוגמאות:
===== מי לא קטל את ביבי לפני הבחירות וגם לאחריהן - אפילו מתוך אנשי מפלגתו. כאשר, הקוטל הגדול ביותר היה הוא עצמו בסדרת ההפחדות שלא הזיזו לאיש. במקום לטעת תקוה ולהראות כיצד הוא יפתור בעיות הוא התרכז בזריעת אימה. עד היום לא ידועה עמדת הימין למעט קבועו של המצב הקיים והשארת המצב ללא כל פתרון עד הסוף המר שלנו. אתה כצעיר חייב לקחת זאת בחשבון.
2.ביום הבחירות נחתה בבוקר קטיושה שנורתה מעזה בפעם הראשונה בחדשות זה פורסם רק בלילה לקראת סגירת הקלפיות בטענה שרק אז זה הותר לפרסום.
===== האם בדקת את הטענה ? אולי באמת שלטונות הבטחון עקבו את הידיעה ולא אמצעי התקשורת?
===== הרי אם היו משדרים את הכתבה לפני הבחירות, היית טוען שזוהי תעמולת בחירות.
4.עכשיו צפיתי בחדשות ודיברו שם על הקואליציה שעל אולמרט לבנות פרשנים נתנו את דעתם על העניין אחד טען שלא צריך לשתף את ש"ס כי הם ימנים קיצוניים ובוגדים בכל ממשלה שעימה הם יושבים וכתבת אחרת טענה שלא צריך לשבת עם ליברמן וזהו! אף אחד לא אמר שם שלא צריך לשבת עם מפלגה שמאלנית מסוימת יש להם בעיה רק מפלגות ימניות.
===== אינני יודע באיזו מהדורת חדשות צפית. אבל בחדשות ישנן מגוון דברי פרשנות ומגוון פרשנים כולל התבטאות ישירה של ראשי מפלגות.

===== לדעתי בדיוק הפוך - התקשורת וסקריה מנעו מקדימה ניצחון גדול יותר.
מלבד זאת אתה מניח מראש שמדובר בבוחרים ללא כל יכולת הבחנה ושיקול עצמי והם מובלים לקלפי כצאן אחרי הרועה, שבמקרה זה לטענתך זוהי התקשורת.
אולי תחשוב שהבוחרים נבונים, מלאו את בקשתו של ביבי למשאל עם והצביעו בהתאם.
ישן 12-04-2006, 12:22

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זה איננו "פשע" להיות צעיר-עוד תתבגר"

הטענה של תקשורת שמאלנית איננה טענה חדשה. אבל אני תוהה מי מונע מהימין להיות חלק מהתקשורת ו/או להקים ערוץ תקשורת חלופי - אולי אין קהל מספיק ו/או אולי אין אנשים מוכשרים המוכנים להשקיע. העתונות והתקשורת כולה פתוחה לכל. אפשר למצוא מאמרים של אנשי ימין מובהקים וגם בראיונות מיוצג הימין במלוא "אונו" - אולי אונו איננו מספיק משכנע.

נעבור לדוגמאות:
===== מי לא קטל את ביבי לפני הבחירות וגם לאחריהן - אפילו מתוך אנשי מפלגתו. כאשר, הקוטל הגדול ביותר היה הוא עצמו בסדרת ההפחדות שלא הזיזו לאיש. במקום לטעת תקוה ולהראות כיצד הוא יפתור בעיות הוא התרכז בזריעת אימה. עד היום לא ידועה עמדת הימין למעט קבועו של המצב הקיים והשארת המצב ללא כל פתרון עד הסוף המר שלנו. אתה כצעיר חייב לקחת זאת בחשבון.

=====התקשורת הייתה חוד החנית בהתקפות על בנימין נתניהו.
עצם העובדה שאתה מצדד בהתקפות התקשורת כי "כולם קטלו את ביבי" אומרת עלייך הרבה. בן אדם ששירת כקצין ביחידת הקומנדו עילית הטובה ביותר של צה"ל-יש יגידו יחידת הקומנדו עילית הטובה בעולם, בן אדם ששכל את אחיו בגדול מבצעי המדינה אי פעם, בן אדם שיצאה לכמה וכמה מבצעים צבאיים תוך הקרבה עצמית למען מדינת ישראל, הוריד בזמן כהונתו כראש ממשלה את מספר הפיגועים ב70% עד לרמה של 3 פיגועים ב3 שנים! אף ראש ממשלה לא חלם על מאזן כזה.
בן אדם שגרם לכלכלה הישראלית לצמוח בקצב של 4.8%, הקצב הגבוה בעולם המערבי, הביא את האינפלציה בישראל עד לרמה של 0.8%, הנמוך ביותר בעולם מלבד יפן! העלה את השקעות הממשלה בפיתוח טכנולוגיות, השקעה גדולה בחינוך ועוד דברים מצויינים שהאיש הזה עשה לכלכלת ישראל. אי אפשר רק לתקוף בן אדם, בייחוד כשעבר שלו חופן בחובו מספר לא מועט של איכויות ומעשים טובים שנעשו על ידו למען מדינת ישראל.

===== האם בדקת את הטענה ? אולי באמת שלטונות הבטחון עקבו את הידיעה ולא אמצעי התקשורת?

=====לא קרה מעולם שנחתה קטיושה והוצאה צנזורה לבל תפורסם הידיעה.
זו הפעם הראשונה, וגורמים בכירים הודו שהשיקולים היו שינוי ההצבעה ביום הבחירות-בין אם לימין או לשמאל. ביננו, ידוע שידיעה על קטיושה ביום הבחירות הייתה מועילה לימין ולכן נשללה האפשרות לפרסום הידיעה עד לאחר הבחירות.

===== הרי אם היו משדרים את הכתבה לפני הבחירות, היית טוען שזוהי תעמולת בחירות.

איך תעמולת בחירות לבן אדם שכל שלושת ילדיו הם סרבני שירות בצה"ל, 2 מילדיו משמשים כחלק בכיר באירגונים אנטי ישראליים ואישתו שמאלנית קיצונית מוצהרת?
הוא עצמו התחמק משירות צבאי ובסופו של דבר שימש ככתב צבאי.(היה צריך להיות בגולני אך יצא בגלל פרופיל נמוך-למרות שלא ידוע על כל בעיה פיזית שיש לו!).
40 שנה הוא בפוליטיקה ושום דבר לא נעשה על ידו.
מספר לא מועט של אישומים פליליים שהוא הואשם בהם, מספר נוסף של אישומים שעדיין נבדקים על ידי פרקליטות המשטרה.
תאמין לי שאם הכתבה הייתה מאוזנת ומראה באמת על האיש הזה-אנשים היו מבינים מי הוא באמת אהוד אולמרט. וזה רחוק מלהיות טוב מבחינתו.

===== אינני יודע באיזו מהדורת חדשות צפית. אבל בחדשות ישנן מגוון דברי פרשנות ומגוון פרשנים כולל התבטאות ישירה של ראשי מפלגות.

=====תפתח ביום שישי את ערוץ 2 בשעה 9 בלילה ותיראה פאנל של 5 כתבים, כולם שמאלנים! זה הטופ של הפריים טיים בישראל, ומידי פעם מובא לשם ימני על מנת "לאזן"-5 שמאלנים וימני אחד.

===== לדעתי בדיוק הפוך - התקשורת וסקריה מנעו מקדימה ניצחון גדול יותר.
מלבד זאת אתה מניח מראש שמדובר בבוחרים ללא כל יכולת הבחנה ושיקול עצמי והם מובלים לקלפי כצאן אחרי הרועה, שבמקרה זה לטענתך זוהי התקשורת.
אולי תחשוב שהבוחרים נבונים, מלאו את בקשתו של ביבי למשאל עם והצביעו בהתאם.

=====איך תקשורת שלא מפסיקה להלל ולשבח את אהוד אולמרט מחד ולתקוף את יריבו לראשות הממשלה, בנימין נתניהו מאידך, לא עזרה לו?
זה היית אתה שרשם למעלה שכולם תקפו את ביבי, כולל התקשורת, תקיפה על יריב היא ללא ספק עזרה למתחרה מולו או במקרה שלנו, תקיפה על ביבי היא ללא ספק עזרה לאהוד אולמרט.
לא נרחיב על הסקרים שחזו 48 מנדטים בשיאם-סקרים זה מרכיב תעמולה ידוע.
אנשים מושפעים מזה.

ישן 12-04-2006, 13:56
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תשובה לפרופסור
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Professor Einstein שמתחילה ב "[indent]הטענה של תקשורת..."

נעבור לדוגמאות:
====אינני מצדד בהתקפות התקשורת - התקשורת הביא צלום מצב. אכן כולם קטלו את ביבי וראשון הקוטלים היה הוא עצמו ומסכת ההפחדות שלו.
הוא איננו היחיד ששירת כקצין ביחידת הקומנדו עילית הטובה ביותר של צה"ל. השרות ביחידה זו היא נחלת פוליטקאים אחדים/רבים. ביניהם כאלו המושמצים השקם וערב.
לדאבוני הוא לא היחיד ששכל את אחיו. רבים וטובים מכל גווני המפה הפוליטית. כמו גם לא רק הוא יצא למבצעים צבאיים תוך הקרבה עצמית למען מדינת ישראל.
אכן הוא הביא ברכה לכלכלת מדינת ישראל ועל זאת שבחתי ואני משבח אותו.
באשר להשקעה בחינוך הוא רק הקטין וצמצם ופגע בחינוך והורידו לשפל המדרגה בעזרתה של לימור.

בכלל כל הצלחותיו לרבות כשלונותיו היו חלק ממדיניות ממשלת ישראל והייתה קשורה בהחלטותיה ובגבוי שניתן לו ע"י ראש הממשלה.

===== לא ענית על נכונות ידיעה זו כלל. התשובה לכך יכולה לבוא אך ורק מהצנזור ולא מתוך ספקולציות זרות.

===== גם אני שואל איך - אבל הטענות היו נשמעות.
אינני יודע מה קרה לשרותם של בניו - אם שרתו או שלא שרתו ?
אבל מה הפסול שאשתו שמאלנית?
האם אתה רופא המסוגל לקבוע אם אדם כשיר לשרות או שלא. הצבא איננו נותן הנחות ובזמן התגייסותו הוא לא היה בעל השפעה פוליטית. אולי מגייסיו ראו את העתיד ושלחו את לחמם על פני המים.
לי זכור שבזמן המלחמה העקובה מדם בלבנון הוא יחד עם שמאלן ידוע (יוסי שריד), התנדבו ללווי שיירות ולקחו על עצמם סכון לא מבוטל.

מספר בדיקות לאישומים פליליים היו נגדו ורובם ככולם נדחו על הסף ולא הביאו לידי הוצאת כתבי אישום. גם האישומים הנוספים (כמו נושאי הדירות) עלו בתוהו.
אם וכאשר "תתבשלנה" חקירות לכדי תביעות משפטיות - יהיה מקום להתייחס לנושא.

===== תהיה דבוק לערוץ אחד ותסיק מסקנות לגבי התקשורת. אני צופה בערוצים שונים ואפילו בתוכנית של שני ה"שמאלנים הגדולים" אני מוצא תמיד איזון ואולי אפילו יותר מאיזון לכוון הימני.

אינני זוכר סקרים שחזו 48 מנדטים לקדימה. אבל גם סקר של 40 מנדטים דיו היה בדחיית מצביעים לעבר מפלגות אחרות. הסקרים בפירוש הזיקו לקדימה בזריעתם בטחון עצמי רב ואדישות הבוחרים. לא היה לקדימה מתמודד ראוי ולא הייתה בשום שלב תחרות "ראש בראש".
ישן 12-04-2006, 12:10
  Dark_voice Dark_voice אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.06
לכל מי שרוצה הוכחה שהתקשורת שמאלנית ולעיתים מסיתה

כנגד צה"ל לינק נקווה שישאר רלוונטי http://news.walla.co.il/?w=//889882 למקרה שלא אני מצרף את דברי הכתבה שפורסמה בואלה:
עד מתי נשפוך חמתנו על הגויים?
יום רביעי, 12 באפריל 2006, 13:00 מאת: נתי חסון, מערכת וואלה!

לנתי חסון נמאס שממשלה חסרת דרך וצבא צמא דם יורים בשמו ברצועת עזה לכל כיוון, הורגים חפים מפשע. ילדים
הקורבן האחרון של ירי הפגזים משולח הרסן וחסר התועלת שמבצע צה"ל ברצועה, היתה ילדה פלסטינית, הדיל ע'בן שמה, שרצה הגורל ומשפחתה מתגוררת בבית להייה. בצה"ל מצאו מילים יפות לתאר את הנסיבות בהן "מצאה את מותה": ביתה נמצא ב"מרחב השיגור", לאחר ש"טווח הביטחון" של הפגזים הוקטן. אתם לא היחידים שהמונחים האלה לא אומרים להם דבר.

ההסבר האמיתי להריגתה, הוא שמישהו בדרג המדיני החליט להתיר את הרסן ולפגוע באזרחים תמימים, באופן מכוון. זאת, לאחר שאלפי הפגזים שנורו בחודשים האחרונים לעבר אותם "מרחבי שיגור" (בעלות שהיתה יכולה להכניס כמה וכמה תרופות נוספות לסל) לא הצליחו לעצור את ירי הקסאם. "האוכלוסיה הפלסטינית צריכה להבין שאם היא תקיא מתוכה את משגרי הרקטות, אז היא תוכל לחיות בשקט", הסביר הרמטכ"ל בקור רוח.

אלא שגם ההכללה שבמונח "האוכלוסיה הפלסטינית" אינה אלא מכבסת מילים צה"לית אופיינית. מי זו אותה אוכלוסיה שצה"ל מעניש? האם מוחמד, אבא של הדיל, שפגז של צה"ל מוטט עליה את קירות ביתו, היה צריך לגרש מהעיירה במו ידיו את משגרי הקסאמים, כדי להציל את חייה?

אין מנוס מלקבוע, כי הדיל ע'בן היא קורבן ל"מדיניות" מבולבלת ולא אחראית של ממשלה, שמוכנה להקריב חייהם של ילדים רכים כדי "להעביר מסר" לא ברור לגורמים עלומים, שעמם ניתקה זה מכבר את הקשר. אין שום הצדקה בעולם, יהא המצב אשר יהא, לירי פגזים על בית בו מתגוררת ילדה קטנה. ולא רק שאין כל צידוק מוסרי לכך – אין בכך גם כל תועלת. בנסיבות אחרות, אגב, כבר היו מכנים זאת "פשע מלחמה". אבל למה להעכיר את אווירת החג. ובכלל, לא די בגופה של ילדה אחת, כדי לחרוץ דין. חכו עוד כמה ימים. יהיו עוד גופות, נוסף לעשרות שכבר נערמו.

הערב, בשעה שתשבו סביב שולחן החג ותקראו בהגדה, אולי כדאי שתתעכבו רגע קט על קטע קצר אחד, שנמצא תחת סעיף "ברך". "שְפֹךְ חֲמָתְךָ אֶל הַגּוֹיִם", זו תחילתו. "תרדוף באף ותשמידם מתחת שמי יי", זה סופו. באופן סימלי ומזעזע-משהו, מזכירות המלים האלה את מה שעשתה ישראל ברצועה בשבוע האחרון.
אשמח אם תגיבו על הכתבה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר