לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2006, 21:45
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי mazganist שמתחילה ב "איך זה מסתדר עם מיונים"

תראה אני מניח שאתה בי"א אם יש לך צו ראשון עכשיו...דבר שני אם קיבלת לפני חודש בערך את הזימון לצו ראשון אז אתה במחזור השני...אני מאמין שהיום סיירות שלך יהיה ביולי הבא! בכלל ככה שאין לך מה לדאוג יש לך הרבה זמן...במקרה הכי גרוע יהיה לך בינואר הקרוב אבל אם לא תספיק את יכול לדחות ליולי בלי בעיה...

בכל מקרה נראה לי שאתה תתגייס בנובמבר 07 או מרץ 08 ככה שיש לך מספיק זמן למיונים והכל...בכל מקרה את רוב הזימונים למיונים וגיבושים מקבלים בי"ב(חוץ מטיס אבל אם תיהיה לך קב"א מתאימה והבעיה תיהיה הפרופיל ברגע שתוריד את המשקל והפרופיל יסתדר אתה תקבל את הזימון שלך לטיס כמו כולם...)..

מה פתאום פרופיל 24?יתנו לך פרופיל כמו שמגיע לך לפי המשקל (הפרופיל שלך יכול להיות בין 82-64) לא פחות אבל....ברגע שתוריד הכל יסתדר ויחזירו לך ל-97 אם לא יהיו בעיות נוספות אחרי הוועדה...
פרופיל 24 זה פרופיל זמני ככה שיש לי חבר שהוא שוקל יותר ממך ונתנו לו פרופיל 64 ככה שלא נראה לי שיתנו לך 24..24 נותנים למי שלוקח תרופות ויסיים איתם במועד מסויים ורק אז יקבעו לו את הפרופיל(לדוגמא:ריקוטן אני חושב,זה משהו לפצעי בגרות)..בכל מקרה הכל יסתדר אחרי שתוריד ותגיע לוועדה ויסדרו לך מחדש את הפרופיל...

בהצלחה!

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 09-05-2006 בשעה 21:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר