לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2006, 11:58
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
תגיד, אתה קורא את מה שיוצא לך מהמקלדת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "חייבים לפעול להגירת ערבים לפני שיהיה לאיראן נשק גרעיני"

או שאתה נותן לקופיף מאולף להכות עליה בשמך? גם אם נגיע לאלף הסדרים וגם אם הם יעזבו מרצונם אפילו ללא שכנוע מצדנו, ברגע שתהיה לאיראנים פצצה גרעינית הם ימחקו אותנו. אם כבר אז עדיף שיהיו פה הרבה ערבים - כך נוכל לקחת איתנו מספר גדול יותר מהם לגיהנום בהבזק אחד של פיצוץ אטומי. הם תמיד הצהירו כי לישראל אין זכות קיום בתור מדינה יהודית וכי זוהי אדמה פלסטינית. לגבי ה"איומים" של פרס - הרשה לי להזכיר לך כי המדובר הוא באיש שנוטה תמיד להזהיר ואז מתגלה כרכיכה חסרת כל חוט שדרה. כמו רוב מדינאינו. "האדמה בעזה תרעד"... זה דווקא הם כן קיימו - רק חבל שזו אדמה ריקה והאפקט היחיד המתקבל כתוצאה מכך הוא עליית מחיר הלחם עקב הבזבוז המזעזע (אם אני לא טועה, עלות של מעל ל 10 מליון ש"ח לשבוע). אם יהיו פיגועים אחרי אוסלו "אנחנו נכנס בהם". כן, בטח. תחזיקו אותי חבריה, הדם עולה לי לראש. משום מה כל פעם שהדם עולה לנו לראש אנו תוחבים טמפונים באזניים (אפקט כפול - הדם ייספג ואנו נוכל לטעון ובצדק, כי איננו שומעים את הפיצוצים...). אז תנוח דעתך. המדינה לעולם לא תבצע בהם טרנספר מרצון ונשק גרעיני בידי אירן ישמש אותם נגדנו. הם הרי יודעים שמכת נגד מצד שאר אומות העולם תיאלץ לעבור דיונים אינסופיים באו"ם ומכת תגובה מאיתנו לעולם לא תגיע כי העולם לא ירשה ואפילו בישראל יהיו אנשים שיטענו כי "מה תעזור התקפת נגד, הרי הנזק כבר נעשה. בואו נתרכז בשיקום, בואו נהיה טובים בעיני העולם..." וכל שאר הטיעונים הרגילים של האנשים שבגללם טייסים לא מבצעים את תפקידם ולא יורים לכוון מחבלים כי "קיים חשש שאולי יפגעו אזרחים" (של האוייב, ד"א).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2006, 16:13
  thought thought אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06
הם לא יקלו ראש השימוש בנשק גרעיני עלינו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "חייבים לפעול להגירת ערבים לפני שיהיה לאיראן נשק גרעיני"

אין צורך לחשוב שבגלל שהם ערבים אז הם טיפשים ורק רוצים להרוג אותנו.
האירנים יודעים שנשק גרעיני יגרור תגובה,מאחר וארה"ב תמיד הרגישה כאחות גדולה של כל העולם, וראינו איך בעירק הם רצו רק לפי רמז קלוש על קיומם של טילים לא קונבנציונליים.
אם אירן תשלח על א"י טיל גרעיני, מן הסתם יהיה ברור שיש לה עוד כאלו, מה שיגרום לתגובה צפויה ושחצנית של המדינות הגדולות (שחושבו "רק לנו מותר שיהיה נשק גרעיני כי אנחנו כל כך גדולים וחכמים").
האירנים יודעים שתיגרר תגובה, ואפילו לא כוחנית כולם פתאום יחשבו על ישראל כעל המדינה המסכנה הקטנה וחסרת הכוח. אירן תנודה.
לכן לא סביר שתתקיים התקפה גרעינית.
ובנוגע לאיום כדי לעזור לערבים, כל הערבים בכל העולם הוכיחו שלא באמת כל כך אכפת להם מה יקרה לפלשתינאים אז הם לא יטרחו להשתמש באיומים כדי לעזור להם, מקסימום כדי להראות יותר טוב בעיני האזרחים.
ונושא אחרון, לא ניטען שהערבים רוצים את הארץ הזאת?
פצצה גרעינית תמנע מאנשים להתקרב לפה ב30-50 השנים הקרובות.
אז כל מה שצריך לעשות הוא להגיד כ"כן, כן" לכל מה שהאירנים ירצו, ולעשות המון דברים קטנים וחסרי משמעות שנראים טוב בעני העולם (טיפול ביתומים, אוכל לנזקקים,...)
ובסך הכל, נסו לחשוב כמו האירנים כדי לנסות לנבא מה יקרה.
הטענה שברגע שיהיה להם נשק גרעיני הם ישתמשו בו היא מן הסתם לא נכונה.
למעשה אני חושב שכבר מספרשנים יש להם נשק גרעיני והם חיכו למצב מסויים כדי להציג אותו באור הנכון.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אני מתנצל על חוסר הסדר, אני כותב רעיונות בסדר שבו אני חושב עליהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר