לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2006, 13:14
  B-Rabbit B-Rabbit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oradiyu שמתחילה ב "התייעצות לגבי Internet Security"

אני מציע לך להחליף את הפיירוול של XP ב-ZoneAlarm Firewall.
ואני אגיד לך למה : הפיירוול של XP מפקח רק על התקשורת היוצאת מהמחשב ולא על הנכנסת,
ולכן אם יש לך וירוס במחשב הוא לא יזהה אותו. ZoneAlarm Firewall מפקח גם על התקשורת היוצאת
וגם על הנכנסת. את לא תסתבכי איתו, והוא גם בחינם.

הורדה תמצאי כאן :
http://www.zonelabs.com/free_za_download/

אחרי שאת מתקינה אותו, גשי להתחל --> לוח הבקרה.
תלחצי על "חומת האש של Windows". עכשיו סמני את התיבה "לא פעילה".
זה יפסיק את הפעולה של הפיירוול של XP, מכיוון שאם יש לך 2 פיירוולים במחשב, זה יכול
לגרום להתנגשות בניהם. בקיצור תעשי את זה רק אחרי שהתקנת את ZoneAlarm Firewall.

עכשיו עם כמה תוכנות נגד רוגלות (נגיד 2-3), עם ZoneAlarm Firewall, ועם Kaspersky Anti Virus - הגירסה החדשה ביותר (נכון לעכשיו 6.0.0.300), תהיה לך את ההגנה המקסימלית למחשב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2006, 14:42
  Dmitry Perets Dmitry Perets אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oradiyu שמתחילה ב "התייעצות לגבי Internet Security"

שלום לכולם,

oradiyu, אני ממליץ לך לנסות את Kaspersky Internet Security 6.0. תקבלי אנטי-וירוס טוב מאוד, firewall טוב מאוד וחוסם פרסומות לגלישה נוחה באינטרנט (אם כי, זה דווקה קיים גם בחלק מהדפדפנים). לא יהיו בעויות - תכנית ההתקנה תציע לך למחוק את הגרסה הישנה של קספרסקי וגם לכבות את ה-firewall של Windows.

לגבי ה-firewall. הגרסאות הקודמות של Kaspersky Anti-Hacker לא היו ממש טובות. זה אכן נכון. למרות שהקישור ל-nana.net שהביאו קודם אינו משכנע במיוחד - עם כל הכבוד, זה לא נקרא בדיקה =)
אבל אני מסכים, KAH לא היה משהו... עד לגרסה החדשה שבתוך Internet Security. כדי לא להגיד דברים סתם, אני מביא קישורים לבדיקות משכנעות יותר:

http://firewallleaktester.com/tests_overview.php
http://firewallleaktester.com/reward.htm

כפי שאתם רואים, Kaspersky Internet Security חסם יותר מכולם. אם כי חשוב לציין, שעל מנת לקבל הגנה חזקה כזאת, עליכם להיות משתמשים מתקדמים - הדבר נכון לכל מוצר מהסוג הזה. בוודאי כולל Zone Alarm (שהוא מוצר טוב מאוד, דרך אגב).

ובכן, אני ממליץ על KIS. הוא אמין, הוא די מהיר (לא דורש הרבה משאבים), הוא נוח לשימוש. אם יש לכם שאלות לגבי גרסה 6, אשמח לענות לכם. פנו אלי ב-dmitry.perets [at] gmail.com או ב-ICQ (ראו בפרופיל שלי). אני משתתף ב-beta testing של קספרסקי כבר שנה, ואני מאוד מעוניין (לא כספית, אך עקרונית) בהתפשטות המוצרים של קספרסקי בישראל.

נערך לאחרונה ע"י Dmitry Perets בתאריך 03-06-2006 בשעה 15:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר