לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2006, 14:14
  מצוק מצוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
לקראת הקורס-החברה מקבלת רגליים קרות ובורחת

לא יאמן.

לפני כמה דקות החברה שלי , אהבתי הראשונה והגדולה , זרקה אותי
(אמנם בצער ובדמעות...) לטענתה בגלל שאין לה כוחות להחזיק מערכת יחסים עם חניך בקורס טייס
(לזכותה יאמר שהיא אמרה שהיא יודעת בוודאות שאשאר במהלך כל הקורס ולא אזרק לאחר כמה חודשים... באמת תודה רבה לה...)

התגובה הראשונית שלי היתה " ההפסד כולו שלך, לכי קיבינימט. שלום"

אבל עכשיו.... עצוב... אוהב אותה...ובכלל, הבנתי שכדאי מאד לשמר חברה לימי הקורס הקשים ולשבתות הקצרות...

ברור לי שנושא הקורס הוא רק תירוץ עלוב והסיבה האמיתית אחרת לחלוטין , אבל בכל זאת...

מה הסיכויים למצוא מישהי במהלך הקורס? כמה קשה לתחזק קשר בזמן הקורס? אשמח לעצות ותיקים ומנוסים ממני.

תודה.

מצוק שבור לב...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2006, 14:36
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצוק שמתחילה ב "לקראת הקורס-החברה מקבלת רגליים קרות ובורחת"

מצטער על התגובה המבאסת אבל קשה מאוד לשמור על קשר בזמן קורס טייס ועוד יותר קשה להכיר מישהי חדשה. יום אחד היתי בתצפית ליד חברון והיו שם כמה בחורות נחמדות מקורס טייס שעשו אבטש"ים באיזור וסתם החליטו לפנק אותנו עם אוכל ושיחות להעביר את הזמן והן סיפרו לי שבתחילת הקורס היו לכולן חברים ועכשיו נשאר רק זוג אחד וזה גם זוג ששניהם בקורס הטייס.
עם יציאות של 21 ו-28 אני לא מתפלא , מילא אפשר להגיד עוד שאם אהבה אמיתית יציאות כאלה לא ישנו אבל מה שכן קשה להכיר מישהי חדשה ככה, כי בהתחלה הקשר עדין לא חזק ויציב ולא יחזיק תקופות ארוכות כאלה של להיות לבד.

ד"א לגבי חברה שלך, אם היא עזבה אותך בגלל שהתקבלת לקורס אז זה אומר שהיא בכלל לא אהבה אותך באמת. במקום להיות שם בשבילך ולהיות גאה בך כמו שחברה צריכה להיות היא בחרה לעזוב אותך. היא צריכה עוד להתבגר. היא עוד תאכל את עצמה.

ישן 05-05-2006, 16:04
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצוק שמתחילה ב "לקראת הקורס-החברה מקבלת רגליים קרות ובורחת"

קודם כל - התעודד ! ( קצת קלישאות : יש עוד הרבה בנות בים, יהיה בסיידר ) .
דבר שני, אל תתן לדבר לשבור את רוחך או להסיט אותך מהמטרה והיא קורס הטיס כי רק יחידי סגולה מגיעים לשם ואף מצליחים להישאר, אני מתארת לעצמי שאתה רוצה להיות אחד מאלו שמגיעים עד הסוף .

בנוגע אליה - קשה לשפוט אותה ואפשר אף להבין אותה מבחינת הקושי, לכן טוב שהדבר קרה עכשיו ולא תוך כדי הקורס ואז זה היה משפיע עליך הרבה יותר .

חזרה אליך - לא אהבתי את המשפט "הבנתי שכדאי מאד לשמר חברה לימי הקורס הקשים ולשבתות הקצרות..." אני מניחה שמדובר על יותר ממה שכתבת ולא רק על חברה לסופי שבוע, אך תקח בחשבון מראש שהרבה בחורות נרתעות מדבר שכזה, מחבר קרבי ועוד מחבר בקורס טיס .

לסיכום : תצא, תבלה וכולי תקווה שתמצא מישהי שהסידור הזה יהא לשביעות שני הצדדים (כן, יש גם בחורות שאוהבות הרבה דיסטנס במערכת יחסים) .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר