לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2006, 20:20
  thekrutest thekrutest אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל thekrutest
למבוגרים בלבד אוףףף... מתי אנשים יבינו שלא קונים חומרה באינטרנט, ובטח שלא בקניונים וירטואליים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spring_K שמתחילה ב "איך המסך הזה?"

OK, אז למה לא:

- זמן תגובה "מהיר" 8 מילי- היום יש מסכים של 2 מילי. (לא עקרוני אם אתה לא גיימר/ רואה סרטים במחשב)
- ניגודיות 1:500- 1:700 זה משהו שרואים יותר כיום.
- יחס 5:4- זה לא סטנדרטי וזה לא נוח.
- רמקולים מובנים- זילזול באינטיליגנציה, הרמקולים של 20 שקל שיש בכל חנות חומרה נשמעים יותר טוב מאלה.
- רוחב פיקסל 0.294- יותר מידי גדול עבור מסך כזה 19".
- חברה לא ידועה... פעם ראשונה שאני נתקל, בכל אופן.
- במידה ותצטרך לממש אחריות, מה תעשה? תחפש את הספק שנמצא בירושלים?

שורה תחתונה: אל תתפתה לדברים האלה. מה שיוצא בזול- עולה ביוקר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2006, 09:05
  thekrutest thekrutest אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל thekrutest
למבוגרים בלבד השאלה שפתחה את האשכול זו התשובה למה. הרי מי שמבין קצת בחומרה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "למה לא קונים חומרה באינטרנט?"

יודע שמדובר במוצר נפל שאסור להתקרב.

בחנות שכונתית לא עובדים בעיניים על אף אחד. חנויות כאלה מאוד מחזרות אחרי הלקוחות.
אז מה שהן מוכרות בשנת 2006 מחשבים עם 256 מגה זיכרון תחת הכותרת מחשב על?
ו KSP לא עושים ככה? ונעה? ומי לא?
היום בעידן האינטרנט ועוגן מפרטים של פורום חומרה אפשר לקבל מפרט מצוין שמתאים לכל אחד טיפ טופ, בתקציב מתאים. לפני כמה שנים (וגם היום) פונים לסיסאדמינים או טכנאים בכסף בשביל דברים כאלה (עבור רשת אירגונית זה יכול להיות חיסכון לא מבוטל של עשרות אלפי שקלים).

כשאני קונה משהו ממישהו ומשלם לו את הכסף שלי, אני מצפה שבמקרה של תקלה/ אי התאמה/ כל דבר, יהיה לי למי לחזור ועם מי לדבר.
אני לא רוצה לרוץ עד נצרת עילית לחפש את היבואן, וכשאני בא ליבואן, הוא מסתכל עלי (ובצדק) במבט של: "מה אתה רוצה ממני, לא שילמת לי- שילמת לאתר באינטרנט, אני לא חייב לך כלום". וכשאתה משכנע אותו שהצדק איתך, אתה זוכה למסכת ייסורים בסגנון:

- "טוב, תחזור עוד שבוע/ שבועיים/ חודש/ חודשיים לקחת בחזרה/ נזמין מיפן (עלק) חלקים"
- "אני לא בא לנצרת עוד שבועיים כדי שתגיד לי שעוד לא קיבלתם!"
- "אז תתקשר קודם (כן בטח, לדבר עם המזכירה שלא מבינה מהחיים שלה...)"
- "למה שלא תשלחו לי בדואר, אני (מיואש) אשלם לכם דמי משלוח"
- "לא, אנחנו לא עובדים ככה- אתה צריך לבוא ולחתום"... בני $ונות- לכסות את התחת שלהם- זה הם לא שוכחים...

כשהייתה בעיה בלוח של אסוס (SLI DELUXE) שהמאוורר של הצ'יפסט הרעיש כתוצאה מסיבובים מסחררים של איזה 6500 סל"ד (והתברר שזה בעיה בייצור במאווררים האלה על הלוח הזה), הלכתי בלב שלם ל- KSP, שם הלוח נקנה (ולמרות היחס המזעזע ללקוח, אבל זה בדיון אחר), לא התווכחו, והם כבר שברו את הראש איך לשלוח את הלוח ליבואן בתל אביב, ואיך לדאוג שהוא יחזור לסניף חיפה תוך שבוע בדיוק, ושאני אקח אותו. הלוח חזר תוך שבוע עם מאוורר אחר על הצ'יפסט.

גם נעה שהיא חנות שכונתית, למעשה (סניף אחד), רק שהיא עושה משלוחים. ותראה מה קרה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=154837&highlight=%F0%F2%E4+%F1%EE%F4%F8%E5%EF#post955177

מי שהיה קונה את אותו מעבד פיזית בחנות, וודאי היה זועם למראה המעבד החשוד, וללא שאלות היו מחליפים לו. מה שכן, בנעה היחס טוב, והמוכרים אדיבים (יודעים שיש להם מה להפסיד).
ישן 18-05-2006, 23:07
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
אין חברה כזו אפקס...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spring_K שמתחילה ב "איך המסך הזה?"

מדובר ביבואן ישראלי שמזמין מוצרי חשמל מסין(או כל מקום אחר, אפה שיהיה יותר זול...), על המוצרים מודבקת התווית APEX... (מדובר ביבואן בשם פרוסמן).

אין לאף אחד כאן שום דרך לדעת על טיב המוצר, הכל תלוי בדרישות של היבואן, יותר מזה אפילו אם לפני כמה זמן משהו קנה את המוצר, והוא מרוצה עד הגג, היום זה יכול להיות מוצר בעל אותו הדגם, זהות אחד לאחד, אבל מוצר שונה לחלוטין באיכותו...(שמיוצר במפעל אחר לחלוטין, ומחלקים שונים לגמרי)
בקיצור אתה משלם על משהו שאין לאף אחד(חוץ אולי מפרוסמן, והחברה בסין) שמץ של מושג על טיו המוצר... בקיצור, המלצה חד משמעית להדיר רגליים ממוצרים כאלה...
ישן 19-05-2006, 09:34
  רביבוס רביבוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.06
הצדק איתך.. אבל...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי thekrutest שמתחילה ב "ב- 1500 שקל אפשר לקנות מסך 19" 8 מילי, אבל בחנות. בדוק בזאפ וב- KSP."

לא מעט אנשים שמבצעים את הקניות ברשת לא חשופים מחיר האמיתי של המוצר.
לאותו אדם שהתיישב מול המחשב, וחיפש לקנות לעצמו מסך , ונתקל בהצעה הזו ... היא יכולה להיות מאוד מפתה.
ועל בסיס זה בדיוק פועלת שיטת המכירה הזו... פיתוי של לקוח שהידע הטכני ממנו והלאה ובכך למשוך אותו בכדי שיחשוב שביצע עסקה טובה...

זו שיטת מכירות ידועה, שנכשלת לטווח הארוך מכיוון שאולו לקוח שרכש את המוצר, בסופו של דבר יגלה שעבודו עליו והטעם שישאר לו מהקניה הזו הוא מר.
לקוח כזו ל-א יקנה באותה חנות שוב.

אחת משיטות המכירה הנכונות ביותר היא א-מ-י-נ-ו-ת ושקיפות נתונים מלאה, הבעיה שקשה מאוד למכור בצורה הזו ופלח האוכלוסיה אליה אתה פונה בשיטת המכירה הזו מאוד מאוד מצומצם.

מני רק יכול לחזק את ידם של משתתפי הפורום הנ"ל בעזרה שאותה הם מעניקים לאותו לקוח מבולבל שטרח לשאול שאלה על מוצר כל שהוא.

ישר כוח.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר