לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2006, 11:45
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מה תעשה עם ניקון D50 בלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
מה תעשה עם ניקון D50 בלי עדשה, או ניקון D50 בלי כרטיס זיכרון?

בכל מקרה, סדרת A של קנון עובדת עם כרטיסי SD.
אפשר למצוא אותם בפחות מ 2000 שקל ותאכלס, הן לא רעות.
אין להן ממש זום גדול, אבל את התמונות שתצלם, אתה תקבל באיכות מצויינת.
לדעתי, הפיתרון המושלם בשבילך. גם תוכל לקנות בתקציב כרטיס זיכרון גדול (512), סט סוללות נטענות חזקות (GP 2500 / 2700) ואם ירצה השם - אפילו אחריות של קרט (היבואן הרישמי).

קניה מהנה.

הD50 שאמרתי היא כולל עדשה ואני לא צריך כרטיס זיכרון, אני לא צריך סוללות. יש לי כבר מצלמה מעולוה קופקטית והמטרה שלי היא לעבור ממנה למשהו רציני. עכשיו בזה שאתה ממליץ לי על מצלמה מצטער אבל חרא קטן ודחוס לא עוזר לי. במחיר שלה אני כבר יכול לקנות את הZ3 או הZ5 ולצאת עם אכות והכל הרבה יותר טוב. אני לא יכול לסבול את המצלמות האולטרה קומפקטיות. העדשה כל כך קטנה ולא רצינית, הכל לא רציני והכל לא ברמה ביחס לכסף. משלמים על הטכנולוגיה שאפשר לדחוס את הכל לגוף כל כך קטן.

למי שאמר להכפיל והגיב, אתה אכן צודק ותאורתית אני בהחלט מסכים איתך, אבל בגלל שזה מצלמה דיגיטלית אני חושש להשקיע סכום שכזה. במצלמות פילם אבי השקיע 8K בזמנו, אבל עכשיו יש חשש בגלל ההתפתחות הטכנולוגית המהירה.
אם יש לך סיבה טובה בוא נגיד באמת לקנות מצלמה במחיר שכזה, ללא חשש מהעובדה שתוך יומיים שלושה היא כבר תהיה גרוע ביחס לשאר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2006, 08:02
צלמית המשתמש של עופר ברגר הגיבור
  עופר ברגר הגיבור עופר ברגר הגיבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עופר ברגר הגיבור
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra

לבחור שאמר לי להכפיל את הסכום, תגיד לי, מה הולך איתך ? זה לא להכפיל 300 שקל, זה 2000 שקל. אני לא הולך להוציא 4000+- ש"ח על מצלמה בשום פנים ואופן. את זה אבא שלי עשה והוא מצטער על זה עד היום. מלבד זאת שב3500 אפשר כבר לקחת את הניקון D50...

זה אני ...

קניית DSLR אף פעם לא נגמרת !!! תמיד חייבים להוסיף עוד אביזר ( פלאש , חצובה , ועוד לא דיברנו על סט עדשות אכותי ..)

המצלמה שאני המלצתי היא פשוט "הכל באחד " באיכות מעולה !!!

אני לא מנסה לשכנע אותך לקפוץ מעל התקציב , אבל תחשוב טוב טוב כמה זמן אתה תבלה עם המצלמה ולאן אתה שואף להתקדם - " המטרה היא צילומים רצינים, לא מצלמת משפחה\טיולים. המטרה היא צילומים ברמה גבוהה" .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://services.nexodyne.com/email/icon/MiIHt9CsUg%3D%3D/JE2kTDA%3D/R01haWw%3D/0/image.png]

ישן 25-04-2006, 12:14
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי עופר ברגר הגיבור שמתחילה ב "[QUOTE=Hydra] לבחור שאמר לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
מה תעשה עם ניקון D50 בלי עדשה, או ניקון D50 בלי כרטיס זיכרון?

בכל מקרה, סדרת A של קנון עובדת עם כרטיסי SD.
אפשר למצוא אותם בפחות מ 2000 שקל ותאכלס, הן לא רעות.
אין להן ממש זום גדול, אבל את התמונות שתצלם, אתה תקבל באיכות מצויינת.
לדעתי, הפיתרון המושלם בשבילך. גם תוכל לקנות בתקציב כרטיס זיכרון גדול (512), סט סוללות נטענות חזקות (GP 2500 / 2700) ואם ירצה השם - אפילו אחריות של קרט (היבואן הרישמי).

קניה מהנה.

הD50 שאמרתי היא כולל עדשה ואני לא צריך כרטיס זיכרון, אני לא צריך סוללות. יש לי כבר מצלמה מעולוה קופקטית והמטרה שלי היא לעבור ממנה למשהו רציני. עכשיו בזה שאתה ממליץ לי על מצלמה מצטער אבל חרא קטן ודחוס לא עוזר לי. במחיר שלה אני כבר יכול לקנות את הZ3 או הZ5 ולצאת עם אכות והכל הרבה יותר טוב. אני לא יכול לסבול את המצלמות האולטרה קומפקטיות. העדשה כל כך קטנה ולא רצינית, הכל לא רציני והכל לא ברמה ביחס לכסף. משלמים על הטכנולוגיה שאפשר לדחוס את הכל לגוף כל כך קטן.

למי שאמר להכפיל והגיב, אתה אכן צודק ותאורתית אני בהחלט מסכים איתך, אבל בגלל שזה מצלמה דיגיטלית אני חושש להשקיע סכום שכזה. במצלמות פילם אבי השקיע 8K בזמנו, אבל עכשיו יש חשש בגלל ההתפתחות הטכנולוגית המהירה.
אם יש לך סיבה טובה בוא נגיד באמת לקנות מצלמה במחיר שכזה, ללא חשש מהעובדה שתוך יומיים שלושה היא כבר תהיה גרוע ביחס לשאר...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר