לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2006, 18:28
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
מישהו פה היה בגיבוש 669 ויכול לענות על שאלות?

אני אשאל פה כמה שאלות ספציפיות אבל יש לי עוד ואני אשמח אם מישהו שהיה בגיבוש 669 לא מזמן יוכל להסכים שאשאל אותו שאלות בהודעות פרטיות או (עדיף בהרבה יותר) ישאיר כאן מספר איי סיק יו שלו.

המסע בגיבוש - כמה קילומטרים? קראתי מאמרים, היה כתוב בחלק תשע, בחלק 12. על חול של דיונות? רך? בהשוואה למסע הראשון\שני בגיבוש שייטת, באיזה קושי הוא?
טבעת הלחץ - זה נכון שאין כמעט סיכוי לעבור את הגיבוש אם לא מסיימים אותה?
שאר הפעילות הפיזית ביום הראשון - דומה ליום סיירות למיטב הבנתי עם קצת יותר (הכוונה לזחילות).. נכון או לא?

טיפים ספציפיים לגיבוש הזה? דברים שיכולים לעזור? כל דבר שספציפי אך ורק לגיבוש הזה ולמה שהולך בתוכו.. משהו שמרחיב מעבר למאמרים שיש באינטרנט.

כמו שאמרתי אני אשמח אם מי שהיה בגיבוש וסיים אותו ישאיר מספר איי סיק יו שלו או יסכים לענות בפרטי...

תודה רבה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2006, 22:27
  Zeph Zeph אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ga02 שמתחילה ב "אמנם לא הייתי בגיבוש הזה ואין לי סיבה ללכת אליו אבל דיברתי על זה עם מישהו מ669"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ga02
בקשר לטבעת לחץ זה ממש שטויות
כי אם מישהו מטביע אותך אז אין לך ברירה אלא לצאת
בקשר לסוג חול
אזור דיי מישורי עם דיונות והרבה קוצים-הוא אמר לי שאין מצב שיש מישהו שעובר את הגיבוש בלי שכל הגוף שלו מפוצץ בקוצים
ישנים בשטח דיי ריק ואוכלים רק מנות קרב
אם אתה צריך עוד מידע אז תכתוב פה שאלות ספציפיות ואני ישאל אותו ותנסה לעשות את זה כמה שיותר מהר כי מחר בצהריים אני יראה אותו

באמת שכאב מקוצים זה לא מה שמדאיג אותי.. הייתי בגיבוש גדנע של שייטת 13 ולמרות שבאתי עם כושר הרבה פחות טוב מהכושר שיש לי עכשיו, החול שם הרג אותי. הרג אותי. בסוף המסע הראשון לא ידעתי מה השם שלי ואת המסע השני בכלל לא החזקתי... אני רק רוצה חוות דעת על כמה המסע הזה קשה בהשוואה למסעות שם.. יש עצירות מנוחה באמצע שלו? החול עמוק? משקל, כמה כבד? אורך?
בגיבוש חובלים המסעות על אספלט והמשקל הרבה פחות נורא מהמשקל בשייטת.... אז הסתדרתי שם. קצת מדאיג אותי, עניין המסע הזה, אני אשמח לפרטים עליו.

מה עוד... וואי היה לי המון שאלות...
טיפים לטבעת לחץ? יש?
הבנתי שהחלק הפיזי הוא ביום הראשון + מסע לפנות בוקר יום שני וזהו. מה עוד יש לו לומר על החלק הפיזי? זה באמת ברמה של יום סיירות + זחילות?
משימות קבוצתיות ודיונים אין לי מה לשאול, זה לא משהו שאפשר כלכך להתכונן אליו.

כל טיפ שיש לו בשבילי אני אשמח. אני צמא לידע. כל דבר שיכול לעזור. 669 זה חלום בשבילי כבר שנים ואני רוצה לבוא הכי מוכן שאני יכול.
ישן 01-05-2006, 16:15
  ga02 ga02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
תשובות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Zeph שמתחילה ב "[QUOTE=ga02]בקשר לטבעת לחץ זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zeph
באמת שכאב מקוצים זה לא מה שמדאיג אותי.. הייתי בגיבוש גדנע של שייטת 13 ולמרות שבאתי עם כושר הרבה פחות טוב מהכושר שיש לי עכשיו, החול שם הרג אותי. הרג אותי. בסוף המסע הראשון לא ידעתי מה השם שלי ואת המסע השני בכלל לא החזקתי... אני רק רוצה חוות דעת על כמה המסע הזה קשה בהשוואה למסעות שם.. יש עצירות מנוחה באמצע שלו? החול עמוק? משקל, כמה כבד? אורך?
-החול הוא בערך אותו חול כמו בגיבוש שייטת הציוד עלייך קצת יותר קל מגיבוש שייטת
המסעות יחסית קשים אבל לא יותר מידי
התיזוזים דיי משביזים
אמרת מקודם שקוצים זה הדבר האחרון שמפחיד אותך אז הוא ביקש להגיד שזה פשוט שדות קוצים ענקיים שאתה תיהיה בהם בטוח ויש מצב גם לבצע שם זחילות וזה קצת לא נעים
בכל מקרה הגיבוש לא ארוך ככה שתן הכל בכל רגע נתון

בגיבוש חובלים המסעות על אספלט והמשקל הרבה פחות נורא מהמשקל בשייטת.... אז הסתדרתי שם. קצת מדאיג אותי, עניין המסע הזה, אני אשמח לפרטים עליו.
-הוא היה בגיבוש שייטת לפני 669 והוא אמר לי שהמסעות בגיבוש שייטת טיפ טיפה יותר קשים אבל גם בגיבוש 669 המסעות לא פשוטים ויש משקלים על האלונקה וגם המסע תד"לים יחסית קשה

מה עוד... וואי היה לי המון שאלות...
טיפים לטבעת לחץ? יש?
הבנתי שהחלק הפיזי הוא ביום הראשון + מסע לפנות בוקר יום שני וזהו. מה עוד יש לו לומר על החלק הפיזי? זה באמת ברמה של יום סיירות + זחילות?
משימות קבוצתיות ודיונים אין לי מה לשאול, זה לא משהו שאפשר כלכך להתכונן אליו.
-הטיפים היחידים שיש לטבעת לחץ זה 2
לשמור על קור רוח כל הזמן(לא להילחץ כשלא משנה מה קורה סביבך ובטח שלא להטביע את החברים שלך כדי לשרוד) והדבר השני זה שאתה יכול עדיין לשרוד בטבעת גם אם שתית הרבה מים ואתה הרבה זמן מתחת למים כי מתישהו זה נגמר. הוא סיפר לי שבגיבוש שלו הוא פשוט נלחם עם עצמו לא לצאת משם וככה שרד עד הסוף אז עד שאתה לא מאבד את ההכרה אל תיצא משם
הוא אמר שהתיזוזים ביום הראשון הרבה יותר קשים מיום סיירות ובנוסף לזה יש הרבה מאוד זחילות בגיבוש הזה, הגיבוש מתחיל בזחילות מהרגע שאתה יורד מהאוטובוס בניצנים והחלק הפיזי נגמר לפני הצהריים ביום השני
הוא הדגיש שתשימו לב למה שהמפקדים עושים בחלקים שמחוץ לבריכה עם הקשרים וכל שאר המשימות ולהשקיע הרבה במשימות כי זה חלק גדול מהגיבוש

כל טיפ שיש לו בשבילי אני אשמח. אני צמא לידע. כל דבר שיכול לעזור. 669 זה חלום בשבילי כבר שנים ואני רוצה לבוא הכי מוכן שאני יכול.

אם יש למישהו שאלות נוספות הוא מוזמן לרשום פה אני ישאל את הבנאדם וירשום לכם
ישן 01-05-2006, 18:03
  Zeph Zeph אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "מה זה בכלל טבעת לחץ? עוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senda R
מה זה בכלל טבעת לחץ?

עוד משהו - ראית שצריך לרוקן משקפת מלאה מים מתחת למים.
איך עושים את זה? הרי צריך להכניס אוויר לבפנים.

טבעת לחץ זה מעגל אנושי במים העמוקים בבריכה, כל אחד מחזיק בכתפיים של מי שמולו וככה נוצר המעגל וצריך בעצם לצוף... ברגע שאחד מתחיל לפרפר וקצת להפעיל לחץ על מי שלפניו כולם מתחילים להטביע אחד את השני ולאט לאט אנשים יוצאים...

כדי לרוקן משקפת מלאה מים יש שיטה שלומדים בקורס צלילה בדרכ, אתה מרים את הראש למעלה בתוך המים, מחזיק עם שתי אצבעות בנקודה מעל האף בהתחלה של המצח כזה, מפעיל עליה לחץ ונושף אליה... זה משו שיותר קל להראות מאשר להסביר... אז זה בעיה קצת, נסה לבקש מחבר שלך שעבר קורס צלילה להראות לך בבריכה בעיר.

אחרי שעזרתי.. עוד שאלות...
ובכן, אם המסע קשה כמו במסע בשייטת אני קצת דואג... אוח, זה לא טוב.
כל שאר החלק הפיזי בגיבוש נשמע לי טירוף וקשה רצח אבל זה פחות מדאיג אותי כי אני בטוח בעצמי שאני אצליח לשרוד את זה... אבל המסע... יש לי טראומה מזה כבר...
דרך אגב ממש תודה שאתה עוזר ועונה.
אני מנסה לחשוב על עוד שאלות... אממ כל הדברים שהמדריך מראה ואני צריך לחקות... אולי אני אבקש מחבר להראות לי איך עושים קשרים וכאלה... לא יודע.. יש דרך להתכונן לזה? יש לו עוד טיפים בשבילי לגיבוש הזה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר