לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2005, 19:48
  cc33 cc33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
שלום לכולם, יש לי שאלה...

(מפתיע, הא? )
ניסיתי לחפש תשובה בפורום הזה ובפורום שקדם לו, אך לא מצאתי. מקווה שזה המקום לשאול את השאלה.

היה לי צו ראשון. נתנו לי פרופיל 45 - על בעיה אחת בלבד - אני שוקלת קילו אחד מתחת למינימום. אמנם קיים עוד טופס שעלי לשלוח לצבא, בנוגע למשהו רפואי אחר, אך נאמר לי שזה לא משהו שמוריד פרופיל.
כמובן שחטפתי שוק, בגלל שברצוני תפקיד מאד מסויים בצבא שבשבילו אני צריכה פרופיל קרבי.
אמרו לי שתוך חודש אני יכולה לשלוח אישור מהרופאה שלי שעליתי במשקל (במידה ועליתי), והפרופיל שלי יעלה.
יש לציין גם שלמעשה אני כן מעל למשקל המינימום, עליתי במשקל מאז שמילאתי את הטופס הרפואי שנשלח אלי בזמנו בדואר, ומשום מה כשביקשתי להשקל בצו, המשקל שלי היה נמוך יותר... (אני לא יודעת איך להסביר זאת...)

השאלה שלי היא - אם אני שולחת מכתב שאכן הגעתי למשקל המינימום (כי הגעתי), יש לי סיכוי לפרופיל קרבי (אפילו 72 מספיק לי ) או שהפרופיל יעלה לי ל64, למרות שבאמת אין לי שום בעיה רפואית?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2005, 21:45
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אההה הכי מינימלי זאת בעיה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי cc33 שמתחילה ב "תודה על התשובה :)"

אני לא מבין בזה כל כך, אני יודע שלחבר שלי היה עודף משקל ומ 24 הוא שיפר ל 64 ואז ל 82 ואז שוב ל 97.

בקשר לחוסר משקל אני לא מבין בזה כל כך אבל עדיין אם את צריכה להעלות עוד איזה 5 קילו אז זאת לא בעיה, תאכלי קצת באגטים חומוסים ושטויות כמה ימים לפני כולל ותשקלי תקבלי 97 וסגרי עניין.

בכל מקרה זאת לא הייתה הצעה מקצועית, תבדקי עם הרופאה שלך מה אפשר לעשות, חבל באמת שלא תתגייסי בגלל קילו....

דרך אגב מה התפקיד שאת יודעת שתעשי?

ישן 25-01-2005, 22:05
  cc33 cc33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
מממממ...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "אההה הכי מינימלי זאת בעיה"

אז זהו, שבשבילי זו כן בעיה. זה המבנה גוף שלי, אנחנו משפחה של אנשים מאד רזים, וקשה לי מאד לעלות במשקל. אני מנסה כמובן, וביליב מי, שאם מישהו אחר היה אוכל את מה שאני אוכלת, הוא כבר היה מזמן מעלה במשקל, והרבה.

אני לא יודעת עוד על שום תפקיד שאעשה. בינתיים רק היה לי צו ראשון, שלא הלך הכי חלק, ואני מנסה לעשות הכל כדי לשפר את הפרופיל שלי כדי שיהיה קרבי ואני אוכל ללכת לזימונים לתפקיד שאני מעוניינת בו. כי, באמת, אין לי שום בעיה אחרת, וזה ממש אכזב אותי שרק בגלל קילו הורידו לי את הפרופיל עד כדי כך... חברה שלי נראית בדיוק כמוני, אולי 2 ס"מ פחות ממני, והיא קיבלה פרופיל 82.

איך החבר שלך שיפר את הפרופיל? ועדה רפואית?
ישן 25-01-2005, 23:03
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי cc33 שמתחילה ב "מממממ..."

תראי בקשר למבנה גוף אז אני לא ממש מבין בזה אבל לא יודע תנסי לאכול כמה דברים תשתדלי בסוף זה יעבוד (רק שלא יהיה יותר מדי....)

אמרת שיש איזה תפקיד שאת מעוניינת בו אז חשבתי שאת יודעת בדיוק מה זה, כעקרון גם עם פרופיל 64 את יכולה לעשות המון דברים בצבא כי אין ממש הבדל לנשים בין הפרופיל, רק אם תרצי תפקידים קרביים אז תצטרכי פרופיל קרבי וזה כבר עניין אחר.

וועדות רפואיות, לפחות כמה פעמים שהוא היה בוועדות האלה כי זה היה תהליך ארוך ומיגע שבסופו הוא עשה מעשה מדהים ופשוט הוריד המון משקל עד שהוא השיג את מה שהוא רצה וקיבל פרופיל 97, אני פשוט גאה בו על מה שהוא עשה, הוא נלחם במערכת ובעצמו עד שהוא ירד למשקל שהוא היה צריך ותאמיני לי שהיה לו הרבה לרדת, אם תרצו אין זו אגדה.

אז שיהיה לך בהצלחה ותנסי לראות מה את יכולה לעשות בנידון ואפילו שהרופאה שלך תשלח מכתב שאת נשקלת ויש לך משקל מספיק.... כי באמת בגלל קילו או שניים חבל על העניין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר