לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2006, 11:01
  amitgal1 amitgal1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
מחשב חדש אם בעיה רצינית

יש לי בעיה רצינית במחשב שלי וזה משגע אותי

קניתי מחשב חדש לפני כמעט שנה, במשך זמן מסויים הוא עבד מצוין, אבל באיזשהו שלב הוא התחיל לעשות בעיות, המחשב קופא לפעמים עד לרמה שאני צריך להתחיל אותו מחדש, לפעמים כשאני מתחיל אותו מחדש הוא לא עולה לי אפילו אלה מודיע לי שהכונן הקשיח שלי בכלל לא מזוהה.
וגם אם הוא עולה הוא נזכר להיתקע באיזשהו שלב, זה יכול לקחת דקה וזה יכול לקחת ימים, אבל בסופו של דבר הוא יתקע.
אם הוא נח בלי שאני מדליק אותו אז הוא מסוגל לפעול קצת, אבל ברגע שמתחילות הבעיות הוא גמור וצריך לתת לו לנוח עוד פעם.
הייתי חושב שזאת בעיה של התחממות אבל כל החיישנים עובדים מצוין, והמחשב שומר על טמפרטורה של 30 מעלות בערך.
שלחתי את המחשב לתיקון 3 פעמים כבר ובכל פעם הם מפרמטים ואח"כ אומרים שהוא עובד מצוין ואין שום תקלה בו, ואז אני מגיע הבייתה הוא עובד לי
כמה ימים ועוד פעם מתחרפן.
כשלקחתי אותו לתיקון אמרו לי שיכול להיות שהגרסה של windows שלי פגומה, אבל מה שמוזר זה שזאת אותה גרסה שהשתמשתי בה תמיד, לא
שיניתי כלום והיא צרובה על דיסק ככה ששום דבר לא יכל להשתנות בדיסק, הדרייברים הם אותם דרייברים שהשתמשי בהם כשהמחשב הגיע והתוכנות הם אותם תוכנות שתמיד השתמשתי בהם, אין שום תוכנה שאני יכול לשים עליה את הדגש שדופקת לי את המחשב.
אולי ה updates של מיקרוסופט ל windows או ה updates לנורטון אינטרנט סקיוריטי שאני משתמש בו.
אבל אלה הדברים היחידים שמשתנים, ונשמע לי מוזר שבעקבות זה המחשב יגיע למצב שהוא בכלל לא מזהה לי את הכונן הקשיח ולא עולה.
אני חייב להדגיש שהבעיות הן רנדומליות, לפעמים הוא לא מוצא כונן קשיח לפעמים הוא קופא בזמן הווינדוס או נותן לי הודעה של memory
dump, אני כבר מיואש לגמרי, מחשב חדש הוצאתי עליו בערך 7500 ש"ח וכל החלקים בו הם חלקים חדשים, אני גם לא יכול אפילו לנסות את החלקים בנפרד במחשבים של החברים בגלל שהחיבור הוא לא אותו חיבור (PCI-EX, Sata 2 וכו').

המפרט של המחשב הוא

לוח אם: Asus A8N
המעבד: Athlon 3700 san diego
כונן קשיח: Western Digital 200g SATA 2
זכרון: 512X2 ddr 400mhz של A-Data או V-Data לא זוכר
מודם ראוטר AHT-300E של סמסונג מחובר ל Switch אלחוטי Linksys WRT54G
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2006, 20:02

תשובות לשאילותכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amitgal1 שמתחילה ב "מחשב חדש אם בעיה רצינית"

גם המחשבה שלי הייתה בהתחלה הכונן הקשיח אבל אין לו bad sectors והוא עבר בדיקה רצינית במעבדת המחשבים ועבד גם תחת עומס.
וחוץ מזה הבעיה שלי אם המעבדה היא שאין בעיה, הם לא רואים שיש אף בעיה, ואני לא יכול להשאיר אצלם את המחשב חודש ולהגיד להם שכל יום ישחקו איתו כמה שעות בשביל לראות אם הוא עושה בעיות.
טמפרטורה היא טמפרטורה ממוצעת של כל המחשב דרך המד טמפרטורה של המארז אבל גם בדקתי ב Bios את הטמפרטורה של המעבד והיא בסדר גמור, גם משחקת בסביבות ה 25 - 35.
זה גם קשה להגיד למעבדה שיש בעיה במחשב כשהם לא יכולים למצוא אותה לא משנה מה קורה, תדמיינו מצב כמו שהמחשב מתחמם, אותו רעיון אם הקטע שכשהוא מתקרר הוא עובד כמו שצריך, רק בלי הקטע של ההתחממות, משהו קורה במחשב, ככה שהוא יכול לעבוד שבוע בסדר ואז פתאום להתחיל אם הבעיות וברגע שהוא התחיל איתם התדירות גודלת והבעיות גדלות (עד למצב שהמחשב לא מזהה את הכונן הקשיח).
הדבר היחידי שעוזר זה אם אני נותן לו קצת זמן להירגע והכל עובד לעוד תקופת זמן לא ידועה.

יכול להיות מצב שבו נגרמות בעיות חומרה בעקבות התנגשות של תוכנות ?, האם התוכנה Daemon Tools יכולה לגרום לקונפליקט חומרה ?
ישן 24-04-2006, 01:18
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
זה אחת הסיבות שאני תמיד מרכיב את המחשב שלי(ולחברים) לבד....
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי amitgal1 שמתחילה ב "אוקיי"

באיזה חנות מדובר?
האמת שהדרך היחידה זה איומים בתביעה, והרבה עצבים...
במעבדה מסובבים אותך, כל תוכנה לבדיקת חומרה תזהה שיש לך בעיית חומרה.

תוריד מהשורה הנע(למעלה בפורום זה), תוכנה להעמסה ובדיקת חומרה(PRIME95), תריץ בדיקות לאיזה חצי שעה ותגיד מה קורה.

ולגבי השאלה שלך-האם זה יכול להיות בגלל עדכוני מיקרסופט למניהם אז כן(אם כי בסבירות נמוכה), נסה לעבוד עם מערכת הפעלה נקייה ללא העדכונים.
*תכלס זה שאתה אומר שהדיסק הקשיח לא מזוהה לסרוגין כמובן מצביע על בעיית חומרה- דיסק קשיח(אבל לפי הרושם הוא לא האשם), לוח אם או הספק כוח...

תכלס את עניין ספק הכוח יהיה לך קל לבדוק.

*עריכה- לינק לתוכנה Prime95 http://mersenne.org/gimps/p95v2414.exe

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 24-04-2006 בשעה 01:34.
ישן 24-04-2006, 01:35

כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "זה אחת הסיבות שאני תמיד מרכיב את המחשב שלי(ולחברים) לבד...."

הרשת היא KSP הידועה לשמצה, שנותנת מחירים מצוינים ושירות חרא, המחשב החדש הוא המחשב השני שאני קונה מהם, והראשון שקניתי לפני איזה חמש שנים עובד לי עד היום מצוין, בגלל זה קניתי מהם שוב, איזה טעות.

כמה דברים:
דבר ראשון, אמרת שה A8N-E ידוע לשמצה, אני אשמח אם תציין לי את הבעיות שהביאו אותו למצב הזה.

דבר שני, כשאני אקח את המחשב מהמעבדה שלהם אני באמת אריץ עליו את הפריים ונראה, למרות שבמעבדה הודיעו לי שהפעילו אותו שלושה לילות תחת עומס והוא עבד מצוין.

איך אני יכול לבדוק את הספק אם גם הוא ספק יחסית חדש ולא סטנדרטי, ‏HEC 525W נדמה לי, כשקניתי את המחשב ביקשתי 475W אבל הוא הודיע לי שאם כל מה שיש לי במחשב והמארז שקניתי אני צריך ספק חזק יותר, אני לא מכיר אף אחד אם ספק חזק כמו שלי.
השיטה היחידה שאני מכיר לבדוק ספק כוח היא לגעת בו, וזה כמובן רק במצב שהבעיה היא התחממות או הפסקת עבודה של אחד המאווררים.

האם עדכון של ה BIOS יכול לעזור ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר