לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2006, 15:49
צלמית המשתמש של CJtheSecond
  CJtheSecond CJtheSecond אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל CJtheSecond
זה לא קורס עדיין
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "במידה ואני יתקשר בשבוע הקרוב..."

אתה עושה רשיון בבית ספר לנהיגה באזרחות כמובן (על חשבון הצבא כמובן)
אתה מקבל תגמול כספי עד 1400 שח אם אני לא טועה אם אתה עובר עד טסט שלישי וכו' ...
נהגים ישר מקבלים M16 מנוסר או מקוצר אגב....

אתה מתגייס עושה טירונות 02 ואז הולך לאן שיגידו לך להיות נהג, תומך לחימה דהיינו...
אז תצא לקורס לקבל היתר על האמר, אחרי זה אביר וכו' לפי פז"ם כבר
בסוף השירות שלך יהיה לך רשיון גם על כל הרכבים הנמצאים באותו מקום שתשרת גם ריו ופורד וסופה והאמר וכו' היתרים להכל ...
סמי טריילר וכו' הרכבים הכבדים אפשר רק אם אתה חותם קבע ותהיה נגד ואז אתה עושה את זה ...רק בקבע מותר...

כל שאלה בקשר לנהגים אתה מוזמן לשאול אצלי ...אני יודע הכל
אגב ההרכב הוא כמובן יש לך סמל מחלקה וקצין רכב....
תהיה שייך למפקדה\מחלקת רכב ...

אגב חשוב מאוד, אם אתה עושה קד"צ זה כמעט בלתי אפשרי בצבא לבטל מקצוע זה כי צבא השקיע בך כסף עוד לפני שהתגייסת והם לא מוותרים בקלות ...אז תחשוב טוב טוב

נערך לאחרונה ע"י CJtheSecond בתאריך 10-03-2006 בשעה 15:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2006, 13:20
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
אחרי הכל...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי CJtheSecond שמתחילה ב "זה לא קורס עדיין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CJtheSecond
אתה עושה רשיון בבית ספר לנהיגה באזרחות כמובן (על חשבון הצבא כמובן)
אתה מקבל תגמול כספי עד 1400 שח אם אני לא טועה אם אתה עובר עד טסט שלישי וכו' ...
נהגים ישר מקבלים M16 מנוסר או מקוצר אגב....

אתה מתגייס עושה טירונות 02 ואז הולך לאן שיגידו לך להיות נהג, תומך לחימה דהיינו...
אז תצא לקורס לקבל היתר על האמר, אחרי זה אביר וכו' לפי פז"ם כבר
בסוף השירות שלך יהיה לך רשיון גם על כל הרכבים הנמצאים באותו מקום שתשרת גם ריו ופורד וסופה והאמר וכו' היתרים להכל ...
סמי טריילר וכו' הרכבים הכבדים אפשר רק אם אתה חותם קבע ותהיה נגד ואז אתה עושה את זה ...רק בקבע מותר...

כל שאלה בקשר לנהגים אתה מוזמן לשאול אצלי ...אני יודע הכל
אגב ההרכב הוא כמובן יש לך סמל מחלקה וקצין רכב....
תהיה שייך למפקדה\מחלקת רכב ...

אגב חשוב מאוד, אם אתה עושה קד"צ זה כמעט בלתי אפשרי בצבא לבטל מקצוע זה כי צבא השקיע בך כסף עוד לפני שהתגייסת והם לא מוותרים בקלות ...אז תחשוב טוב טוב

------------------------------------------------------------------------------------

אחי רוב החברים שלי שמבינים גם בזה אמרו לי שזה חרא דבר ולא כדי ללכת לזה
וחלק אומרים שזה לא קשה ולא קל אבל מאוד מעייף ונמאס מהר.. ונירשמתי כבר לזה
ואני כבר בשיעור 15 על משאית ואני לא יכול לבטל את זה.. מה תאומר .. זה קשה כמו שכולם אומרים?
ישן 02-05-2006, 19:40
  האמרית האמרית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "אחרי הכל..."

תכלס אתה יכול ללכת לתובלה שזה חרא או להיות נהג בבסיס מזון או ציוד שזה כל הזמן נסיעות מעצבנות ורחוקות. או שאתה יכול להיות נהג יחידה וגם אז זה תלוי כמה כמה נסיעות יש ביחידה. אתה יכול להיות נהג בגדוד שם בעיקר הנסיעה היא על האמר ואביר ולפעמים על משאית תלוי כמובן בצורכי הצבא. או שיתמזל מזלך ותגיע לבסיס מגניב כמו שלי ותעשה 5-9 ותנהג בפורד ופרייבטים (או שלא ממש תנהג) כי אם אני אסכם את שעות הנהיגה שלי בשבוע אני אולי אגיע ל20. וסתם תראה טלויזיה כל היום וזה לא קורה להרבה אנשים אבל מצד שני אני טחנתי האמר חצי שנה אז מגיעה לי המנוחה. בכל אופן זה מאוד מאוד תלוי לאן תגיע, כי הבסיסים מאוד שונים מאחד לשני. בסה"כ זה נחמד את מכיר את הארץ קצת יש נסיעות כיפיות יש פחות... ולפחות זה לא שגרה כמו לראות יום יום את אותו מחסן או אותו משרד...
בהצלחה!
ישן 04-05-2006, 09:59
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
ל"האמרית" - תגובה למה שכתבת..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "קד''צ שאלה"

קודם כל תודה רבה לך על ההסבר כי את ממש מביאה לי ביטחון להתגייס בלי שום מחשבות על זה.
ודבר שני אני מקווה מאוד שעם המזל שלי אני אפול על בסיס כמו שלך ולא אסע הרבה..
ואחרי הכל את גם לא ידעת מה עושים בהתחלה והיו לך כל מיני חששות על זה ובסוף ראית שזה לא משהו רציני או שזה באמת רציני וקשה וטחינה כמו שכולם אומרים? כי אני לוקח בחשבון שיהיו לי הקפצות באמצע הלילה, אבל חוץ מיזה, אני מקווה שלא יהיו לי נסיעות ארוכות על משאית מסריחה
ויביאו לי אולי פרייבט.
ואני רוצה לשאול אותך 2 שאלות:

1. כששולחים אותך למקומות בארץ, את יודעת איפה זה או שאומרים לך או שלא אומרים לך ואת מסתדרת לבד?

2. האם יש לך מלווה ליידך לאורך כל הנסיעות האלה שיוביל אותך למקום המבוקש או שאת מסתדרת לבד?

אודה לך מאוד אם תעני לי את השאלות.
ישן 07-05-2006, 05:49
  האמרית האמרית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
לנהג המודאג
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "ל"האמרית" - תגובה למה שכתבת.."

1.ברור שאומרים לך איפה זה אף אחד לא יתן לך להסתובב בכבישי הארץ רק כדי להעסיק אותך. בדרך כלל אתה תכיר את הדרך ואם לא תסתכל במפה או שתשאל את מי ששולח אותך והוא יסביר לך. אני לא אגיד לך שלא קרה לי שמצאתי את עצמי מסתובבת ולקח לי זמן למצוא את המקום אבל בעצם זה כמו לנהוג בבית שואלים אנשים ברחוב.2.יש בדרך כלל מלווה/מפקד נסיעה שהוא בעיקרון שם כדי שלא תירדם טסטה ממסלול הנסיעה וכי החוק הצבאי מחייב (לי אין כזה כבר אבל אמור להיות) לפעמים הוא יודע את הדרך ולפעמים לא. אבל כמו כל נהג לומדים מהר מאוד להסתדר בדרכים
ולגבי הטוחנים כמו שכבר אמרתי בדרך כלל זה שכונתי אבל לא בכל מקום מאוד תלוי איפה תלוי במפקד שלך ובבסיס. אני מקווה שיצא לך טוב! בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר