לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2006, 01:19
  אבי ירדן אבי ירדן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
אתה כנראה לא ממש בעניינים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "בהחלט ולכן ממנים אותו לשגריר בגרמניה (לתפיסתך כדי להעניש את הגרמנים אולי?)"

אבל בשביל זה אני כאן, אז אתן לך כמה טיפים:

1. לציפי לבני היתה מנכ"לית במשרד השיכון - מירלה גל שמה - שהיא "הביאה איתה" (בניסוח שלך) כשיהא נכנסה לתפקידה שם. אלא מה - מירלה גל לא עברה איתה למשרד המשפטים אלא נשארה בקליטה, ואילו ציפי לבני השאירה על מכונו את המנכ"ל שעבד עם מאיר שטרית וטומי לפיד - אהרן אברמוביץ'. זה נקרא להמשיך לעבוד עם מישהו שלא אתה "הבאת", אבל אתה מרוצה מתפקודו.

2. לבני ופרושאור לא עבדו דקה אחת ביחד - הם עבדו ביחד כמה חודשים טובים - קרוב לחצי שנה, מאז סילבן שלום התפטר. בחצי השנה הזו קרו כמה דברים, בראש ובראשונה עליית החמאס לשלטון, והיתה לה הזדמנות לעמוד מקרוב בזמן אמת על טיבו של המנכ"ל שלה. מה שהיא ראתה (כנראה) כל כך מצא חן בעיניה, עד שהיא החליטה להעביר אותו מתפקידו - למרות שאיננו מינוי פוליטי מלכתחילה - לטובת מינוי לא מקצועי ממשרד אחר (היה מינוי מקצועי במשרד המשפטים. ברור שאיננו מקצועי במשרד החוץ).

3. הוא לא אמר לה - ולא התכוון להגיד - "גברתי השרה... הנה המפתחות". הוא התכוון להשאר כיוון שסבר שבהיותו מינוי מקצועי מתוך שורות המשרד, היא - כמי שמונה על טוהר המידות ונקיון הכפיים (לא שאני חושב שזה קשור במקרה הזה) - לא תיגע בו. טעה טעות מרה. הראיה לכך שלא הציע את התפטרותו מלכתחילה: לא קיבל הבטחה-ברזל לשגרירות מרכזית כפי שהוא רוצה, אלא הבטחה אמורפית ל"שגרירות באירופה". באירופה יש 2-3 שגרירויות מרכזיות (במקרה הטוב) והיתר מקומות נחמדים שאפשר לא לעשות שם כלום בכיף ועם משכורת טובה. אגב, ראיה נוספת לכך שלא הציע את התפטרותו מרצונו, היא העובדה שעם כניסתה לתפקיד הוא לא עזב. היא עצמה לא יכולה היתה להעזיב אותו עקב הוראת היועץ המשפטי לממשלה, אבל אם הוא היה מציע את התפטרותו היא היתה מתקבלת על המקום. כך שהעובדה שהוא נשאר בתפקיד בחודשים אלה (אף שנרמז לו שהתפטרות תתקבל בברכה) אומרת שהוא לא הציע להתפטר.

4. העניין אכן סוכם בצורה מסודרת - היא אמרה לו "אתה הולך" והוא הביין שהעניין סופי. המדורה בהחלט קיימת, ולא לקרוא לזה "הדחה" זה לשים את הראש בחול. אולמרט לא החליף מנכ"ל כשהגיע למשרד האוצר (למרות שזו לא היתה תקופת בחירות). בוז'י הרצוג ביקש מהמנכ"ל המתפטר של הירשזון במשרד התיירות להשאר עוד כמה חודשים בתפקיד - תעקוב בימים הקרובים ותראה שיש כמה דרכים לנהוג במנכ"לים של משרדי ממשלה. ציפי לבני בחרה לנהוג בדרך מסויימת - של הדחה - וטעמיה ונימוקיה עימה.

5. אתה מדבר על מה ש"סביר להניח" (בעיניך) ואנ ימדבר על מה שאני יודע. זה ההבדל. אני מקווה ששיפרתי את תדמיתי בעיניך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר